Skocz do zawartości


Zdjęcie

wanderlei silva w mw!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_fusel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

wanderlei silva w mw!!!
wanderlei podobno planuje przejsc do mw.co o tym myslicie?bo mi sie wydaje ze to bardzo dobry pomysl.bo przed walka z cro copem sie troche za duzo nakoksowal i stracil duzo ze swej szybkosci.praktycznie od tego czasu spadal po rowni pochylej :porazki z cro copem , hendersonem,liddelem i teraz jacksonem.mysle ze w mw mozemy znowu zobaczyc starego dobrego silve :szybkiego i energicznego.
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: wanderlei silva w mw!!!
Jak dla mnie takie przejscia na etapie na ktorym jest Wand, to takie sztuczne przedluzanie umierajacej kariery. Ot, dadza mu jeszcze ze 2 - 3 dobrze platne walki, bo moze cos tam zamiesza... Ale zobaczymy. Jesli odzyskalby swoj stary styl i agresywnosc ( w co bardzo watpie ) to moglo by byc ciekawie. Na bank dadza mu Leabena w jednej z pierwszych walk ;)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wanderlei silva w mw!!!
Młodzi zawodnicy sobie rekord spimpują, mając legende na koncie zwycięstw
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wanderlei silva w mw!!!

Jak dla mnie takie przejscia na etapie na ktorym jest Wand, to takie sztuczne przedluzanie umierajacej kariery.

heh :D pamietam jak sie z Toba klocilem o kimbo (i jak zwykle mialem racje :D ) ale tym razem w zupelnosci popieram. wand skonczyl sie na koncowce pride'a. od tamtej pory wygral tylko z jardinem. so what... zatrzymal sie w rozwoju kilka lat temu i watpie zeby cos jeszcze z niego bylo. (juz abtrachujac od tego, ze dla mnie wand byl zawsze jednowymiarowym, choc bardzo sodlidnym zawodnikiem, ktoremu, poza kilkoma wyjatkami, brakowalo w 'prajdzie' przeciwnikow) poza tym, ma juz swoj wiek. to, ze randy walczy z sukcesami grubo po 40 to tylko wyjatek potwierdzajacy regule. musimy sie powoli oswajac z mysla, ze nasi idole z 'dziecinstwa' powoli odchodza do lamusa. znak czasu i tyle...
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: wanderlei silva w mw!!!
Kimbo to byla niewiadoma. Legeda street fightingu w MMA. Jakby sie zabral za siebie i za trenowanie, moze moglby zostac dobrym fighterem. Niestety ( stety? ) nie mial tego czego bylo trzeba i juz pewnie za zawsze pozostanie ulicznym zulem z paroma walkami w MMA. Przyznaje Ci racje.
Co do Wanda, to tak jak pisal SOS, pewnie zestawia go z mlodziakami, zeby mial jeszcze szanse zarobic pare baksow / wylansowac ktoregos mlodego fightera. Nie widze zeby UFC mialo jakis interes wrzucac go na gleboka wode w MW i konczyc jego kariere i wplywy z PPV. Wanderlei ma w koncu wciaz spora grupe fanow.
Niestety swiat MMA posunal sie do przodu - Silva nie nadarzyl, nie potrafil sie zaadoptowac do nowych warunkow i konkurencji i pozostal w tyle. Ale ja wciaz daje mu ( z sentymentu ) jakies 2% szans na powrot w stylu Rockiego Balboa i pozamiatanie wszystkich faworytow :lol:
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wanderlei silva w mw!!!

Kimbo to byla niewiadoma.

Dla mnie była wielka wiadoma :) . Te jego walki SF to miały więcej zasad niż jakikolwiek turniej MMA.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wanderlei silva w mw!!!
silva zaczyna troche jak ninja w swoim czasie...
no tyle ze jest od niego mimo wsio 5 razy lepszy ;)
  • 0

budo_fusel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wanderlei silva w mw!!!
ja jednak mimo wszystko jeszcze bym optowal za tym ze silva moze choc troche namiesza w mw.liczac na to ze po zrzuceniu wagi wroci jego szybkosc i energia ktora tetnil za czasow swietnosci pride,bo fakt ze widac ogromna roznice tuz przed rozpoczeciem walki jak i w jej trakcie.teraz jest duzo wolniejszy,wiec moze gdy przy swoim mimo wszystko niskim wzroscie zrzuci te pare kilo to pokaze jeszcze raz starego silve.choc mysle ze na pas w walce z andersonem raczej zbyt duzych szans nie ma.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: wanderlei silva w mw!!!
jemu nie jest potrzebna szybkosc ani dynamika.
Wand potrzebuje reformy technik bokserskich.
a przyslowie mowi, ze starego psa nie nauczysz nowych sztuczek.

ale co by nie bylo, bedzie bardzo milo. w koncu to WAND, nie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024