Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ishi & UFC ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Ishi & UFC ?

Prezydent UFC odpowiedział mistrzowi olimpijskiemu, za pośrednictwem telewizji WOWOW transmitującej gale UFC w Japonii, na przedwczorajsze słowa Ishiego o chęci startów w organizacji. Dana wyraził zadowolenie z decyzji Japończyka i powiedział, że ma on potencjał by być znakomitymi zawodnikiem MMA, jednocześnie zaprosił go do Las Vegas na UFC 92. Według informacji portalu Nikkansports Ishii podziękował i przyjął zaproszenie.

źródło: Suki / mmafighting

Przy okazji zostając w Japonii. Swoją trzecią walką w MMA na noworocznej gali Sengoku stoczy Muhammad Lawal (MMA 2-0), jego przeciwnikiem będzie Yukiya Naito (MMA 15-4-2), organizacja ogłosiła też dwie walki otwarcia. Rozpiska.

hehe nie spodziewałem się takiego obrotu spraw szczerze powiedziawszy.

Wcześniej było to:

Złoty medalista olimpijski w Judo z Pekinu Satoshi Ishii jeszcze nie stoczył żadnego pojedynku w MMA, a jego osoba elektryzuje fanów i portale internetowe niewiele mniej niż osoba Brocka Lesnara przed jego debiutem w nowy sporcie. Spory udział w całym zamieszaniu ma sam Ishii, który zdążył już wyzwać na pojedynek Fedora Emelianenko, zapowiedzieć swoje występy w Dream, a teraz dość niespodziewanie wyrazić chęć występów w najlepszej organizacji na świecie. Oto co dzisiaj powiedział prasie:

W końcu się zdecydowałem. Będę walczył w UFC. Jeśli byłbym nieznanym judoką, wtedy z pewnością budowałbym swoje doświadczenie w MMA najpierw w Japonii. Jednak zdecydowałem się wykorzystać moje tytuł mistrza olimpijskiego w judo. Wierzę, że moje nazwisko zainteresuje UFC. Przepraszam, jeżeli moje niezdecydowanie i ekspresyjne zachowanie wprawiło w zakłopotanie ludzi z Dream i fanów.

Co ciekawe Ishii liczy się z tym, że z powodu jego braku doświadczenia UFC nie będzie zainteresowane, ale ma na to sposób:

Jestem białym pasem MMA. Zrozumiem, jeżeli będę musiał zacząć od walk w WEC.

Zawodnik jeszcze nie kontaktował się z UFC

Pojadę najpierw do USA i wtedy będę pracował nad kontraktem w UFC. Planuję pojechać tam w Marcu na treningi w American Top Team.

Szczerze mówiąc trudno mi sobie wyobrazić debiut Japończyka w UFC (o walkach w WEC nie ma mowy, bo nie ma kategorii ciężkiej). Oczywiście to nawet możliwe, że Dana podpisałby z nim kontrakt, ale na początku byłby on pewnie kilkanaście razy niższy niż to co dostałby w Japonii, po za tym nie mógłby liczyć na ulgowe traktowanie. Możliwe jest też, że trafiając pod skrzydła menadżerów z ATT, pokierowaliby oni jego karierą jak robią to z Bobbym Lashleyem, czyli kilka walk na mniejszych galach, z perspektywą wylądowania w UFC. Jednak najbardziej prawdopodobne jest to, że Ishii prowadzi jakąś grę z włodarzami Dream, w której jak zwykle w takich przypadkach chodzi o pieniadze.

źródło: Suki/mmafighting.com


  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ishi & UFC ?
On jest bardzo popularny w Japonii (jak to judoka) więc dla UFC to doskonały interes.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ishi & UFC ?
szkoda, że doświadczenie jak narazie mniej niż 0 :)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ishi & UFC ?
Liczy się jeszcze coś takiego jak potencjał marketingowy :D Coś tam umie skoro zdobył złoto olimpijskie, czy wystarczy na MMA to się okaże (Nastuli chyba nie wystarczyło). To jak z piłkarzami z kraju kwitnącej wiśni, nie są najlepsi ale ich koszulki nieźle się sprzedają.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ishi & UFC ?
Dołączona grafika
Dołączona grafika
jak widać do japonii go nie ciągnie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024