Skocz do zawartości


Zdjęcie

K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_asami pl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009

>Gwiazdy K-1 w Polsce!!!
Dnia 23 maja, godz. 18.00 Hala Sportowa w Łodzi

K-1 WORLD GP 2009 IN POLAND – EUROPE GP FINAL



Dnia 23 maja 2009r. (sobota), na Hali Sportowej w Łodzi ul. ks. Skorupki 21 o godz. 18.00 odbędzie się międzynarodowa gala K-1 WORLD GP 2009 IN POLAND – EUROPE GP FINAL, podczas którego miłośnicy sztuk walki będą mieli okazję ujrzeć w ringu renomowanych polskich i zagranicznych zawodników. Najlepsi zawodnicy K-1 wagi ciężkiej zmierzą się w światowym Grand Prix, którego zwycięzca weźmie udział w organizowanej przez japońską organizację gali K-1 World GP Final 16, która odbędzie się 26 września w Seulu.

K-1 WORLD GP 2009 IN POLAND – EUROPE GP to pierwszy oficjalny międzynarodowy turniej z cyklu K-1 GP (w kategorii ciężkiej) w Polsce, podczas którego zmierzy się ośmiu najbardziej utytułowanych zawodników europejskich. Każdy z nich jest posiadaczem najwyższych światowych tytułów w kickboxingu, Muay Thai czy karate. Niestety, w trakcie wieczoru, tylko jeden z nich wywalczy sobie prawo do udziału w finałowej eliminacji K-1 World GP Final 16 – japońskiej gali, która ostatecznie wyłoni najlepszą światową ósemkę najlepszych zawodników, którzy walczyć będą o tytuł MISTRZA ŚWIATA K-1 2009.

Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


>
Dołączona grafika


  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
rozpiska by sie przydala.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009

  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
Będę miał bilety na tygodniu, jestem 100%'owo :)
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009

rozpiska by sie przydala.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_marcin_vb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
Dołączona grafika

Plakat gali :)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
Oczywiście postaram sie być i zabrać kilku chłopaków z klubu ale ma kilka uwag
- jedna z najlepszych imprez w Polsce i znowu bez telewizji!!!!!
- Czemu przy Glogowskim jest tak marny opis. Żądam uzupełnienia !!!!!! :) :):)
- Czemu tak blisko AOF, gdzie walczy dwóch obecnie najlepszych polskich ciężkich zawodników. Druga strona medalu to , że bilety nie są najtańsze(chociaż to zrozumiałe) i zapłacić 100 w ciągu miesiąca, dla wielu to bedzie duży wydatek.

Niestety, ale brak u Nas pracy komisji sportu zawodowego. Żeby członkowie jednej organizacji nie mogli dopracować terminów. A co do telewizji, chyba też trzeba usiąść i pogadać z Płockiem, gdyż bez mediów, nie zajedziemy daleko.

Ale by sprawiedliwości stało się zadość. To wielki ukłon dla organziatora, za opiekę nad jednym z najzdolniejszych polskich kickbokserów Głogowskim. Mam nadzieję, że niedługo wreszcie zobaczymy pierwszego Polaka w final K1 w Japoni.
  • 0

budo_asami pl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
gladiatorzyring,

Dzięki za pytania, i choć jest to jeden z ostatnich momentów przed imprezą kiedy mogę cokolwiek napisać na forum to myślę, że warto pewne kwestie wyjaśnić.

1. A skąd masz informacje, że impreza bez telewizji? Zerknij na oficjalną stronę japońską K-1: gala w Łodzi jest w oficjalnym grafiku K-1. Oznacza to m.in. to, że Japończycy zapłacą za nagranie telewizyjne imprezy i będzie ona emitowana w Fuji TV oraz później odsprzedana przez nich do Eurosportu. Ze względu na globalne kontrakty FEG inne rozwiązanie w tej sytuacji nawet nie wchodziłoby w grę.
Piszesz, że bez telewizji nie zajdziemy daleko - zależy jakiej i zależy kto. Myślę, że emisja polskiej gali K-1 w japońskiej Fuji TV to najlepsza promocja dla polskich zawodników, którzy wystąpią na imprezie i ogromny krok do podpisania kontraktów z K-1 na walki w Japonii. Chłopaki mają szansę zajść dzięki temu naprawdę daleko i ja w to głęboko wierzę.

