Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabór - bjj lublin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_joguś91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nabór - bjj lublin
czy ktoś może orientuje się od kiedy prowadzony jest nabór do sekcji bjj w klubie K! przy ulicy kleeberga. Patrzyłem na stronce ale jeszcze jej nie uaktualnili.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Znając życie strona będzie uaktualniona, gdy już wszyscy zainteresowani wszystkiego się dowiedzą :wink:
Najlepiej zadzwoń - link do strony K1 masz na dole pod niebiesko-białym logiem Vortalu. I mam prośbę, napisz mi na priv czego się dowiedziałeś.
Pozdrawiam
  • 0

budo_joguś91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Narazie wysłałem im maila jak odpiszą to napisze ci na priv co i jak :wink:
  • 0

budo_joguś91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Kurde nie moge napisać na priv więc ja sie czegoś dowiem to napisze tutaj

PS na tym forum nie ma opcji edycji postów?
  • 0

budo_joguś91
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Stronke uaktualnili. Wychodzi na toże treningi w czw i pt. Troche lipa dzień po dniu. Jest może na forum ktoś z Lublina i może potwierdzić to info?
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Na stronę nie patrz. Byłem dziś w K1 i treningi będą w poniedziałki i chyba czwartki od 20:30 do 22. Godziny jestem pewien, dni już mniej. Sorry, ale kampania wrześniowa daje się we znaki i mało ostatnio śpię :wink:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Pinezka prowadzi?
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Stachu "albo ktoś od niego". Pinezka to się chyba teraz ostro uczy.
  • 0

budo_maddogltd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Stasio owszem prowadzi i bedzie prowadzil treningi ale w GLADIO...

we wtorek osobiscie rozmawialem z Grzeskiem Adamczykiem i Mackiem Kaznowskim i

stwierdzili ze wspolpraca z Fiodorem a co za tym idzie z MMA Lublin(rio itp) zostala

zakonczona...owszem stwierdzili ze maja rozmawiac ze Staszkiem ale zaraz po tym

dzwonilem do Staszka i powiedzial ze nie bedzie...co potwierdzil osobiscie w srode na

treningu w GLADIO....przed 5minutami dzwonilem do K1 i podczas rozmowy marcin

powiedzial ze podobno treningi ma prowadzic Przemas vel Przemek Bartnik...nie wiem jak

reszta skladu ale ja i kilka osob idziemy do GLADIO...treningi bjj w K1 maja byc podobno

dwa...na to samo wychodzi w GLADIO...przynajmniej czegos sie naucze a nie tak jak przez

ostatni rok w K1



ps.moj pierwszy post...
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Napisałem tylko to, czego się dowiedziałem. Na temat osoby mającej prowadzić treningi rozmawiałem wczoraj w K1 z Marcinem właśnie :)
Na treningach bywałem w tamtym roku akademickim rzadko - combo kontuzje + nauka mnie skutecznie wykluczyły - więc się nie wypowiadam co do efektów.
I sorry, ale nie kojarzę Cię zupełnie po nicku - a forum klubowe jakoś dziwnie przestało dziś działać - możesz mi napisać na priv ktoś zacz ? :wink:

P.S. Gratuluję Twojego pierwszego posta.
  • 0

budo_maddogltd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
wcale sie nie zdziwie jak ten post tez zniknie...juz kiedys znikaly moje posty na forum klubowym...

Pit bull Ci cos mowi ;) hehe
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Sorry - czytałem Twojego nicka jakby to był skrót od "cośtam + Gladio/Gladiator". Jakbyś zaczął jak w ostatnim wpisie to by nie było niedomówień :wink: Jest już informacja na stronie o wstrzymaniu treningów. Szkoda trochę, że musieliśmy ją wyciągać na siłę.
Dzięki za kilka lat wspólnego tarzania się po macie panowie, mam nadzieję, że będzie nam dane jeszcze kiedyś razem potrenować.
Pozdrawiam
  • 0

budo_maddogltd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
No...w koncu sie doczekalem i to co wiedzialem od czasu obozu mma w koncu wiedza

oficjalnie wszyscy..

to ze K1 zakonczylo wspolprace z Fiodorem wcale nie oznacza ze treningi w K1 sie nie

odbywaja...

co do sekcji mma to wciaz jest w K1 prowadzi Pawel Latalo (bardzo dobry trener i

zawodnik)...przynajmniej teraz trener pojawia sie na kazdym treningu a nie tak jak to bylo

w poprzednim sezonie...

co do bjj to w poniedzialek ma byc pierwszy w tym sezonie trening i z tego co zrozumialem

to bedzie prowadzil Przemas co zreszta okaze sie w poniedzialek...

Gostek a co do wspolnego trenowania to zawsze mozna sie umowic na jakis sparing albo w

Gladio albo w Jaskini zla ;)

wiesz ze pacierza,wodki i walki nie odmawiam nigdy :D
  • 0

budo_embe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Sorrrrry, bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałem...tzn.że w gladio w lublinie będą oddzielne treningi bjj?
  • 0

budo_maddogltd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
co do treningow w K1: rozmawialem przed godzina z Grzeskiem i stwierdzil ze dogadal sie z Przemasem i to on bedzie prowadzil treningi bjj...co do VT/MMA to prowadzi je Pawel Latalo

co do treningow bjj w Gladio to 40minut temu rozmawialem z Dr.Wojtasem i dowiedzialem sie ze prowadzi je Staszek(BLACHARZ) i tyczy sie to treningow zarowno w Lublinie jak i w Swidniku...treningi bjj odbywaja sie w swidniku w srody a w lublinie w czwartki...w swidniku grupy sa dwie (poczatkujaca na 17.30 a zaawansowani na 19.00) w lublinie od pazdziernika tez beda dwie...
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Lublin niby duże miasto niby dużo klubów ale tak naprawdę nie ma gdzie trenować parteru i mma. A mam to nieszczęście ze jak dobrze pójdzie będę tam mieszkał od października :-)

Alliance trener niezbyt pochlebne opinie i cena morduje ale może się okaże ze jest jakiś poziom .

