Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
99 odpowiedzi w tym temacie

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?

Piotr jaki styl karate trenujesz? Ambull jeśli ktoś nie potrafi się obronić to często tak może zakonczyć sie walka Na dodatek odpisują sami karatecy 8)


Pewnie jesteś autorem tego ogłoszenia, które było w knajpie- koniec fikołków, naszedł czas napierdalania! xD
Na serio- jak masz 20 lat to trochę mi Cię żal z takim podejściem, ale zdaję się, że nie wszyscy moga być madrzy i inteligentni. Już Ci koledzy ładnie wytłumaczyli jak to w ma wygląda- są różne i trenują je różni ludzi, a każdej szkole i każdej sztuce znajdziesz idiotów, pseudokozaków, tych, co ciężko pracują, tych co umieją spuścić niezły wpierdol, ale są skromni i siedzą cicho i tych co świecą na lewo i prawo klatą, a jak przyjdzie co do czego to ogon pod siebie. Nie uogólniaj.
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
Karatecy i taekwondziści co wy możecie wiedzieć o walce? Jak na sparingu nigdy nie dostaliście w ryja ( chyba że przez przypadek od kolegi podczas form kata :lol: ) Zresztą walczy i człowiek i styl, w wiekszości przypadków kierowca Ferrari pokona w wyścigu kierowce "Malucha" :lol: .Dla mnie takim maluchem jest karate tradycyjne, shotokan itp a Ferrari tajski boks i kick-boxing 8) p.s Isao aleś ty mądry i inteligętny 8O ( pewnie jak kolega lubisz zaglądać facetom w spodnie) żebyś dobry też był w walce :roll:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
ja znam conajmniej 2 karatekow ktorzy by Cie zmietli jednym butem z powierzchni ziemi :)

wogole czemu ten temat jeszcze istnieje, a trol nie dostal bana?
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?

Karatecy i taekwondziści co wy możecie wiedzieć o walce?


Ban dla Ciebie się zbliża, ale odpowiem- primo mamy też treningi bokserskie, mma, kickbox itd, w ryja parę razy dostałem, dzięki że się o mnie martwisz- na treningu i na ulicy.
Nie potrafisz zrozumieć, że walczy człowiek, a nie styl?
Podam Ci przykład- mam kumpla, który trenuje aikido, taką baletową wersję. Spoko gość, robi to dla relaksu. Ale oprócz tego jest zawodnikiem rugby i ma z 1,90 wzrostu, potężną posturę i umie się napierdalać. Wie sporo o walce, mimo że trenuje aikido.
Więc powtórze Ci jeszcze raz- wszystko zależy od konkretnej osoby, sposobu prowadzenia treningów i doświadczenia, styl nie odgrywa tutaj pierwszorzędnej roli... ale i tak mam wrażenie, że marnuję czas.
  • 0

budo_underground
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
Czy ktokolwiek trenuje po to zeby sie napierdalać na ulicy? Jakbym miał zapierdalać x razy w tygodniu na trening po to żeby czuć sie bezpiecznie to chyba wpadłbym w paranoję, nie mówiąc już o tym że gdybym mial porównywać kontuzje odniesione na treningu i "ulicy" pewnie wyszłoby porównywalnie.. Trzeba trenowac to co sprawia przyjemnośc, nawet jeżeli bjj byłoby najkuteczniejszym stylem we wszechświecie i tak bym tego nie trenował bo nie mam serca do parteru tak jak do stójki. Nie wiem po co to pisze, ten koleś z zimnej dzielnicy jakiś dziwny mi sie wydaje. A na "ulicy" najskuteczniejsza jest mocna psycha, ot co.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
jak ktos do mnie na ulicy bura to czolgiem wjezdzam i rozpierdalam bojowki :)
  • 0

budo_underground
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
jaki czołg jest najskuteczniejszy na ulice?
  • 0

budo_damianh1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
Jestem ciekawe co kolega Ignashov powie nam na temat sztuki walki zwanej Capoeira. Sorry ze karmie trolla ale jestem ciekaw co nam odpowie. Może się czegoś nowego dowiemy :lol: :lol:
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?

Jestem ciekawe co kolega Ignashov powie nam na temat sztuki walki zwanej Capoeira. Sorry ze karmie trolla ale jestem ciekaw co nam odpowie. Może się czegoś nowego dowiemy :lol: :lol:


Ty ten taniec nazywasz sztuką walki? Dobre, weź stary, co Ty wiesz o walce, napitalacie se na tych bębenkach i robicie jakieś wygibasy, a nawet w ryja nigdy na treningu nie dostałeś. Wy nawet kata nie macie, to jeszcze gorzej z Wami niż z karate. Pfff
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
Widzisz Isao taekwondo się nie sprawdza dlatego musicie uzupełniać boksem kickboxingiem itp.Z miecha temu gadałem z chłopakiem z taekwondo( medalista mistrzostw Polski) z czarnym paskiem ( nie wiem jak u was to się nazywa nie istotne) i wiesz co powiedział? Że samo tae nie ma prawa się sprawdzić na ulicy że łapy to podstawa a nogi dodatek no i bez full kontaktowych sparingów ( najlepiej kick lub thaiboxerskich) nie ma mowy o jakiejkolwiek skuteczności. Ja pie***ole tysiące razy było powtarzane że walczy i człowiek i styl.Każdy styl ma inną metodykę szkolenia :roll: ,na kogo byś postawił w walce ulicznej ( załóżmy że zawodnicy mają podobny poziom w swoich sw) na typowego shotokaniste czy na typowego zawodnika muay thai? Więc nie pieprzcie mi tu głupot.Damian :lol: oto mój komentarz.Jeżeli ktoś ma inny odnośnie Capoeiry no to :lol: Przestańmy wszystko wsadzać do jedego wora, mma udowodniło wyższość jednych styli nad drugimi :roll:
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
Fakt przyznaje faktycznie świetnie potraficie kopać( mowa o taekwondo bo przecież nie o capo) i niektóre kopnięcia są wręcz niesamowite,nieporównywalne w innych sw ale nie wszystko złoto co się świeci.Do póżniej
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
Temat jak z 2003 kiedy się rejestrowałem :D
Każdy robi co lubi nikogo nie interesują twoje dywagacje!
Zamknąć temat, idiotyczny nawet jak na standarty tematów działu ulica.
Bez urazy :wink:
poz
Maciek
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?

