Skocz do zawartości


Zdjęcie

esds


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_zeno
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

esds
Szalenie mi przykro, że moje staranie o wyjaśnienie nieporozumienia zostało odebrane w tak dziwny sposób. Czytając post pana Goździka chciałem wyjaśnić, że stracił on aktualność bo istnieje stowarzyszenie, które reprezentuje jego i jego organizacji interesy nad Wisłą. No chyba, że to ja się mylę. Na stronie o której w następnym poście pan Gożdzik mówi są nazwiska osób zweryfikowanych znaczy nie ma więcej. Poprzednio napisał on, że słyszał o ludziach prowadzących esds bez uprawnień to nazwałem ich oszustami i chyba się wszyscy ze mną zgodzą, że to prawda, no chyba, że ktoś jest w tej grupie. Z postu następnego wynika, że pan Guliwer jest przeciwny stowarzyszeniu bo nic mu nie dało, no ale to jego problem bo jak napisał ma prawo do własnego zdania.
Natomiast pan Pinczewski pisze, że są instruktorzy zweryfikowani przez pana Goździka ale nie należą do stowarzyszenia. Rozumiem, że to są tajni instruktorzy np. z tajnych służb. Jednak oni w moim rozumieniu i tak nie prowadzą szkoleń ani nie mogą należeć do tego typu stowarzyszeń z racji wykonywanej pracy. Więc nie powinni się obrażać, że się o nich nie pisze.
Nie miałem zamiaru wsadzać kija ale chyba tak się stało. Źle to świadczy o całości sprawy.
Dla zobrazowania moich zainteresowań nadmienię, że z ESDS spotkałem się w 94 lub 95 roku w Legionowie, od tamtej pory mam trochę wiedzy na ten temat. Wiem, że pan Goździk kazał założyć stowarzyszenie aby uprawomocnić działania swoich instruktorów w polsce i aby pilnowało jego interesów więc nie wydaje mi się, że będzie tolerował jakieś podziemie instruktorskie ale może się mylę. Jeśli chodzi o moje doświadczenie w tego typu działaniach to od prawie 40 lat zajmuje się szeroko pojętymi problemami nazywanymi taktyką i praktyka rozwiązań siłowych i to w różnych "organizacjach".
Panu Goździkowi życzę posprzątania śmieci i rozsądku w działaniach całej reszcie spokoju.
Pax Panowie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024