Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)
Moje przemyslenia odnosnie gali, w kwestii czepiactwa:

1. Wydaje mi sie, czy Mirasowi nogi zmalaly? 8O

2. A te bomby od Kongo to mi przypominaja akcje Fedora i Fujimoto.

3. Wand to nie Wand. Jakos malo agresywny. Na Pride'ach byl zawsze nabuzowany, jak jakis buldog po sterydach, a tutaj sie grzeczniutki zrobil.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

w koncu nadchodzi kres legendy tego bardzo solidnego ale jednak przereklamowanego zawodnika. ju-jitsu black belt... jasne... polowa niebieskich i kazda purpura w Polsce w jego wadze poskladali by go jak wykrochmalona szmate.

Ten cienias wygrał między innymi z Ricardo Aroną, tak dla przypomnienia dwukrotnym mistrzem świata w BJJ, Mistrzem Brazylii w BJJ, dwukrotnym zwycięzcą turnieju ADCC w latach 2000-2001. Więc albo w Polsce nastąpił ostatnio jakiś kurewski progres w BJJ, który mi umknął, albo po prostu pieprzysz jak potłuczony. Proponuje jednak zerkać czasem na rekordy zawodników, pozwala to zobaczyć z kim i kiedy, oraz w jaki sposób wygrali lub przegrali. Gdybyś to zrobił, wiedziałbyś, że ten parterowy cienias, którego pewnie w wyobraźni "składasz", w 10 walkach które przegrał ( 32 wygrał ) przegrywał przez KO lub decyzję. Nigdy przez submission. Jakimże to fuksem się stało, że nikt nie wpadł na pomysł, żeby go po prostu przewrócić i poddać? Skoro to takie proste i oczywiste?
Wand nie może sie odnaleźć w UFC. Niemniej jednak przypominam, że niedawno wygrał z Keith Jardine, byłym posiadaczem pasa mistrzowskiego. A decyzja o wygranej Franklina, jest w opinii wielu komentatorów mocno kontrowersyjna. Tak więc nie przesądzałbym o "kresie legendy".
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

Wand nie może sie odnaleźć w UFC. Niemniej jednak przypominam, że niedawno wygrał z Keith Jardine, byłym posiadaczem pasa mistrzowskiego. A decyzja o wygranej Franklina, jest w opinii wielu komentatorów mocno kontrowersyjna. Tak więc nie przesądzałbym o "kresie legendy".

Ogólnie się zgadzam ale powiedz o jakim pasie mówisz apropo Jardinea ?
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

Ten cienias wygrał między innymi z Ricardo Aroną, tak dla przypomnienia dwukrotnym mistrzem świata w BJJ, Mistrzem Brazylii w BJJ, dwukrotnym zwycięzcą turnieju ADCC w latach 2000-2001. Więc albo w Polsce nastąpił ostatnio jakiś kurewski progres w BJJ, który mi umknął, albo po prostu pieprzysz jak potłuczony.

Bardzo mozliwe, ze to drugie, jednakze... Umknela mi walka pomiedzy Arona i Wandem na zasadach BJJ. Pamietam tylko dwie, obydwie w PRIDE. To, ze Arona przegral na zasadach MMA z Wandem albo Jacksonem wcale nie znaczy, ze ktorys z nich ma poziom grapplingu choc troche zblizony do poziomu Rycha. Ok, Silva niezle broni sie przed poddaniami, ale z tego co mi wiadomo to obrona nie wygrywa sie walk i nie zdobywa tez stopni w BJJ. Do jego rekordu tez zajrzalem. Wiem, ze nie przegral nigdy przez poddanie, natomiast wiem tez ze wsrod 32 wygranych walk jest tylko jedno submission. Nie napisalem tez o Wandzie, ze jest cieniasem ani ze sam bylbym go w stanie poskladac. Tyle.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

Ten cienias wygrał między innymi z Ricardo Aroną, tak dla przypomnienia dwukrotnym mistrzem świata w BJJ, Mistrzem Brazylii w BJJ, dwukrotnym zwycięzcą turnieju ADCC w latach 2000-2001. Więc albo w Polsce nastąpił ostatnio jakiś kurewski progres w BJJ, który mi umknął, albo po prostu pieprzysz jak potłuczony.