2. Cieszę się, że zależy Ci tak bardzo na sukcesie Michała - tutaj jesteśmy w pełni zgodni. Mam jednak propozycję: zamiast szukać dziur w sposobach promocji Michała może pomógłbyś w tym też sam od siebie? Przygotuj proszę godny Michała opis, a chętnie wrzucimy go na stronę. Będziemy wdzięczni. W innych kwestiach związkowych związanych z Michałem też mógłbyś mu pomóc, bo pojawiają się ostatnio wokół Michała jakieś problemy ze strony pewnych osób.

3. Nie jesteśmy członkami jednej organizacji w skali globalnej, ponieważ AoF nie ma nic wspólnego z japońską organizacją K-1. Pokrycie dat wzięło się stąd, że Japończycy narzucają terminy wszystkich oficjalnych gal K-1, które stanowią część światowego Grand Prix. Jeżeli oficjalna impreza K-1 miała odbyć się w Polsce, a nie w Holandii, to musiało się to stać w maju. Wiele zainteresowanych i decyzyjnych osób w Polsce wiedziało o gali od dłuższego czasu, bo informowaliśmy o tym już dawno temu. Termin AoF też już był wtedy zapewne ustalony, więc wyszło jak wyszło.

Serdecznie zapraszam wszystkich do Łodzi. Rozpiska walk wróży bardzo emocjonujące pojedynki, a show również będzie adekwatne do rangi turnieju. Wszyscy, którzy byli na gali K-1 Max Europe GP 2008 na Torwarze lub czytali opinie o imprezie, wiedzą czego się spodziewać. A emocje związane z walkami będą chyba jeszcze większe, bo wyższa jest stawka i każdy zawodnik da z siebie wszystko.

Do zobaczenia w Łodzi!

Pozdrawiam.
  • 0

budo_asami pl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
Rozpiska ósemki turniejowej GP:


Dołączona grafika
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
wikipedia.pl - 3 sekundy pisania

Michał Głogowski (ur. 25 maja 1984) -zawodowy Mistrz Świata federacji WKN, AMATORSKI Mistrz Świata 2007, Interkontynentalny Mistrz Świata federacji WAKO PRO 2008, Mistrz Europy 2004 i 2008, 12 krotny Mistrz Polski w różnych stylach kick-boxingu, 5 krotny w formule low kick w kategorii 71 kg.

W 2008 r. wystąpił w pierwszym rozgrywanym w Polsce oficjalnym turnieju na licencji K-1 (K-1 MAX GP Europe). Dotarł w nim do finału.

Jest zawodnikiem klubu TKKF Siedlce, jego trenerem jest Andrzej Garbaczewski.[1]


A co do Michała to wytłumacz bliżej o jakie problemy chodzi. Nie przypominam sobie, żeby z nim były kiedyś problemy. Oprócz tego, ze jest to jeden z największych talentów, to jeszcze jest bardzo zdyscyplinowanym i inteligentnym zawodnikiem. Tydzień po slubie pojechał na MP w Low do Świebodzic. Nie słyszałem, by były na niego skargi.

To jeśli terminy ustalają japończycy to kiedy to robią. CHyba nie na ostatnią chwilę. Jestem przekonany, ze gdyby wcześniej Tadeusz wiedział to na pewno starał by się dogadać.

A co do promocji to jedna z najlepszych w ostatnim czasie imprez w Polsce (chodzi o twoją)na stronie związkowej jest całkowicie ominięta. Obecnie masz większe mozliwości niż ja. Wytłumacz czemu nawet tam nie ma informacji.

Nic nie ma na kibo.pl ani na k-sport.pl

na drugi największym forum sportów walki nie ma nic budo.net.pl
No jedynie fight24.pl rozdaje bilety.

