Skocz do zawartości


Zdjęcie

IRON FIST 26.09.2009 Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcholt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

IRON FIST 26.09.2009 Szczecin
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tylko w dziale muy-thai znalazłem krótki temacik. A na gali będą też walki MMA.
Macie jakieś oczekiwania? Ktoś zna organizatora, wiadomo czego się można spodziewać?
Póki co naliczyłem 3 zmiany nazwisk zapowiadanych uczestników (wszystko to niby kontuzje, ale coś sporo ich jak na jedną imprezę).
Za zapowiedzi mimo wszystko wygląda to na największą tego typu imprezę w Szczecinie.
Na stronie widać ze większość biletów już wyprzedana.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IRON FIST 26.09.2009 Szczecin
- Kur... Co się dzieje. Manolo dostał oklep, sędzia się patrzy jak debil, a młodszy z braci Linke przewraca rywala brata.
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: IRON FIST 26.09.2009 Szczecin
sporo się działo.. :?
  • 0

budo_eskrima
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IRON FIST 26.09.2009 Szczecin
Powinni zwolnić tego sędziego - oby taki nie znalazł już miejsca w sędziowaniu.
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: IRON FIST 26.09.2009 Szczecin
Naprawdę fajna impreza, dużo emocjonujących walk w mma, muay thai i boksie. Jak zaraz znajdę rozpiskę to postaram się w miarę możliwości podać wyniki.

Minusy: (jak w pierwszych ksw) niedociągnięte liny i błędy w sędziowaniu mma.
Co do walki Manola to sędzia faktycznie powinien wcześniej zareagować, dobrze rzucony ręcznik, a co do sytuacji ze zdjęciem przeciwnika przez brata to wiadomo, że chciał powstrzymać jedynie go przed zadawaniem kolejnych ciosów, mało kto lubi patrzeć jak mu biją brata, nie uderzył przecież przeciwnika, a jedynie go ściągnął.

Bardzo dobra oprawa gali, sprawnie przeprowadzone walki, wyjścia, muzyka, dym. Na widowni było około 1500 miejsc i tylko nieliczne były niezajęte, a sporo ludzi zamiast siedzieć na trybunach stało sobie po prostu na balkonie. Stoliki dla VIPów (chyba 900zł za 3-osobowy stolik) rozeszły się raz-dwa, organizatorzy i sponsorzy zadowoleni z frekwencji, z tego co wyczytałem na stronie gali lub w jakimś wywiadzie to na organizację gali zebrali 200 tyś. zł.

Były jakieś słowa o retransmisji dziś (niedziela) chyba o godzinie 18. Całość filmowała TVP, więc jeśli chodzi o kanał to chyba TVP Szczecin - nie wiem :).
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: IRON FIST 26.09.2009 Szczecin
Boks:
Artur Mulinow vs. Parick Baumann - Artur Mulinow 38:30 (trochę dziwny chyba ten wynik, moim zdaniem 39:37 :P, Artur ładnie, luźno schodził, unikał ciosów, kontrował, jedynie w 4 rundzie Patrick trafił i był krótki knock down, zasłużenie dla Mulinowa).

MMA:
Marcin „Samuraj” Kabat vs. Bogdan Józwik - Marcin Kabat - Rear Naked Choke (?)
Grzegorz "Tygrys" Szatkowski vs. Marcin Elsner - Marcin Elsner
Maciej "DeZoo" Linke vs. Mariusz Janicki - Maciej Linke - decyzją sędziów 3:0 (w każdej rundzie Maciek dochodził za plecy przeciwnika, który jednak ku zdumieniu wszystkich okazał się człowiekiem, który nie potrzebuje powietrza :D. Kilkukrotnie wstawał z Maćkiem wpiętym za plecami i rozbijał o deski, słuszna decyzja dla DeZoo).
Mariusz "Manolo" Linke vs. Piotr Sulecki - Piotr Sulecki - Towel throw

Muay Thai:
Paweł Piłat vs. Marcin Kwiatek - Paweł Piłat (?) - KO (kolano na żebra, Marcin nie był w stanie się podnieść).
Maciej "Irokez" Jewtuszko vs. ? - Irokez - TKO (złamany nos?).
Filip Rządek vs. Patryk Grudniewski - zabijcie mnie, a nie wiem ;D, ale walka niezwykle emocjonująca, wymiana ciosów, kopnięć, wycinki.
Paweł Jędrzejczyk vs Daniel Vitovec - też nie wiem ;D byłem w szatni na tych walkach chyba, ale stawiam dychę, że wygrał Paweł.
Mariusz Cieśliński vs. Levan Kavelashvili - Mariusz Cieśliński, w moim odczuciu walka dość spokojna, zachowawcza, co nie znaczy, że nie było dobrych akcji, ale po najważniejszej walce, zostawionej na sam koniec spodziewałem się chyba odrobinę więcej.

Walki oczywiście były w innej kolejności, pomieszane style, co dało bardzo fajny efekt. Oczywiście "zwykły widz z ulicy" mógłby się pogubić, ale goście na wejściu dostawali rozpiskę kolejności walk, wytłumaczenie formuły i zasad w jakiej walczą poszczególni zawodnicy (fajna rzecz). Przed oficjalnym rozpoczęciem gali o godzinie 19 (z kilkunastominutową obsuwą, nieznaczną) od godziny 17:45 (planowo 17:30) wszyscy, którzy zawitali wcześniej dla salę SDS'u mogli oglądać przedwalki (undercard) w mma, muay thai, boksie (chyba jakieś dziewuchy się boksowały też).

Myślę, że około 1500 osób po dzisiejszym wieczorze oczekuje Iron Fist 2 :).
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: IRON FIST 26.09.2009 Szczecin
Ten sędzia jakoś ciężko nie rozgarnięty, oby nigdy więcej nie sędziował żadnych walk. Albo niech go wyślą na jakieś kursy sędziowskie
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: IRON FIST 26.09.2009 Szczecin
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - relacja Głosu.
  • 0

budo_heawy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IRON FIST 26.09.2009 Szczecin
UUUUU.... Faktycznie!!! Sędzia się nie popisał, walka powinna być wstrzymana o wiele wcześniej!
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IRON FIST 26.09.2009 Szczecin
No to juz wiem o co chodzi i o czym mi mowila kuzynka. Stracilem fajna imprezke.

Wiecej ze Szczecina nie wyjezdzam :oops: :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024