Bardzo mozliwe, ze to drugie, jednakze... Umknela mi walka pomiedzy Arona i Wandem na zasadach BJJ. Pamietam tylko dwie, obydwie w PRIDE. To, ze Arona przegral na zasadach MMA z Wandem albo Jacksonem wcale nie znaczy, ze ktorys z nich ma poziom grapplingu choc troche zblizony do poziomu Rycha. Ok, Silva niezle broni sie przed poddaniami, ale z tego co mi wiadomo to obrona nie wygrywa sie walk i nie zdobywa tez stopni w BJJ. Do jego rekordu tez zajrzalem. Wiem, ze nie przegral nigdy przez poddanie, natomiast wiem tez ze wsrod 32 wygranych walk jest tylko jedno submission. Nie napisalem tez o Wandzie, ze jest cieniasem ani ze sam bylbym go w stanie poskladac. Tyle.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

Ten cienias wygrał między innymi z Ricardo Aroną, tak dla przypomnienia dwukrotnym mistrzem świata w BJJ, Mistrzem Brazylii w BJJ, dwukrotnym zwycięzcą turnieju ADCC w latach 2000-2001. Więc albo w Polsce nastąpił ostatnio jakiś kurewski progres w BJJ, który mi umknął, albo po prostu pieprzysz jak potłuczony.

Bardzo mozliwe, ze to drugie, jednakze... Umknela mi walka pomiedzy Arona i Wandem na zasadach BJJ. Pamietam tylko dwie, obydwie w PRIDE. To, ze Arona przegral na zasadach MMA z Wandem albo Jacksonem wcale nie znaczy, ze ktorys z nich ma poziom grapplingu choc troche zblizony do poziomu Rycha. Ok, Silva niezle broni sie przed poddaniami, ale z tego co mi wiadomo to obrona nie wygrywa sie walk i nie zdobywa tez stopni w BJJ. Do jego rekordu tez zajrzalem. Wiem, ze nie przegral nigdy przez poddanie, natomiast wiem tez ze wsrod 32 wygranych walk jest tylko jedno submission. Nie napisalem tez o Wandzie, ze jest cieniasem ani ze sam bylbym go w stanie poskladac. Tyle.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

Ten cienias wygrał między innymi z Ricardo Aroną, tak dla przypomnienia dwukrotnym mistrzem świata w BJJ, Mistrzem Brazylii w BJJ, dwukrotnym zwycięzcą turnieju ADCC w latach 2000-2001. Więc albo w Polsce nastąpił ostatnio jakiś kurewski progres w BJJ, który mi umknął, albo po prostu pieprzysz jak potłuczony.

Bardzo mozliwe, ze to drugie, jednakze... Umknela mi walka pomiedzy Arona i Wandem na zasadach BJJ. Pamietam tylko dwie, obydwie w PRIDE. To, ze Arona przegral na zasadach MMA z Wandem albo Jacksonem wcale nie znaczy, ze ktorys z nich ma poziom grapplingu choc troche zblizony do poziomu Rycha. Ok, Silva niezle broni sie przed poddaniami, ale z tego co mi wiadomo to obrona nie wygrywa sie walk i nie zdobywa tez stopni w BJJ. Do jego rekordu tez zajrzalem. Wiem, ze nie przegral nigdy przez poddanie, natomiast wiem tez ze wsrod 32 wygranych walk jest tylko jedno submission. Nie napisalem tez o Wandzie, ze jest cieniasem ani ze sam bylbym go w stanie poskladac. Tyle.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)
przepraszam za duble, prosilbym moda o usuniecie postow.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

Wand x Franklin - sedziowie mogli orzec dwojako. ale jesli juz Wand przegral, to powinno byc chocby split dec...