Tak jak powiedziałem - osobiście chcę przyjechać i postaram się zabrac parę osób, ale wiem, że taka impreza to potężny koszt, więc życzę Ci jak najlepiej.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
forum automatycznie zmienia nazwę napisze inaczej s.f.d.pl. dwie kropki za dużo
  • 0

budo_asami pl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
Trudno kopiować dane z innej strony, albo podawać nieaktualne informacje o zawodniku, bo z tego co mi Michał mówił to np jego trenerem jest obecnie Robert Popławski. A problemy, z tego co słyszałem, związane są z utrzymaniem jego stypendium sportowego, komuś tam ponoć zależy na odebraniu go Michałowi. Ale na tym poprzestańmy, rozwiązania z pewnością nie znajdzie się na forum publicznym.
K-1 to prywatna korporacja, ze wszystkimi tego pozytywami i negatywami. Z ułożeniem grafiku bywa różnie, bo karty rozdaje tam główny sponsor - japońska Fuji TV. 3 miesiące przed imprezą to raczej nie "na ostatnią chwilę", choć byłoby nam dużo prościej gdyby sprawy kontaktów były dograne szybciej.
Z promocją w internecie masz rację. Sprawa do poprawienia na następną imprezę. Zresztą jeszcze jest czas na poprawę ;)
Chociaż w właściwie to informacje o gali są na wielu portalach, a to że nie ma ich na wymienionych przez Ciebie stronach to cóż.... widocznie ktoś nie chciał, z jakiś powodów, o tym pisać. Choć strona PZKB chyba szykuje właśnie informacje na temat gali.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_numer9
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009

Chociaż w właściwie to informacje o gali są na wielu portalach, a to że nie ma ich na wymienionych przez Ciebie stronach to cóż.... widocznie ktoś nie chciał, z jakiś powodów, o tym pisać. Choć strona PZKB chyba szykuje właśnie informacje na temat gali.


Tylko nie przesadzajcie z teorią spiskową. Jako redaktor naczelny KiBo mogę powiedzieć, że po prostu nic nie wiedziałem o tej gali - już praktycznie nie wchodzę na to forum, bo żenujących dyskusji, opluwania się itp jest za dużo i szkoda mi na to czasu. Na PZKB nic nie było napisane. Z moich ziomków nikt o tym nie wspominał, w Węgrowie czy Starachowicach gadałem z milionem ludzi ze środowiska i po prostu nie było tematu. Wszystkie duże gale mają najczęściej mniejsze-lub-większe biuro prasowe, które wysyła takie informacje do zainteresowanych, a my (KiBo) - zawsze chętnie takie informacje po otrzymaniu - publikujemy. Ale jak nic nie wiemy, to nie piszemy - ot cała historia.

A kiedyś (parę miesięcy temu) sam pisałem do Asami, że zawsze chętnie wesprę ciekawe inicjatywy, zarówno promujące K-1, Michała Głogowskiego jak i WSZYSTKIE gale w Polsce. Że moja firma NUMER 9 może pomóc przy prowadzeniu takiego mini-biura prasowego i przy promocji danego eventu. I z tego się nie wycofuję, tylko nikt się nie odezwał. Nie wkładajcie mnie w jakiś chory układ...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
avira krzyczy , że na stronie kibo jest trojan html/iNFECTED.wEBpAGE.gEN - powinniście to sprawdzić
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
A propos gali:
20 maja gościem Strefy Walki w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] będzie Marcin "Różal" Różalski.

Środa, godzina 18.00 - na żywo!
  • 0

budo_marcin_vb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
http://www.forum-kul...showtopic=93338


Zapraszam - relacja z konferencji oraz wywiady z zawodnikami !

Pzdr :)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
Czy jest gdzieś mapka z miejscami. Jest duzy wybór, i nie wiem czym się różnią?
  • 0

budo_mmdl
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
Czyli gali nie będzie nigdzie w polskiej TV? Bo jest patron TVP Łódź chyba ale czy będzie jakaś transmisja?
  • 0

budo_asami pl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
gladiatorzyring:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pod tym linkiem jest mapka z podziałem na strefy cenowe biletów.

mmdl: gala będzie transmitowana do Japonii, Korei i innych TV, a później powinna pojawić się w Eurosporcie. Jak jakaś polska TV będzie zainteresowana wykupieniem praw to emisji to oczywiście gala może pojawić się i u nas.


Pozdrowienia.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World GP 2009 in Poland - Łódź, 23.05.2009
Jutro oprócz Różala gościem programu będzie także jego zawdownik: Krzysztof Sadecki - zawodnik Muay Thai oraz mma. Zadebiutował na ostatniej gali KSW XI - gdzie zwyciężył walkę z Andre Reindersem.

Środa, 20 maja, godzina 18.00, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024