Widzisz Isao taekwondo się nie sprawdza dlatego musicie uzupełniać boksem kickboxingiem itp.


Po pierwsze nie musimy tylko chcemy, po drugie mamy full contact na sparringach w wtf, po trzecie w itf są łapy, a po czwarte przeczytaj moje poprzednie posty, bo nie chce mi się powtarzać (i Undergrounda też). A po piąte nikt nie trenuje, "żeby się dobrze napierdalać na ulicy", chyba jacyś psychopaci :o
  • 0

budo_bitelz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowa Sól /Z.G.
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?

Ty ten taniec nazywasz sztuką walki? Dobre, weź stary, co Ty wiesz o walce, napitalacie se na tych bębenkach i robicie jakieś wygibasy, a nawet w ryja nigdy na treningu nie dostałeś. Wy nawet kata nie macie, to jeszcze gorzej z Wami niż z karate. Pfff


a dostałeś kiedyś bębnem? :P
  • 0

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
Ignashov walczyłeś kiedyś z dobrym karateką?? Dostałeś w ryj od karateki??
nie? To Przestań pierdolić bo sie jeszcze kurwa zdziwisz!! Przyjedź do do mojej miejscowości to ci znajdę paru takich co nic nie trenują a doświadczenie na ulicy mają. Gwarantuje ci ,że się zesrasz przed walką jak kolesia zobaczysz. Mogę ci przedstawić jeszcze grupkę co jak na jednego sie rzucisz to reszta wskoczy na ciebie jak hieny i ubiją cie a ty nawet nie będziesz mógł wstać.
Do czego dążę. Sztuki walki ludzie trenują dla sportu lub aby poczuć się bezpiecznie na ulicy a nie po to by się penerzyć i wszczynać bójki z przypadkowymi osobami!!
Mój trener od karate shotokan raz sam poskładał dwóch penerów o pokaźnych gabarytach.

A Ty wogóle co trenujesz ze tak karateków krytykujesz??
  • 0

budo_grzebyk90
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
Ty Ignaszow zdaje się Muay Thai trenujesz. Bardzo fajna sztuka walki, byłem na kilku treningach ale niestety zrezygnowałem ponieważ dojazdy zajmowały mi za dużo czasu.
Zdążyłem zauważyć jedno. Dobrzy zawodnicy nie kłócą się na takie tematy typu to jest lepsze a to gorsze, nie robią grandy na ulicy a znam kolesia co chodził sobie z miesiąc i sie afiszował jaki to on zabijaka jest bo on trenuje tajski. Atakuje młodszych albo słabszych a jak raz do niego podszedł taki dwumetrowy dobrze zbudowany koleś to go zaczął ładnie przepraszać za swoje złe zachowanie.
Jak zaczynałem na tym forum to też wcinałem się w rozmowę o skuteczności. Wtedy akurat broniłem swojego stylu karate. Teraz już tego nie robię bo skumałem, że najmniej racji ma ten co twierdzi ze jego sztuka walki jest najskuteczniejsza na ulicy. Można się kłócić co jest najskuteczniejsze na ringu.
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
Igi moj kumpel amatorsko trenuje strzelectwo sportowe, uwierz mi tak szybko wyjmuje bron ze nawet jakbys trenowal tsunami to by ci nie pomoglo. :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?

jaki czołg jest najskuteczniejszy na ulice?

wiadome, ze T-34/85 (rudy 102) :)
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
Grzebyk pier**lisz jak potłuczony.To że jakiś styl jest skuteczniejszy od drugiego nie oznacza że nie można go trenować albo że jest nic nie warty. Jeden lubi kata,tradycje...Drugiemu chodzi głównie o walke i jej najskuteczniejsze elementy,ja należe do tych drugich.Dlaczego karate ma być mniej przydatne w samoobronie?? Ano dlatego że za dużo tam dradycji a za mało "konkretnych" treningów.Bez sparingów ( Full Contakt),zadaniówek,zawodów niczego się nie nauczysz zgadzasz się?? Jakie macie spary na karate?? Bardziej kumaci biorą z kickboxingu i muay thai ale to już nie karate 8) Karatecy w wielu przypadkach mają słabe techniki bokserskie a jak wiadomo odgrywają one bardzo ważną role w samoobronie.Nie radze wam spotkać dobrego pięściarza,nogi mogą w ogóle się nie przydać no chyba że do spier**nia :lol: Kolejny przykład to MMA ,jak się okazało (dawno daaawnoo temu za górami...) w stójce najlepiej sprawdzają się boks kick-boxing i muay thai, parter to bjj zapasy judo sambo...Najlepsi wojownicy na świecie (lepszych nie znajdziemy nawet w Shaolin :lol: ) głównie (no jakieś 99% :wink: ) trenuje w ten sposób,chyba o czymś to świadczy?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego Karatecy kłamią? Chodzi o dowartościowanie?
mam kolesia, zajebisty fajter (mma) poskladal 2 typow i dostal kose w udo i na chuj mu to bylo, mogl spierdalac :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024