Powinni się umówić, który daje zwycięstwo Wandowi :roll:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

Umknela mi walka pomiedzy Arona i Wandem na zasadach BJJ. Pamietam tylko dwie, obydwie w PRIDE. To, ze Arona przegral na zasadach MMA z Wandem albo Jacksonem wcale nie znaczy, ze ktorys z nich ma poziom grapplingu choc troche zblizony do poziomu Rycha. Ok, Silva niezle broni sie przed poddaniami, ale z tego co mi wiadomo to obrona nie wygrywa sie walk i nie zdobywa tez stopni w BJJ. Do jego rekordu tez zajrzalem. Wiem, ze nie przegral nigdy przez poddanie, natomiast wiem tez ze wsrod 32 wygranych walk jest tylko jedno submission. Nie napisalem tez o Wandzie, ze jest cieniasem ani ze sam bylbym go w stanie poskladac. Tyle.

A mi umknęło, że w komentarzach dotyczących UFC rozważa się umiejętność li tylko grapplingu. To, że ktos ma fenomenalny grappling, nie oznacza jeszcze, że da radę w MMA - vide Marcelo Garcia. W UFC ze znanych grapplerów daje radę chyba tylko Demian Maia. Jeżeli chcesz osobiście doświadczyć przydatności technik stricte grapplingowych w MMA, zapraszam do sali obok, wiesz kiedy, masz tam chłopaków w swojej wadze, na 100% z dużo słabszym parterem niż twój. Ale umieją się obronić przed obaleniami i poddaniami, oraz nieźle biją, więc możesz bardzo łatwo zweryfikować przydatność grapplingu we współczesnym MMA. :wink:

A z Jardine mi się coś faktycznie potentegowało, pewnie z racji późnej godziny. :roll:
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)
A jednak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

W UFC ze znanych grapplerów daje radę chyba tylko Demian Maia. Jeżeli chcesz osobiście doświadczyć przydatności technik stricte grapplingowych w MMA, zapraszam do sali obok, wiesz kiedy, masz tam chłopaków w swojej wadze, na 100% z dużo słabszym parterem niż twój. Ale umieją się obronić przed obaleniami i poddaniami, oraz nieźle biją, więc możesz bardzo łatwo zweryfikować przydatność grapplingu we współczesnym MMA. :wink:

No nie przesadzajmy. Nie ma co wymieniać wszystkich zawodników ale patrząc na pierwszą 10 P for P sherdoga
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Piątka ma oficjalnie nadany czarny pas BJJ ( w tym jedem mistrz świata bjj czarnych pasków) . Fedor pewnie tez jest na poziomie bardzo dobrego czarnego paska. Mike Thomas Brown i Thiago Alves ( purpura BJJ) trenują w ATT między innymi z Marcelo Garcia [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ATT założył Marcus "Conan" Silveira. Jedynie Evans mało mówi o swoim bjj ale też na pewno ma przyzwoite.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

No nie przesadzajmy. Nie ma co wymieniać wszystkich zawodników ale patrząc na pierwszą 10 P for P sherdoga piątka ma oficjalnie nadany czarny pas BJJ ( w tym jedem mistrz świata bjj czarnych pasków) . Fedor pewnie tez jest na poziomie bardzo dobrego czarnego paska. Mike Thomas Brown i Thiago Alves ( purpura BJJ) trenują w ATT między innymi z Marcelo Garcia. Jedynie Evans mało mówi o swoim bjj ale też na pewno ma przyzwoite.

A gdzie ja przesadziłem? Nadal twierdzę, że na chwilę obecną jedynym chyba zawodnikiem w UFC, który wygrywa walki dzięki swym niebywałym umiejętnością parterowym jest Demian Maia, wszystkie walki w UFC wygrał przez submission. Wiadomo, że wszyscy maja parter na wysokim poziomie, ale, wytłumacze to łopatologicznie, na chwile obecną, same umiejętności walki w parterze są w MMA niewystarczające. Powiem więcej. Ważniejsza jest mocna stójka i dobre zapasy, niż dobry parter.
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)
E tam dobrą stójkę. Jak na razie byli mistrzowie UFC (SYlvia czy ARlovski) dostają kuku w coraz szybszym tempie, a nie wydaje się, żeby mieli złych trenerów, a nawet maja lepszych (Arlovski - Freddiego Roacha).

