Skocz do zawartości


Zdjęcie

Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
hahahaha ;) nie planuję, mam po prostu różne możliwości aktywności. Z rok prawie nic nie pisałem, a teraz siedzę przed komputerem non stop prawie to co mi szkodzi pisać ;)
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
ale wiesz Laser jak to jest, zawsze znajdzie się ktoś, co to będzie mial swoje "ale" i będzie malkontentem
ja tam nosze szkiełka, czytam moc Twoich postów i... nie łzawię
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
[quote name="shindojo"]Prowadziłem kiedyś grupę w przedszkolu 3,4,5 latki. Było super.
:lol: sprobuj na porodowce :lol:
Chyba wam sie cos w glowach po...o.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"

Prowadziłem kiedyś grupę w przedszkolu 3,4,5 latki. Było super.
:lol: sprobuj na porodowce :lol:
Chyba wam sie cos w glowach po...o.

Tak powstają anomalia w karate. Jednym słowem mamy lepszych od cepów i szpadli ryśka :)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
Korda i MTklub, co Was dziwi w tym że 4 latki uczęszczają na zajęcia Karate. Czy Wy macie styczność z dziećmi???? Zdajecie sobie sprawę, że zajęcia można dostosować do wieku ćwiczącego i że w przypadku dzieci zabawa jest podstawą??? A co powiecie o ludziach, którzy mają 65-70 lat??? Oni także nie mogą nic trenować???Wasza wiedza jest bardzo ograniczona, proszę Was abyście poczytali troch fachowej literatury, dokształcili się, zdobyli doświadczenie. Zapraszam Was do siebie na zajęcia jako obserwatorów i wiecie co nie skasuje Was za to pozwolę Wam przyglądać się i uczyć za darmo. Jedyne co Musicie mi obiecać to to, że przeczytacie kilka książek które Wam polecę :twisted:

Cholera wpadłem na kolejny pomysł, dlaczego czepiacie się tych maluchów.
...obawiacie się, że kiedyś staniecie na tatami(w turnieju dla twardzieli-tylko dla dorosłych!)i wtedy z mroku wyłoni się sylwetka dobrze zbudowanego 4-latka, będzie szedł w Waszą stronę. Na sali wypełnionej tłumem ludzi słychać będzie tylko przyspieszone oddechy. Wszyscy w napięciu czekają na rozwój sytuacji. 4-latek stanie przed Wami, ukłoni się, sędzia krzyknie komendę do rozpoczęcia walki w tym momencie zmrużycie oczy,będziecie chcieli wykonać technikę ostateczną, zdążycie usłyszeć tylko jęk na widowni.... (po 30 minutach) ocuci Was lekarz, a mały będzie tarzał się ze śmiechu na środku maty :)

coś dal Was (podkręcić potencjometr)

i coś jeszcze

:twisted:

Dobra wielcy miszczowie :) pochwalcie się z kim Wy prowadzicie treningi(kurcze boje się, że to są sami twardziele)
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
Korda i Mtklub - prowadziłem zajęcia ruchowe z elementami karate. Napisałem to wyraźnie. Jeśli uważacie, że gry i zabawy z elementami karate są szkodliwe... :) Wasz problem.
Program autorski był zatwierdzony przez kuratorium ale skoro wy wiecie lepiej :)

A co do szpadli itd....Czytajcie ze zrozumieniem tekstu - nawet po 2 razy. Ja tak robię czytając posty niektórych...bo pełno w nich błędów stylistycznych, ortograficznych i sensu brak.
:)
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
Tede - filmy super :D
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
no przy pierwszym to się w pracy na głos śmiać zacząłem :) :)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
Wracamy do tematu.
Wszędzie można już spotkać dzieci (czasem tylko dzieci) i są coraz młodsze.Czymś trzeba je zająć.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
tak to prawda i bardzo poważny problem społeczny.Ale pozytywne jest to ,że można ich naciągać na kasę bo nie zadają pytań i kupują wszytko co im sie sprzeda. Jak to czytam to widze,że karate sięga dna bo co z egzaminami takich smarków ?
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
Chłopaki, myślę, że MTklub ma trochę racji. Przynajmniej w kwestii stopni. Inna sprawa, że twierdzę, że w ogóle nadawanie stopni i składanie egzaminków jest dość śmieszne i nijak ma się do rzeczywistości.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
Czy wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem?

