Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabór - bjj lublin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
mordujące ceny 100 zł za 3 treningi sory w warszawie taniej a z tego co wiem Globus jest za darmo wiec za sale nie płacą :wink:

JagodeK wpadam do ciebie na treningi :lol:

MADDOGLTD wiem ze młody dlatego od razu skreślony :wink: a trenuje od miesiąca :lol:

Dollyo właśnie takie jak napisałeś ze brak czasu i wieczne zmęczenie. co sie odbija na treningach. co do skłądek to wiem od ludzi co tam trenowali ze sala jest za friko

pożyjemy zobaczymy, pozwiedzam sobie kluby hehehehe

P.S. Skoro te wszystkie kluby takie dobre według waszej opinii gdzie zawodnicy i osiągnięcia??
Patrze na boks i wszystko jasne są zawodnicy, są osiągnięcia znaczy ze klub dobry patrze na kicka to samo a BJJ/MMA nic lipa
  • 0

budo_maddogltd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
nie wiem skad wziales cene 100zl za treningi ale napewno nie z Gladio i nie z k1...



nie rozumiem tez Twojego rozumowania...skoro klub jest mlody to znaczy ze nie

dorownuje poziomem starszym klubom??

W Gladio akurat dziala to na korzysc trenujacych...

Trenerzy prowadza treningi bo nie wyobrazaja sobie zycia bez tego a nie tak jak to ma

miejsce w innych klubach w ktorych mysla ze skoro sa

na rynku kilka lat to mozna miec trenujacych w dupie i robia to dla kasy czy dla prestizu by

szczycic sie ze maja wlasna szkole mma/bjj...

mimo ze sekcja Gladio dziala w Lublinie sezon to odbyly sie dwa seminaria z Sambo :)

w ktorych braly udzial osoby trenujace i w alliance jiu jitsu i mma lublin...

poza tym z tego co sie orientuje to jest kilka sekcji w Polsce ktore dzialaja sezon lub

dwa i nikt nie narzeka na poziom...

spraw sobie lepsze okulary :lol: skoro nie mozesz sie dopatrzec osiagniec

wystarczy wejsc na strone :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ...a sa to osiagniecia tylko z jednego

klubu...dodaj do tego jeszcze startujacych z Alliance...





ps.ciekawe co na to Saku ze chcesz wpasc do niego i Jagody...
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :lol: :lol: :lol: :lol:

okej same "prestiżowe" zawody :lol:

gdzie ty trenujesz w Gladio??

I bez odbioru :D
  • 0

budo_maddogltd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Uczeszczam do kazdego z klubow...Trenuje tam gdzie chce i z kim chce...

bedziesz w lublinie to posparuj z trenerami i trenujacymi wtedy ocenisz poziom i dokonasz

wyboru (pierwszy trening w kazdym z lubelskich klubow jest darmowy)
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin

mordujące ceny 100 zł za 3 treningi sory w warszawie taniej a z tego co wiem Globus jest za darmo wiec za sale nie płacą :wink:


Bez złośliwości : to znajdź kogoś, kto poprowadzi treningi za mniejszą kasę. Na pewno nikt się nie obrazi płacąc mniej. Nie wiem jak jest na Globusie, bo na treningach u Luzika ostatnio byłem jeszcze na Lubliniance. I pamiętam okres kiedy składaliśmy się tylko na salę. A to, że ktoś chce zarobić na przekazywaniu wiedzy, to chyba nic nadzwyczajnego.

P.S. Skoro te wszystkie kluby takie dobre według waszej opinii gdzie zawodnicy i osiągnięcia??
Patrze na boks i wszystko jasne są zawodnicy, są osiągnięcia znaczy ze klub dobry patrze na kicka to samo a BJJ/MMA nic lipa


Życie panie, życie. Nie każdy może pozwolić sobie na odpowiednie przygotowanie do zawodów - praca, rodzina, zobowiązania. Do tego dodaj weekendowych fajterów, którzy trenują czysto rekreacyjne - np. ja :) No i kontuzje.
O innych klubach się nie wypowiadam. Za to w MMA Lublin roszady trenerskie na pewno nie podsycały naszego entuzjazmu do treningu. Tak samo sytuacje kiedy już na treningu dowiadywaliśmy się, że trening mamy poprowadzić sobie sami. I porównaj jeszcze ilość treningów w tygodniu w Lublinie i innych miastach.
  • 0

