Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polacy walcza w Tajlandii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii
Kubuś Puchatek, ale Polacy potrzebują Sukcesu jak tlenu, bo inaczej się udusimy w tym politycznym i biurokratycznym kraju. Pozdrawiam.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii
Kubusiowi Puchatkowi chodzi chyba o to, że gdy wygrywa, dajmy na to Polak, to tak na prawdę nikt, poza tymi którzy przyczynili się do jego zwycięstwa, nie ma rzeczywistej powody do dumy.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii
Polacy potrafią oklaskiwać sukcesy Pawła Słowińskiego, który jest Polakiem tylko z metryki podobnie jak Robert Kubica, który wygrywa plebiscyt na sportowca roku w telewizji, a od 12 lat nie mieszka w Polsce i nawet nie pojawia się na rozdaniu nagród, bo generalnie ma wyjebane na Polskę lub Dariusz Michalczewski, który jest Polakiem i Niemcem jednocześnie, a tu się dopierdalacie do Pawła Jędrzejczyka, że był cięższy, a kogo to interesuje walka to walka skoro Tajowie dopuścili do walki to ich temat. Według mnie Polak wygrał i Szacunek dla Wrocławia, bo tam jest dobre MuayThai. Wygrał, oceniam na podstawie filmiku 8.53, bo walka trwa 15 minut...
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii
Cypis, a mnie chodzi o to, żeby MuayThai w Polsce było realne, a nie wirtualne i wtedy najebiemy Tajów bez rozkminki.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii
W Tajlandii jest to normalne ze europejczyk jest lzejszy o 2 a nawet 3 kategorie.

Po pierwsze ciezko znalezc taja powyzej 75kg a po drugie w rownej kategorii malo ktory europejczyk mialby szanse wygrac.

Super ze Polacy walcza w Tajlandii ale nie ma sie co oszukiwac, nie walcza z najlepszymi i juz na pewno nie w swojej kategorii wagowej.

I nie mam na mysli tylko Polakow ale jaki Europejczyk moze pokonac Yodsanklaia, Por Pramuka czy np ktoregos z mistrzow Lumpinee czy Rajadamnern w rownej wadze ???

Takie sa realia i trzeba z tym zyc.

Czy tajowie probuja zostac mistrzami swiata w pilce noznej lub recznej? Nie porownojmy sie do nich, to nic nie da!

Tylko zazdrosni pierdola tu glupoty i czepiaja sie szczegolow!

Brawa dla Tomka i Pawla !!!
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii
masato nie zapominaj o Simim. On nokautował taja za tajem. Zródło PZMT 2006rok.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii

Cypis, a mnie chodzi o to, żeby MuayThai w Polsce było realne, a nie wirtualne i wtedy najebiemy Tajów bez rozkminki.

Bardziej zależy mi na dobrych walkach.
Co nam takiego Tajowie zrobili aby ich najebać :roll:

Cypis cała Polska czeka na Twój wpis w temacie MUSI ODEJŚĆ

1. Zaśmiecasz kolejny temat.
2. Od kiedy Ty jesteś cała Polska.
3. Chyba źle się wyraziłem z moim poście skoro sądzisz, że mógłbym się pod czymś takim podpisać.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii
Cypis Szlachta pisał, że Simi nokautuje Taja za Tajem, a Polacy to Mistrzowie Świata jak Ty tego nie pamiętasz to zwykły PEDAŁ jesteś.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii
Simi w latach świetności był mistrzem łokci. Żadna kamera cyfrowa nie uchwyciłaby jego błyskawicznych technik stąd brak materiałów. Niestety technika cyfrowa nie dała rady. Nie zapominajmy również o Marcinie Łepkowskim, który jest KRÓLEM RINGU IFMA SERIES, a Cypis jest rzecznikiem prasowym PZMT, a zarząd pierdzi i śmierdzi na czele z Bodziem Rybką, Andrzejkiem Kapustą i Rafałkiem Prezesem.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii
"Kubusiowi Puchatkowi chodzi chyba o to, że gdy wygrywa, dajmy na to Polak, to tak na prawdę nikt, poza tymi którzy przyczynili się do jego zwycięstwa, nie ma rzeczywistej powody do dumy" - napisal Cypis.

Dokladnie tak.
K_P
PS. Wg mnie bycie trenerem jednak zobowiazuje do pewnej powsciagliwosci.
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii
Wg mnie nie ma sie co czepiac ze Taj byl ok 5 kg lzjejszy, z tego co wiem bezposrednio od ludzi najlepiej poinforowanych , byl w 10 najlepszych w Tajlandii tej kategorii wagowej i mial stoczonych blisko 200 walk, tym wiekszy sukces Pawla ze zawalczyl tak dobrze i ze w Europie by wygral te walke bez dwoch zdan, tylko ci co nie znaja reali tego sportu nie wiedza ze nawet taki 60 kg tak potrafi krecic w klinczu na lewo i prawo takiego zzawodnika z Europy, wiec te 5 kg Peleya nie jest takim minusem , zwlaszcza patrzac na jego doswiadczenie i poziom .
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy walcza w Tajlandii
chyba troche więcej niż 5 kg :) Ale ogólnie się zgadzam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024