Prowadzi on zajęcia nie z karate jako takiego, tylko coś co nazywa się popularnie funny (judo, karate itp) czyli gimnastyka z elementami sztuk walk.

Dla dzieci 4 letnich nikt nie robi egzaminów itp !!!!
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
Laser ma racje, ale problem poruszony przez MTkluba jest poważny i popieram jego zdanie.Czemu nie cukiereczki zamiast stopni i jaką one mają wage, czy są poważne?
Kożlaku ach gdyby świat był idealny...Powinny być tylko dyplomy zakończenia edukacji ale wtedy instruktorzy zrobiliby z nas dożywotnich niewolników(kto by chciał robić sobie konkurencje?)
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
Laser, ale ja teraz ogólnie mówiłam - odniosłam się tylko do tego, co pisał MTklub. Spójrz na youtube - ile tam egzaminów dla dzieci na kolejne stopnie...
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
Karate w przedszkolu to zboczenie :oops: MT ma racje . Ci co torobia i zawodu dla 4ro latkow to tez.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"

Czy wy nie umiecie czytać ze zrozumieniem?

Prowadzi on zajęcia nie z karate jako takiego, tylko coś co nazywa się popularnie funny (judo, karate itp) czyli gimnastyka z elementami sztuk walk.

Dla dzieci 4 letnich nikt nie robi egzaminów itp !!!!