Ja pamietam jak całkiem niedawno, jak istniało jeszcze Pride, wszyscy uważali UFC za słaba galę i wszystkie wazne wydażenia działy się w Japonii. Dana uratował UFC stawiając na lekka komerchę. W sumie MMA które on lasnuje jest mieszaniną boksu z WWE na powaznie.

Własnie to wyszło na tej gali. najlepszą walką była Davis vs Hardy. Davis to stary bokser i to on jako jedyny w ciągu całęj nocy próbował załozyć balachę. Jako że, Hardy jest bardziej rozwojowy (Dana lansuje bardzo UK), Markus przegrał.

Walka wieczoru byla miła do oglądania, ale tylko dlatego że wcześniej nikt niczego nie pokazał. Ale jej poziom był mizerny. Wand usiłował coś nawet z gardy robić, ale umiał tylko się bez sensu połozyć mają ładnie wystawionego Taktarowa. Ogólnie okładali się 15 min troche od czapy, jakby nazywali się inaczej powiedzielibyście, że to żenada.

B fajną walką stoczył w indercardzie Terry Etim.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

No nie przesadzajmy. Nie ma co wymieniać wszystkich zawodników ale patrząc na pierwszą 10 P for P sherdoga piątka ma oficjalnie nadany czarny pas BJJ ( w tym jedem mistrz świata bjj czarnych pasków) . Fedor pewnie tez jest na poziomie bardzo dobrego czarnego paska. Mike Thomas Brown i Thiago Alves ( purpura BJJ) trenują w ATT między innymi z Marcelo Garcia. Jedynie Evans mało mówi o swoim bjj ale też na pewno ma przyzwoite.

A gdzie ja przesadziłem? Nadal twierdzę, że na chwilę obecną jedynym chyba zawodnikiem w UFC, który wygrywa walki dzięki swym niebywałym umiejętnością parterowym jest Demian Maia, wszystkie walki w UFC wygrał przez submission. Wiadomo, że wszyscy maja parter na wysokim poziomie, ale, wytłumacze to łopatologicznie, na chwile obecną, same umiejętności walki w parterze są w MMA niewystarczające. Powiem więcej. Ważniejsza jest mocna stójka i dobre zapasy, niż dobry parter.

Wielu wygrywa dzięki swoim umiejętnością w w parterze. Przecież dobrze wiesz że bjj to nie tylko techniki kończące , to również przejścia pozycji , wyjścia z pozycji , kontrola. Ja osobiście sądzę że najlepszą bazą do współczesnego mma są zapasy.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

Wielu wygrywa dzięki swoim umiejętnością w w parterze. Przecież dobrze wiesz że bjj to nie tylko techniki kończące , to również przejścia pozycji , wyjścia z pozycji , kontrola. Ja osobiście sądzę że najlepszą bazą do współczesnego mma są zapasy.

jak pankration :D
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

W UFC ze znanych grapplerów daje radę chyba tylko Demian Maia.


widziałeś walkę Velasqueza ?
fakt, że wyciąganie wniosków po jednej walce to nadużycie ale chyba można powiedzieć ze CV pokazał co to jest parter na zajebistym poziomie i co to znaczy wygrywać walki grapplingiem.

Jeżeli chcesz osobiście doświadczyć przydatności technik stricte grapplingowych w MMA, zapraszam do sali obok, wiesz kiedy, masz tam chłopaków w swojej wadze, na 100% z dużo słabszym parterem niż twój. Ale umieją się obronić przed obaleniami i poddaniami, oraz nieźle biją, więc możesz bardzo łatwo zweryfikować przydatność grapplingu we współczesnym MMA. :wink:


powiało grozą :) niedługo nikt z Tobą już nie będzie prowadził polemik 8)
a tak odnosząc się do meritum stawiam dolary przeciw orzechom że znaleźliby się w sekcji bjj ochotnicy którzy mogliby sprostać Twojemu wyzwaniu, tylko czy byłoby to zweryfikowanie przydatności grapplingu we wspołczenym MMA ? wątpie... co najwyżej pokazanie wyższości sportowej jednego zawodnika nad drugim (vide Mercer - Sylvia)

