Skocz do zawartości


Zdjęcie

RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Witam, serdecznie zapraszam do zapoznania się z art. zamieszczonym na stronie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest to relacja ze zgrupowania Okinawan Goju-ryu Karate, które przeprowadził sensei Tomasz Siewkowski w Żarach w dniu 15.02.2009r. Wkrótce zamieścimy zdjęcia!!! Proszę tylko nie zaśmiecać tego tematu dziwnymi atakami. Pozdrawiam serdecznie wszystkich trenujących sztuki i sporty walki!!!

link do treści art.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
W adresie strony klubowej jest mały błąd. Wkradł się przecinek powinno być tak:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Witam
Bardzo fajna relacja czekamy na zdjecia :)
Goju Ryu to bardzo ciekawy i bogaty technicznie styl Karate :)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Dzięki Pabblo :)
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Niezle im tam motasz w glowach :) :) :)
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Tedo, chyba masz teraz bliżej technicznie do swoich podstaw. Kiedyś pisałeś, że zaczynałes od Shotokanu więc kihon od strony technicznej jest chyba Ci bliższy niż postkyokushinowy w seido?
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Witam, nie motam, wręcz przeciwnie działam na korzyść trenujących i robię to oficjalnie za ich zgodą.
Jeżeli chodzi o kichon (od strony technicznej) to nie ma on nic wspólnego z Shotokanem, naprawdę. Pozdrawiam, a jak podoba się Wam relacja???
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Witaj Tedo :D
Relacja bardzo fajna. Czekam na zdjęcia.
Widzę, że sięgasz do korzeni kyokushin - goju ryu.
Ja też staram się wracać do korzeni: interesuję się shorin i goju ryu. :-)
Ciekawe jest takie inne spojrzenie na karate.
Kiedyś byłem na treningu goju ryu i zaskoczyło mnie parę rzeczy, w tym hikite wysokie jak w kyokushin...Czasem ćwiczę z zaprzyjaźnionymi karateka shotokan i goju ryu które ja widziałem / by Sensei Wiesław Kałużny - wtedy 3 dan / zupełnie nie przypominało shotokan.
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję otwartości. OSU!
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Witam w "rodzinie".
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
A wlasnie ze motasz . Piszes ze jestes instruktorem jujitsu no to mie jestes instruktorem karate tak . A nauczas mMA i tez nie jestes tego instruktorem , nauczasz muai tai i tez nie jestes instruktorem a terz uczysz goju ryu i sam sie dopiero tego uczysz . To chodzisz z czarnym pasem z seido czy z bialym goju ryu . A dzieci co u ciebie trenuja wiedza co jest grane . Jakies to dziwne.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Korda przestań, piszesz bzdury, nigdzie nie napisałem że jestem instruktorem ju-jutsu, a instruktorem kicka i muai thai jest drugi instruktor, poczytaj sobie dokładnie i będziesz wiedział co jest grane. Tak uczę się tego co jest w Goju-ryu, a co przeszkadza Ci to???? Nie wstydzę się tego, że pozyskuję wiedzę, przynajmniej nie marnuje czasu na bzdury. A wcześniej wyraźnie napisałem że o wszystkim wiedzą rodzice i dzieci, nie wiem może u Ciebie wszystko robią za plecami, ale nie u nas. Dzisiaj będą zamieszczone zdjęcia i wiesz co zobaczysz tam też rodziców, którzy byli obecni na zgrupowaniu. Przeczytaj sobie co to jest MMA(a właściwie przetłumacz) wiesz ze nie można mieć uprawnień państwowych jeżeli chodzi o MMA(dyscyplina ta nie jest uwzględniona w ustawie) Postaraj się pozyskać trochę wiedzy z netu jeżeli tutaj jesteś. Skończ te ataki, temat jest inny, odpowiedziałem na Twoje pytanie wcześnie odpowiadam teraz i na tym koniec. Uszanuj to, że ktoś coś robi, polityka w Seido bardzo mi przeszkadzała, znalazłem wreszcie organizację i system, który mi bardzo odpowiada(dla nich liczy się rozwój a nie tylko pieniądze). Jeżeli Ciebie to drażni to nie czytaj moich postów. Kilka osób na forum mnie zna i wiedzą co sobą reprezentuje. Mimo wszystko pozdrawiam i jeszcze raz pisze uszanuj to co ktoś robi!!!!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Kurcze w Goju-ryu, nie dostałem pasa za piękne oczy , cholera ja wcale nie dostałem pasa, muszę zdawać egzaminy :) :) :) Wiesz to jest organizacja, która nie rozdaje danów, muszę zweryfikować stopnie :) Wiem Ciebie pewnie to przeraża, kolejne egzaminy, wieczny pierwszy dan itp. Cóż trzeba się nauczyć, zdać i tyle. Jeżeli chodzi o Shodana to mam go w Seitedo i w Seido :) Ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz!!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Dziękuje Gaweł :)
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH

Jeżeli chodzi o Shodana to mam go w Seitedo i w Seido :)

