Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZMIANA ORGANIZACJI, CO LUB KTO NAS DO TEGO ZMUSZA????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_czimei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMIANA ORGANIZACJI, CO LUB KTO NAS DO TEGO ZMUSZA????
Korda temat jest inny jeżeli coś wiesz to napisz to, a nie zaczynasz w ten sposób. Sprawdź swoja pisownię. Nie wnosisz nic nowego do jego treści, a te sprawy interesują wiele osób.
  • 0

budo_zutto
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMIANA ORGANIZACJI, CO LUB KTO NAS DO TEGO ZMUSZA????
Emil , na ostatnim zgrupowaniu na przyklad , Kyoshi pokazywal bunkai do 4 Seido Kata . Cwiczylem z Toba w jednej parze i byleś zachwycony podobnie jak z treningów z Bo i Jo i inne..
Piszesz na forum że poszedłeś do Goju Ryu bo chcesz sie rozwijać .
Chyba nie brakowało Ci możliwości szkolenia i rozwoju w Seido .
Zgrupowania z Nidaime Akira , z Shihan Jones , z Senpai Les z Honbu / a to tylko z udziałem instruktorów międzynarodowych - oraz szereg krajowych zgrupowań/ . Teraz powiedz na ilu byleś ?
Zawody - Niemcy , Gdansk - poważne zawody - nie byleś ...

A co do polityki Federacji to jest stała i niezmienna : wszyscy mają równe szanse i nie pozwalamy nikomu nikogo poniżać i kasować ...

Myslę że temat nie jest wart dalszej dyskusji .

Życzę Ci samych sukcesów .
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMIANA ORGANIZACJI, CO LUB KTO NAS DO TEGO ZMUSZA????
zutto byłem na tych trzech, które wymieniłeś, na zawodach nie byłem, bo sam obecnie nie startuje(studiuje i kontuzja może przekreślić moje poczynania w tym zakresie-IKF Szczecin),a dość długo to robiłem i biłem się wszędzie, a TY??? Tak chcę się rozwijać, nie twierdze że Seido jest złe i tego tam nie można robić, nie o to chodzi, jestem nadal pod wrażeniem "TEGO CO JEST W SEIDO" Obiecałem Kyoshiemu Czapli w ostatnim mailu, że nie będę rozwijał tego tematu na forum, ale nie spodziewałem się ataku z Twojej strony i radzę Ci przemyśl co piszesz i nie tykaj mojej osoby, bo możesz rozpętać burzę i na tym forum znowu zacznie szumieć niepotrzebnie. TY TEŻ MASZ UDZIAŁ W TYM, ŻE ODSZEDŁEM OD SEIDO!!!
  • 0

budo_vacca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMIANA ORGANIZACJI, CO LUB KTO NAS DO TEGO ZMUSZA????
Tedo,
ja tam nie mam nic z polityka wspolnego, ani z organizacjami, mam tylko pytanie, ktora to jest Twoja organizacj; Kyok, oyama, seido, gojo-ryu. Ile jeszcze ? To pytanie retoryczne.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMIANA ORGANIZACJI, CO LUB KTO NAS DO TEGO ZMUSZA????
nie wiem co będzie, nikt z nas tego chyba nie wie, ale teraz moje pytanie do Ciebie. Czy to źle że człowiek chce znaleźć swoje miejsce, że szuka tej odpowiedniej drogi??? Dodam tylko, że nigdzie nie dostałem stopnia bez egzaminów. IOGKF dało mi już bardzo dużo(i żeby nie było, stopnia nie dostałem), a co najważniejsze moim podopiecznym i oni są zadowoleni z mojego wyboru. Ronin wędrował po Japonii i cały czas szukał tej odpowiedniej drogi, mimo tego, że miał ich wiele, zawsze trzymał się jednak swojego kodeksu!!! A chyba największym z nich był Miyamoto Musashi.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMIANA ORGANIZACJI, CO LUB KTO NAS DO TEGO ZMUSZA????
a jeszcze jedno w Oyamie nie byłem a Kyoka trochę trenowałem i nie zwracałem wtedy uwagi na organizację
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMIANA ORGANIZACJI, CO LUB KTO NAS DO TEGO ZMUSZA????

Tedo,
ja tam nie mam nic z polityka wspolnego, ani z organizacjami, mam tylko pytanie, ktora to jest Twoja organizacj; Kyok, oyama, seido, gojo-ryu. Ile jeszcze ? To pytanie retoryczne.

A jakie stopnie dostawałeś za przejście ?
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMIANA ORGANIZACJI, CO LUB KTO NAS DO TEGO ZMUSZA????
Mtklub, jeżeli to pytanie jest do mnie to odpowiadam, nie dostałem żadnego stopnia, za przejście. musiałem normalnie zdawać egzamin weryfikacyjny za każdym razem. Nie ma nic za darmo i tak powinno być!!!
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMIANA ORGANIZACJI, CO LUB KTO NAS DO TEGO ZMUSZA????

Mtklub, jeżeli to pytanie jest do mnie to odpowiadam, nie dostałem żadnego stopnia, za przejście. musiałem normalnie zdawać egzamin weryfikacyjny za każdym razem. Nie ma nic za darmo i tak powinno być!!!

Ciekawy wątek ,a możesz powiedzieć ,gdzie zdawałeś przed kim i na co oraz za ile ? sory pytam bo chiałbym wiedzieć jak jest w innych stylach i organizacjach ,a widzę,że masz doświadczenie
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMIANA ORGANIZACJI, CO LUB KTO NAS DO TEGO ZMUSZA????
Tedo zacząłem ferie więc znikam na narty bez netu i komóry poprostu super relax pozdrawiam jak wróce chętnie o tym popiszę jestes skarbnica wiedzy :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024