Gladio nie ma poziomu sory ale znam typów co tam trenują na 10 walk klepią 11 razy

MMA Lublin padło hehee a ceny tez mordowały a i zawodników brak, na żadnych zawodach mma nie widziałem reprezentantów tego klub.

Może czas obniżyć ceny w lbl zachęcić więcej ludzi do treningów i zacząć sie przykładać do tego bo aż dziw bierze ze w takim miesiące niema dobrego klubu BJJ\MMA.

P.S. Powiedzcie mi gdzie jest najwyższy poziom w BJJ w lbl ??
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Opinie oczywiście są moje i jeśli ktoś się poczuje urażony, będzie musiał z tym żyć.
Jeśli chodzi o poziom bjj w Lublinie - nie wiem jak ludzie w innych sekcjach, bo dawno w żadnej nie byłem. Z trenerów najbardziej uwagę na szczegóły zwraca Luzik. To ten z Alliance o niezbyt pochlebnej opinii :lol:
W Gladio nigdy nie byłem, o Wojtasie wiem tyle, że jest bardzo zaangażowany w to co robi.
O MMA Lublin wypowiadać się nie chcę.
A swoją drogą "mordujące ceny" czyli jakie ?
  • 0

budo_jagodek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin

P.S. Powiedzcie mi gdzie jest najwyższy poziom w BJJ w lbl ??


U mnie w domu :lol:
  • 0

budo_maddogltd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
co do Gladio to jest to mlody klub wiec nie spodziewaj sie nie wiadomo jakiego poziomu po osobach ktore tam trenuja sezon(lublin) lub w swidniku dwa/trzy zwlaszcza ze parter jest tylko raz w tygodniu...w Gladio wiekszy nacisk jest na stojke a do niej akurat nie mozna sie przyczepic..co do trenerow od parteru to uwazam ze na dzien dzisiejszy nie ma lepszych w lublinie niz w Gladio tzn Staszek(trenuje tyle samo co Luzik z Alliance) i Wojtek(niebieski pas od Ricka Younga-Black Belt Academy to mowi chyba samo za siebie) mam na mysli podejscie do treningu i trenujacych...tak jak napisal Gostek Wojtek wklada w to cale serce...


co do Alliance to wg mnie Luz jest zajebistym zawodnikiem ale srednio przypadl mi do gustu jego sposob prowadzenia treningu(pewnie przez ten sparing z nim pod koniec treningu kiedy to pokrecilem znajomego ktory trenuje u niego)...co nie zmienia faktu ze pewnie pojawie sie nie raz zeby posparowac z chlopakami z od Luza...



co do odklepywania to uwierz mi ze chlopakami z alliance tez klepia...osobiscie skonczylem chlopaka ktory trenowal 6lat (niebieski pas) mimo ze trenowalem 2 lata i mialem 2miesiace przerwy...nie jest to norma ze ktos trenuje w K1 albo Gladio i ze na 10 walk 11klepie a z Alliance nie...

co do cen to pojedz np do szczecina lub innego miasta i ponarzekaj na ceny a nie na 70/80zl miesiecznie tak jak to ma miejsce w Lbn...

co do osob startujacych z mma lublin na zawodach to wystarczy ze wejdziesz na strone sekcji i jest filmik z walki radka,oprocz niego walczylo chyba jeszcze 3osoby...

a tak swoja droga to ile czasu trenujesz ???
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
pts moze zapisz sie na pilke nozna. Skladka bedzie nieduza a jak bedzisz niezly to dostaniesz korki ;)
Ciekawy jestem jakie niepochlebne opinie slyszales o trenerze Alliance Lublin. Akurat tak sie sklada, ze znam go bardzo dobrze jako zawodnika, treneta i czlowieka.
Tomasz Luzik Łuczkiewicz to czarny pas Judo i brazowy BJJ. W poczatkowych latach rozwoju BJJ w Polsce byl bardzo obiecujacym zawodnikiem. Wystarczy przejrzec wyniki zawodow. Da sie tez znalezc kilka jego walki, polecam starcie z Maciejem Linke na Arenie Berserkerow.
Stoczyl tez kilka zawodowych walk MMA i z tego co wiem ani razu nie przegral.
Niestety chroniczny brak czasu, zycie rodzinne i praca, nie pozwalaja Tomkowi w tym momencie na "bycie" zawodnikiem.
Luziki prowadzil kilka lat temu treningi w MMA Lublin. Niestety drogi jego i Darka Bresia troche sie rozchodzily, wiec postanowil zalozyc swoj wlasny klub.
Z tego co wiem, w klubie Alliance panuje bardzo fajna i przyjazna atmosfera. Zadarzylo mi sie kilka razy uczestniczyc w zajeciach. Bardzo sobie chwalilem.
Skladki sa takie a nie nizsze z wielu wzgledow. Mozecie porozmawiac o tym osobiscie z Luzikiem. Jest bardzo sympatycznym czlowiekiem.
Co jakis czas przyjezdza tez do Lublina prowadzic seminaria z submission fighting Radek Turek.
Z czystem sumieniem polecam trening w Alliance :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024