No cóż chyba ty masz problem z realizmem w Polsce bo od tych dziwnych zawodów w robieniu w pieluchy jest cienka linia robienia egzaminów i robienia tego kast -osobiście moge Ci poda kilka organizacji sztuk walk , które już to robią, nawet w polsce sprzedaje się już wszystko co dotyczy karate. Na szczęście odradza się duch prawidzego budo karate do i ludzie to zaczynają rozrózniać .Dalsze dialogi w tej kwesti będa tylko świadczyć o głupocie tych co tu piszą,że to popierają dla mnie to koniec tematu :)
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
No tak Mtklub skoro ty uważasz że nie ma sensu dyskutować znaczy sie że wszyscy maja ju tu nie pisać :P
Co do prawdziwego budo Karate domyslam się że chodzi o Kyokushin kan w takim razie jak ma sie twoja wypowiedż do działalności Kyokushin Kan
25-03-2006
I REGIONALNY MŁODZIEŻOWY TURNIEJ KYOKUSHIN-KAN KARATE-DO W BIAŁYCH BŁOTACH Pierwszych kroków w karate" do lat 8
info ze strony
GOLUBSKO-DOBRZYŃSKI KLUB
KARATE KYOKUSHIN-KAN
i jeszcze jedno :młodszy zawodnik Kaliskiego Klubu Kyokushinkan David Club miał 4 lata
Teraz powiedz mi ktop te dzieci egzaminuje ? i kto buierze za to pieniądze organizacja prawdziwego budo karate :lol:
pozdrawiam
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
nie no nie mogę i napiszę tak pierwszy raz, MTklub i Korda jesteście tępi(dla modera nie jest to obraźliwe słowo-sprawdziłem :) ) czy ten temat dotyczy egzaminów??? Kolejna sprawa, prześledź swoje posty i sprawdź czy Ty masz ducha budo. Wiesz co to jest??? Tak Twoje Karate jest jedyne oryginalne, ponadprzeciętne. Zapomniałem o tym!!! Negujecie wszystko!!! Współczuje Wam Waszym bliskim, bo jeżeli jesteście tacy sami w życiu codziennym jak na tym forum to jest to wielka tragedia!!! Krzywdzicie innych, bez względu na to kim są i co reprezentują!!! Przez takich jak Wy śmieją się z nas inni uprawiający sztuki i sporty walki!!! Tak to jest smutne kiedy dwóch takich oszołomów usiłuje wykazać swoją wyższość na forum, kilkakrotnie już to pisałem, przedstawcie się napiszcie co zrobiliście dla Waszego Budo, dla sztuki walki, sprawiliście, że dzieci się uśmiechają??? Że z ochotą przychodzą na zajęcia??? Że nie chcą wracać do domu tylko trenować na kolejnej grupie??? Ganialiście po znajomych kolegach, koleżankach zbieraliście kasę na te Wasze pampersy??? Czy dzieci przychodzą do Was z pytaniem kiedy dokładnie spotkamy się po feriach, wakacjach??? Czy dzieci wogóle do Was wracają??? Czy Wy macie dzieci? Nie, wy robicie pewnie wcześniej testy dla przyszłych adeptów Waszej sztuki walki i dopiero po przebiegnięciu 10 km z zasobnikiem na plecach zrobieniu 400 pompek i nie wiem czego jeszcze, co???? Tak u Was jest??? Jesteście nikim, bo nawet nie potraficie się przedstawić z nazwiska. Jesteście anonimowi więc Was nie ma, jesteście "pierdem, bąkiem"(jak zwał tak zwał) takiego właśnie 4-latka, bo on w przeciwieństwie do Was potrafi się przedstawić i wiecie co wie czego chce!!! Jeszcze długo przez takich jak Wy Karate nie będzie postrzegane tak jak powinno być!!! Istnieje tylko nadzieja że kiedyś się to zmieni. Wbijcie sobie wreszcie do głowy raz na zawsze nie jesteście i nigdy nie będziecie osobami które trenują prawdziwe budo. Twardzi jesteście tylko w sieci, real Was przeraża. O takich jak Wy w wojsku mówiło się jednoznacznie. Byliście męczeni w młodości, kopano Wam tyłki i teraz w ten sposób potraficie się wyładować na innych. Jeżeli kiedyś będę miał na tyle czasu to skopiuje wszystkie Wasze wypociny i pokuszę się o wizytę u znajomego, który zrobi Wasz rys psychologiczny(oczywiście tylko na tej podstawie).Jeżeli dzieci nie mogą ćwiczyć, to pewnie osoby w podeszłym wieku także. A niewidomi, osoby z porażeniem mózgowym też nie??? Oj mało jeszcze wiecie. Tak jak napisał Jersey Japończycy stworzyli pasy dla innych narodów, bo im one nie są potrzebne.

Bardzo przepraszam innych(ćwiczących lub nie sporty, sztuki walki) czytających to forum. Wybaczcie mi, że trochę się uniosłem, ale chyba czas najwyższy napisać tym żałosnym ludzikom prawdę !!! Wiem że już kilkakrotnie to zrobiono, ale może to było zbyt mało!!!
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
Dobre, Zapas jak mawia moj czrnoskory kumpel z Gambii "Zlooooowik" przybijam piastke!
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Realcja z turnieju Goju-ryu Karate "IRI KUMI KIDS"
W otaczającej nas rzeczywistości jest mnóstwo takich ludzi, którzy ciągle i na wszystko narzekają i negują. No może nie wszystko, bo własne "produkty" są przez nich zachwalane. W naszym vortalowym gronie, tacy "negatorzy" mają oczywiście spore pole do popisu. Zawsze znajdzie się coś do zanegowania. Obserwując tych malkontentów, zarówno w naszym gronie, jak i w życiu prywatnym nasuwa mi się jedno, zasadnicze pytanie:
- A co oni sami osiągnęli/zdobyli? Co sami sobą reprezentują?
Konkluzja, zazwyczaj jest taka, że, im większy malkontent, tym mniejsze osiągnięcia...
To tak jak osoba żyjąca w celibacie (załóżmy), uczy jak żyć z partnerem...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024