Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC93 SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
Wie ktos czemu przedstawili Tomka ze walczy OUT OF San Diego /Cali??
Co on teraz w Usa trenuje?:)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
dokladnie, tam ma oboz treningowy.
duzo o tym mowil on sam w wywiadzie po walce, mowili o tym komentatorzy podczas walki.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
gala bardzo fajna. pomimo, ze karta niezbyt imponujaca, to wiekszosc walk swietna.

Davis vs Lytle - super duper. prawie tak dobre jak Lytle vs Lawler.

Drwal vs Serati - :) gratulacje i piona dla polskiego czempiona 8)


najgorsze byly walki wieczoru. o ile Franklin x Hendo dawali nawet rade, o tyle Shogun x Coleman to najslabsza walka jaka ostatnio widzialemw UFC. nie wiem, czy Maurycy dostal prikaz, zeby nie nokautowac Colemana w 1rd, czy zrobilo mu sie go szkoda, czy tak mu skill spadl, ze nawet emeryta nie moze juz skonczyc.
gdyby Coleman nie wygladal zalosnie to wygladalby nawet smiesznie. i ten jego zajebisty team. Baroni to jednak kretyn. polewke mialem jak debile nie wiedzieli gdzie maja naroznik i skad maja wziac taboret. rozumiem, ze mr Koks jest ojcem, mezem musi utrzymac rodzine etc, ale bez przesady. powinien sobie znalezc inne zajecie. a jak Rua nie odgapi od Wanda sposobow przygotowywania sie do amerykanskich gal, to w UFC nie powalczy.

szkoda, ze Horn nie pojechal Palharesa jak mial dosiad :) fajnie, ze nie dal sie skonczyc.

wg mnie udana gala.

pzdr
  • 0

budo_fusel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
bardzo ladna i rozsadna walka drwala nie dal sie obalic ,duza ilosc czystych ciosow na twarz wlocha ,dla mnie zabraklo troche wiecej kopniec ale bylo to spowodowane chyba tym ze pierwsza probe kopniecia serati przejal i probowal obalenia wiec drwal pozniej uzywal boksu co sie zreszta oplacilo,no i oby w nastepnych walkach utrzymal dobra forme.gratulacje
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
Drwal dał dobry pokaz i myślę że będzie miał szansę dać jeszcze nie jeden ( sądząc choćby po pozytywach z ust komentatorów walki). Niestety z techniką bokserską są ciągle kłopoty, parę ciosów Seratiego nie bezpiecznie się otarło o Tomka i to z powodu kiepskiej defensywy w stójce. Dobrze że twardy jest, ale to tylko do czasu... Na szczęście Drwal ma chyba dobrych ludzi wokół siebie, narożnik przytomnie krzyczał żeby ręce do góry trzymał bo mu opadały jak silvie. Zobaczymy postępy widać co napawa optymizmem. Aha i po walce było zabawnie. Jak zwykle Polacy są w lekkim szoku po wygranej ( tyle powstań się w końcu nie udało ; ] ) Panowie z narożnika więcej odwagi i podejść do swojego zawodnika pogratulować a nie zostawiać go samemu przed kamerami :]
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
Drwal mógłby spokojnie walczyć w formule 1 vs 2, z colemanem i szogunem jednocześnie :) i walka byłaby tak samo długa jak z seratim
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
ja mialem wrazenie, ze znow walczyl bedac spiety ( na szczescie nie tak bardzo jak w walce z Silva )
  • 0

budo_brucew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Miasta Przeklętego
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
Cieszy wygrana, ale styl do poprawki - wiem, że Drwal to "nasz" człowiek w UFC, ale do momentu obalenia i gnp nie wyglądało to dobrze.

Ale za to piszą o wygranej wszędzie. Wklejam tu link, bo w tytule jest spoiler

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER

Cieszy wygrana, ale styl do poprawki - wiem, że Drwal to "nasz" człowiek w UFC, ale do momentu obalenia i gnp nie wyglądało to dobrze.

Ale za to piszą o wygranej wszędzie. Wklejam tu link, bo w tytule jest spoiler

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie przesadzajmy , co nie wyglądało dobrze , dobra praca nóg, nie wdawał się w bijatykę . Juz w walce z Silva pokazał się z dobrej strony i osobiście sądzę że shoguna by zjadł na śniadanie. Nawet Joe Rogan co był moim zdaniem mocno stronniczy w czasie pierwszej walki Tomka widział że Tomek dużo lepiej i mądrzej walczy.
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
Ja oczywiście cieszę się z wygranej Drwala, kibicuję mu i mam nadzieję, że ostro namiesza LHW. Jednak w moim odczuciu sporo pracy przed nim, do czołówki jeszcze długa droga.


PZDR

P.S.
Rogan z kolei to dla mnie większy showman niż specjalista od MMA, więc jego komentarz nie powinien być aż tak opiniotwórczy :wink:
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER

P.S.
Rogan z kolei to dla mnie większy showman niż specjalista od MMA, więc jego komentarz nie powinien być aż tak opiniotwórczy :wink:

Oj zdziwiłbyś się . Rogan poddaje czarne paski w BJJ. Na Boksie się zna ze 10 razy lepiej niż ja . Ma codzienny dostęp do najlepszych drużyn MMA . Nie ma Polaka co by był większym autorytetem w sprawach mma .
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
Rogan dla mnie jest 50/50, raz dobrze gada a raz bredzi, a goldberg jedyne co umie to "sponsored by" i "ju noł dżoł"
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
jeszcze kiwanie glowa mu zajebiscie idzie :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER

jeszcze kiwanie glowa mu zajebiscie idzie :)


Haha.Akurat skonczylem ogladac gale UFC i ten komentarz jest wrecz w sam raz :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER

dokladnie, tam ma oboz treningowy.
duzo o tym mowil on sam w wywiadzie po walce, mowili o tym komentatorzy podczas walki.


A to ciekawe.Co ta za team z ktorym trenuje Drwal?Byc moze bedzie go wiecej na galach UFC w stanach w takim razie.
  • 0

budo_fusel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
goldberg jest dobry mnie zawsze niszczy jego komentarz jak przechodza ring girls,raz "bjutyful arijani",innym razem "bjutiful idif".a jedna plastikowa lalka a druga o twarzy kobyly.chyba gosc nigdy w polsce nie byl i ladnych kobiet nie widzial
  • 0

budo_blondaaas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wloclawek
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER

goldberg jest dobry mnie zawsze niszczy jego komentarz jak przechodza ring girls,raz "bjutyful arijani",innym razem "bjutiful idif".a jedna plastikowa lalka a druga o twarzy kobyly.chyba gosc nigdy w polsce nie byl i ladnych kobiet nie widzial


haha aa co ma powiedziec ? who let the horses out?:P
  • 0

budo_fusel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
hehe,mowi po prostu co mu kaza :D .ta glowa tez mu chyba kazali machac :) zreszta rogan tez gada co mu kaza bo kazdy zawodnik ufc jest "fenomenal strajking" i "exelent on de grałnd"
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER

bo kazdy zawodnik ufc jest "fenomenal strajking" i "exelent on de grałnd"

Bo napewno większość jest 8)
  • 0

budo_fusel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC93 SPOILER
z ym ze wiekszosc jest to sie zgodze,ale mimo wszystko wiekszosc to nie wszyscy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024