Pamiętacie z Vortalu pewnego ojca który się chwalił, że jego syn ma kilkadziesiąt stopni uczniowskich w różnych federacjach. Tedo według teorii tego gościa to miałbyś nidan :) Pozdrawiam i gratuluję otwartości i życzę sukcesów w czerpaniu z tego niewątpliwie cennego źródła.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Dziękuje Romanowicz, zgodnie z zapowiedzią zamieściliśmy zdjęcia ze zgrupowania, a oto link do strony:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Życzę miłego oglądania!!!!!
  • 0

budo_słabiutki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH

Jeżeli chodzi o Shodana to mam go w Seitedo i w Seido :)

Pamiętacie z Vortalu pewnego ojca który się chwalił, że jego syn ma kilkadziesiąt stopni uczniowskich w różnych federacjach. Tedo według teorii tego gościa to miałbyś nidan :) Pozdrawiam i gratuluję otwartości i życzę sukcesów w czerpaniu z tego niewątpliwie cennego źródła.


Witam
Chodzi o tego chłopaka ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
z tego co wiadać na stronce poniżej jest równiez na obozie Goju Ryu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdrawiam :)
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH

Ciebie pewnie to przeraża, kolejne egzaminy, wieczny pierwszy dan itp. Cóż trzeba się nauczyć, zdać i tyle. Jeżeli chodzi o Shodana to mam go w Seitedo i w Seido :) Ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz!!!!


Teras przynajmiej wiemy co cie boli :) W seitedo pierwszy dan w seido pierwszy i na drugi moze sie nie udac no to moze byc ze wiecznie 1 dan :) To tzreba isc tam gdzie dadza .
Trzeba bylo tak napisac od razu a nie p...lic o polityce.
Zrozumalem zyce powodzenia i wiecej nie pisze.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Korda śmieszny jesteś skąd się wziąłeś :) Wyraźnie napisałem, że muszę zdać najpierw egzamin, żeby otrzymać jakiś stopień w Goju. Tam nikt nie daje stopni za ładne oczy, nie wiem może u Ciebie tak jest ale nie tam. Nigdy nie dostałem stopnia, zawsze było to poprzedzone egzaminem, który należało zakończyć z wynikiem pozytywnym!!!(czy to w Seitedo, czy Seido) Ktoś kto nie czyta wszystkich postów, może pomyśleć tak jak napisałeś(czytając Twoje posty), myślę jednak, jestem pewien, że są tutaj osoby znacznie inteligentniejsze od Ciebie i oni czytają wszystko od deski do deski. Kurcze kilka osób znam z forum i one mnie też, więc mogą coś o mnie powiedzieć, ale Ty???Mógłbym wyrażać się nie cenzuralnie na temat twoich postów, myślę jednak, że to zbyteczne. Proszę zajmij się treningiem, bo to co tutaj robisz jest wręcz "bezczeszczeniem" wartości jakie przekazujemy młodym ludziom. Nie myśl że młody człowiek ślepo pójdzie za kimś kto tak pisze(jak TY-oczywiście), oni naprawdę są inteligentni, potrafią wybierać, wyciągać wnioski. To już nie te czasy, gdzie było kilka sekcji z tego 3/4 to osoby z przypadku(nie obrażam teraz nikogo, sami wiecie jakie były początki Karate, jak wielu było "instruktorów", którzy po zebraniu kasy ulatniali się. Nie pisze ze teraz tego nie ma, ale skala tego procederu jest znikoma), że młodzież i dorośli nie wiedzieli co to tak naprawdę jest to Karate. Do dyspozycji mieli tylko filmy i nic więcej. Żyjemy w dobie internetu, gdzie można zweryfikować wszelkie informacje :) KORDA usiłujesz manipulować informacją, ale to się nie uda. Chyba już to kiedyś pisałem, przedstaw się z łaski swojej niech wszyscy wiedzą z jakim ekspertem mamy do czynienia. :) Napisałeś, że egzamin na drugiego dana może się nie udać, że tego się obawiam, hmm... Po pierwsze nigdy nie przystąpię do egzaminu, czy to na pierwszego czy też na drugiego dana, uważając że nie jestem przygotowany(nigdy tak też nie postąpiłem), po drugie każda porażka (pisze tutaj o sobie) mobilizuje do cięższej pracy, do poprawienia tego co robię źle :twisted: Wiesz znalazłem kiedyś taki cytat z łaciny( a właściwie moja Aguś go dla mnie znalazła), który mam wyryty w sercu, ale też cały czas noszę go ze sobą "Vincit Qui Partitur" Wysil się trochę i przetłumacz sobie(już Ci podpowiedziałem, ze jest to cytat z łaciny), postępuj według niego a życie będzie pełniejsze, ciekawsze, zrozumiesz ile tracisz pisząc takie bzdety, a ile mógłbyś osiągnąć. Pozdrawiam!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
wybaczcie mi błędy :)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RELACJA ZE ZGRUPOWANIA OKINAWAN GOJU-RYU KARATE W ŻARACH
Tedo rozpisz im swoje dany kiedy gdzie i u kogo i pokaż im ,że masz rację po sie przekamażać
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024