pzdr
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

A gdzie ja przesadziłem? Nadal twierdzę, że na chwilę obecną jedynym chyba zawodnikiem w UFC, który wygrywa walki dzięki swym niebywałym umiejętnością parterowym jest Demian Maia, wszystkie walki w UFC wygrał przez submission. Wiadomo, że wszyscy maja parter na wysokim poziomie, ale, wytłumacze to łopatologicznie


wydaje mi sie ze troche zle do tego podchodzisz.
ilu zawodnikow UFC ma "niebywałe" umiejetnosci stojkowe, ale nie w skali samego mma, tylko w skali nazwijmy to swiatowej (bo w takiej skali nalezy rozstrzygac umiejetnosci Mai jesli chodzi o chwyty)?
widzisz, nagle okaze sie ze tych niebywalych uderzaczy jest tylko co grapplerow ;)
kwestia jest poniekad chyba oczywista, hamburgery lubia mordosieczke, jak 'fani' cos lubia i to dostaja to sa zadowoleni, wieksza kasa i kolko sie zamyka. stad moze dochodzic do niezbyt dobrych decyzji dla zawodnikow parterowych, podnoszenai do stojki w niezbyt dobrym momencie, nizszych kontraktow i miliona innych rzeczy. I nagle sie okaze ze to nie tyle konkratna plaszczyzna ma wieksza skutecznosc, tylko jest zwyczajnie, w swoisty, bo niebezposredni sposob narzucana przez 'wymogi' publicznosci i producentow show.
i tu w zasadzie to co mowisz sie potwierdza, bo latwiej punktowac w stojce czy sprowadzic, zdominowac, stuknac pare punktow na kartach sedziowskich ew walnac pare razy w glowe i wstac do stojki i dalej zarabiac na bonus za 'fight of the night' na stojaco niz meczyc sie nad nie tak przeciez latwym poddaniem sliskiego od krwi i potu ;) przeciwnika.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

A mi umknęło, że w komentarzach dotyczących UFC rozważa się umiejętność li tylko grapplingu.

Wyjdzie, ze sie gesto tlumacze, ale... napisalem, ze Wand jest bardzo solidnym zawodnikiem ale tez imho troche przereklamowanym. Nigdzie nie stwiedzilem, ze jego umiejetnosci jako zawodnika MMA sa niskie. "Delikatnie" zwrocilem tylko uwage na fakt, ze nie prezentuje w parterze umiejetnosci czarnego pasa BJJ. Zeby nie bylo, szanuje Silve za to co osiagnal i jaki ma stosunek do tego co robi. Po prostu uwazam, ze w parterze nie potrafi za wiele, a podkreslanie na kazdym kroku jego "ju-jitsu black belt" mnie zwyczajnie irytuje.

Jeżeli chcesz osobiście doświadczyć przydatności technik stricte grapplingowych w MMA, zapraszam do sali obok, wiesz kiedy, masz tam chłopaków w swojej wadze, na 100% z dużo słabszym parterem niż twój.

Nie musze dostawac srogiego oklepu zeby wiedziec, ze w MMA sam parter nie wystarczy, to raz. Nigdzie i nigdy nie stwierdzilem ze tak wlasnie jest. Dwa, ciezko bedzie Ci znalezc kogos w GK z gorszym parterem niz moj ;) . Poza tym, z roznych wzgledow juz mnie tam nie ma (choc bardzo zaluje), wiec musze chyba zmienic opis bo mnie jeszcze ktos na ulicy zabije ;)

Tyle z mojej strony w tym temacie. Przepraszam, ze napisalem zle slowo o sw. Wanderleiu. Wiecej juz nie popelnie tego bledu. Mea culpa.
  • 0

budo_blondaaas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wloclawek
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 99 u Szwabów ( wyniki live fookers ) :)

Velasqez jest swietnym zapasnikiem ale jego stojka jest kiepska, w 1 i 2 rundzie przyjoł ciosy na szczęke i prawie upadł. Musi stanowczo poprawić stojke i bjj bo mial tyle okazij zeby poddac Konga.

jego naroznik krzyczal mu zeby najpierw trzymal pozycje i nie podpala sie na poddania ... i wykonal plan jak nalezy...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024