budo_bakus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Pts wypisujesz straszne bzdury. Po pierwsze skąd pomysł że Globus jest za darmo ?
Zapewniam cie że Luzik musi płacić za sale.
Po drugie kto ci powiedział że w warszawie jest taniej, sprawdź sobie ceny :
Alliance warszawa 120 - 3 treningi
Copacabana bodajże 130 - 3 treningi
Okiński mma jeżeli nie masz paska i nie jesteś aktywnym zawodnikiem też jakieś 120-130
Poziom parteru to bez kimon najwyższy w Alliance chociaż w kimonach raczej też nie odstaje od MMA Lublin
Co do trenera to kpiną jest porównywanie brązowego paska czyli Luzika z niebieskimi i chyba każdy co ma jakieś pojęcie o tym sporcie powinien o tym wiedzieć.
A słabe wyniki lubelskich klubów na zawodach to kwestia braku startów, rekreacyjnego podejścia trenujących i częstej rotacji ludzi w klubie.
  • 0

budo_mario_k2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zamosc
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin

mordujące ceny 100 zł za 3 treningi sory w warszawie taniej a z tego co wiem Globus jest za darmo wiec za sale nie płacą :wink:

JagodeK wpadam do ciebie na treningi :lol:

MADDOGLTD wiem ze młody dlatego od razu skreślony :wink: a trenuje od miesiąca :lol:

Dollyo właśnie takie jak napisałeś ze brak czasu i wieczne zmęczenie. co sie odbija na treningach. co do skłądek to wiem od ludzi co tam trenowali ze sala jest za friko

pożyjemy zobaczymy, pozwiedzam sobie kluby hehehehe

P.S. Skoro te wszystkie kluby takie dobre według waszej opinii gdzie zawodnicy i osiągnięcia??
Patrze na boks i wszystko jasne są zawodnicy, są osiągnięcia znaczy ze klub dobry patrze na kicka to samo a BJJ/MMA nic lipa


Mam wrażenie kolego że nie masz pojęcia o czym piszesz.Dziwi mnie fakt, że są jeszcze osoby które ćwiczą tylko na "google" czy "you tube".Tyle razy był wałkowany podobny temat.Nie wyciągaj pochopnych wniosków z tego co ci ktoś powiedział.Po prostu idź i potrenuj w kazdym z w/w klubów.Myślę , że powinieneś być mile zakoczony.Pozdrawiam i namawiam do treningów na macie a nie przed ekranem monitora.
  • 0

budo_dexter555
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Chłopaki, on walczy zawodowo i potrzebuje trenować na poziomie - rozumiecie to? Więc nic dziwnego, że narzeka, skoro miał dobre warunki w klubie RKT Radom do treningów, a teraz będzie musiał placić więcej za treningi gorszej jakości. Najpierw dowiedzcie się z kim rozmawiacie, a potem zarzucajcie mu, że jest Internetowym wojownikiem. :roll:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
Przedstawiłby się i i napisałby o co dokładnie chodzi to może inaczej by był postrzegany.

Tak czy inaczej powinien przejść się do klubów i zobaczyć gdzie mu najbardziej pasuje.
Narzekanie na ceny i poziom nic mu nie da skoro i tak będzie zmuszony do trenowania w Lublinie może poza tym że zniechęci do siebie prowadzących treningi i trenujących.

Oczywiście można też przypuszczać że skoro jest tak dobrym zawodnikiem to będzie sam chciał założyć klub a teraz po prostu robi antyreklamę swojej przyszłej konkurencji.
  • 0

budo_maddogltd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
po pierwsze kto powiedzial ze w lublinie sa gorsze warunki ??

tak sie sklada ze trenerzy w kazdym z klubow trenuja tyle samo"(wszyscy zaczynali w

BjjLublin(mma Lublin)... Luzik odszedl z mma Lublin i zalozyl sekcje Luta livre/bjj a

Staszek(Blacharz) po kilku latach prowadzenia treningow bjj w mma lublin odszedl rok

temu i prowadzi teraz zajecia w GLadio...wiec poziom instruktorow w

kazdym z klubow jest zblizony a ze prowadzacym nie upominaja sie o paski to inna

bajka...jak powiedzial kiedys ktos madry "pas to tylko dodatkowe 4cm ktore chronia twoja

dupe"

tak jak napisalem niech pofatyguje sie do kazdego z klubow i zwerfikuje trenerow i swoj

poziom...


zapraszam
  • 0

budo_maddogltd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
a co do antyreklamy to niech szaleje do woli ;)


pozycja Staszka i Luza uleglaby zmianie moze gdyby treningi w LBn zaczal prowadzic

Rickson :D
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
ale się spinacie :) obczajcie sobie boks w lublinie to zrozumiecie o co chodzi patrzysz na klub paco bokserski i wiesz ze to jest dobra inwestycja proste.

dexter pozdro :wink:
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór - bjj lublin
było papiery złożyć do Warszawy czy 3miasta
to byś dostawał konkretny wpieprz, a teraz siedź i cierp z godnością :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024