Skocz do zawartości


Zdjęcie

Affliction 24 stycznia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
Tak ale zauwaz ze UFC ma juz swietnie wyrobiona marke i ustabilizowana baze dobrych fighterow. Nie jest ciezko jechac juz rozpedzonym pociagiem. Nie ujmuje zdolnoscia biznesobym Dana ale doceniam starania ludzi z Affliction zeby dorownac im poziomem zawodnikow i walk. A tutaj gdzie jestem promocja Affliction nie jest zla, masa barow wykupila prawa do pokazywania tej gali na zywo i zainteresowanie nie jest wcale male. Podobno Affliction jest przygotowane na to ze straca pieniadze na samym starcie, zobaczymy jak to bedzie wygladac w praktyce. Sam jestem fanem UFC ale monopol nigdy nie jest dobra dla konsumenta opcja.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
Rowniez uwazam ze kompetycja jest dobra.Wtedy jedni staraja sie byc lepszymi od drugich i podnosi sie poziom gal etc.Przypominam ze wielu ludzi preferuje jednak MMA na ringu.Pamietam jak upadlo Pride i wszyscy plakali,ze nie zobaczymy juz czolowki MMA na ringu, bo wiekszosc pojdzie do UFC.A tu prosze taka niespodzianka z Affliction :) .
Ja tam sie ciesze ze jest taka gala i czekam na dzisiejsza jak juz dawno nie czekalem.
Pozdro
8)
  • 0

budo_samuray-x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
Ja nie przepadam za UFC.

Klatka, Dana i bufoniaste przypominajace boks zawodowy pitolenie.
To mnie najbardziej wkurza, ale jest pare innych cech jak ustawianie pojedynkow pod konkretnych zawodnikow (cos co wlasnie jest wilekim minusem boksu zawodowego).

Affliction jest zupelnie inne i to mnie bardzo cieszy.

Do kolegow "znawcow" biznesu chcialbym przypomniec ze minimum rok powinno miec przedsiebiorstwo wszystko jedno jakie aby wyjsc na prosta, czyli zaczac przynosic zyski.

Wiekszosc projektow biznesowych przynosi straty w ciagu pierwszego roku dzialalnosci.
W przypadku projektow na duza skale, a "Affliction" jest takim przedsiewzieciem przypuszczam, ze horyzont czasowy zostal ustalony na duzo wieksza skale i inwestorzy prawdopodobnie beda spac spokojnie nawet jak za 3 lata jeszcze beda na minusie ...
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
No ciekaw jestem czy i ile Affliction straci na tej gali.
U nas w Toronto sieci niektorych Barow/Pubow beda pokazywac walki.Ja sie wybieram do jednego i jak znam zycie to bedzie wypelniony po brzegi.
Podobno w Rosji rowniez walka ma byc dostepna w systemie ppv.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
gdizes mi sie omsknelo ze wlascicielem korporacji ktorej czescia jest m-1 i affliction to donald trump, mozliwe ze donek poszukuje nowej niszy na zrobienie biznesu, kasy ma na inwestowanie i duzo zapewne ambicji na walke z grozneym przeciwnikiem - UFC

tak wogle za ile czasu zaczyna sie to affliction?

pzdr
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
pre eliminary zaczynaja sie wlasnie teraz

Bass komentuje :) :):)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
Ale jakie pustki na trybunach 8O
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
Własnie rozwiązywałem zadania na sesje z maty a tu patrze na mma-tv kilka sekund do affliction :D no teraz już leci... ale trzeba przełożyć matematyke :D Peszek... :D
Mam nadzieje, że te pierwsze walki szybciutko zlecą ;)
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
MMA-TV ma problemy z przekazem dzisiaj, strasznie tnie a teraz to juz wogole mi sie powiesilo. kurrrrrrr......
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
O ktorej zaczynaja sie walki ppv
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
Zdaje sie ze 9 ET
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
Gala się już sciąga. A wracając do sprawy to się z wami zgadzam że konkurencja jest zawsze pozytywna. Natomiast affiction nie jest poważną konkurencją. Co to tego czy klatka czy ring........ niepodważalnie klatka jest dużo bezpieczniejsza od ringu i walka jest dużo bardziej płynna. Przesuwanie na środek ringu niemiłosiernie mnie wkurwia. Oczywiście AF dużo bardziej profesjonalnie podchodzi do sprawy niż np Elite . Pokazują zawodników najwyższej klasy ( choć część to ci którym już w UFC nie szło - przykład Soku ). Ale nie łudźcie się . Jeżeli ta gala nie przyniesie zysków ( a wygląda z komentarza wyżej że pogłoski o bardzo słabej sprzedaży biletów są prawdziwe, a obrona głupka Atencio tylko srym gadaniem) to jest bardzo duża szansa że następnej gali nie będzie.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia

Klatka, Dana i bufoniaste przypominajace boks zawodowy pitolenie.
To mnie najbardziej wkurza, ale jest pare innych cech jak ustawianie pojedynkow pod konkretnych zawodnikow (cos co wlasnie jest wilekim minusem boksu zawodowego).

Ustawianie pojedynków pod zawodników !!! No sorry ale w UFC w przeciwieństwie do wielu już byłych organizacji młody i bardzo utalentowany zawodnik ma szanse na walkę życia . Juz wielu mówiło że Evans był ustawiony ż Chukiem bo NAPEWNO przegra. Junior dos Santosowi też podłożyli Werduma ? Oczywiście w każdej porządnej organizacji ustawia się walki po to .... aby była dobra marketingowo i sportowo . Do tego w UFC uważam jest świetny system motywacyjny czyli fotn, sftn, i kotn. Większość zawodników za samą walkę nie dostaję zbyt grubej kasy. Natomiast wspomniane nagrody to już niezłe sumki. Powoduję to że każdy z zawodników dąży do wygranej przed czasem. Zabezpiecza to nas ( jak to ma miejsce w boksie ) że dwóch multimilionerów skacze po ringu uważając żeby sobie nawzajem zbyt wielkiej krzywdy nie zrobić. Dodatkowo te dodatkowe nagrody przyznawane są zadziwiająco sprawiedliwie. Bardzo często dostają je zawodnicy mniej znani z undercardu.



Affliction jest zupelnie inne i to mnie bardzo cieszy.

To właśnie Aff współpracuję ściśle z boksem zawodowym.
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction 24 stycznia
Witam,
widze, ze jest juz spoiler a moze ktos ma juz linki do video?
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024