Skocz do zawartości


Zdjęcie

¤ OTWARTE ZGRUPOWANIE SEIDO KARATE-SZCZECIN!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

¤ OTWARTE ZGRUPOWANIE SEIDO KARATE-SZCZECIN!!!
Witam, mam pytanie!!!
Czy na tym forum są chętne osoby do uczestnictwa w zgrupowaniu Seido Juku Karate w Szczecinie??? ZGRUPOWANIE DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH!!!
Prowadzimy rozmowy na IKF w sprawie sali gimnastycznej!
Zgrupowanie planujemy zorganizować po nowym roku na dogodnych warunkach. Pragniemy przedstawić ogólny zarys Seido Karate wraz z projekcją krótkiego filmu-historii powstania Seido i Kaicho Nakamury.
Temat założyłem w celu poinformowania zainteresowanych o takowym zgrupowaniu, a nie w celu "dyskutowania o wszystkim i o niczym", nie mam ochoty czytać dziwnych tekstów atakujących Seido lub inny system. Bardzo proszę o dojrzałe podejście do tematu!

Co o tym sądzicie i czy są chętne osoby, które chcą poznać lub zobaczyć co to jest Seido Juku.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!

Temat ten zamieściłem tutaj i w dziale co gdzie....., Jeżeli zrobiłem źle to proszę o zlikwidowanie jednego z nich
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ¤ OTWARTE ZGRUPOWANIE SEIDO KARATE-SZCZECIN!!!
Tedo czy juz sa jakies szczegoly o tym zgrupowaniu ?
gdzie, kiedy , za ile jakis program
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ¤ OTWARTE ZGRUPOWANIE SEIDO KARATE-SZCZECIN!!!
Cześć, szczegółów jeszcze brak, wszystko po nowym roku, czekam na odpowiedź z uniwerku w sprawie sali gimnastycznej, chcę żeby nie było kosztów lub żeby były minimalne i liczę na pomoc IKF-u. Kurcze tylko zainteresowania brak, myślałem że będzie więcej chętnych :D
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ¤ OTWARTE ZGRUPOWANIE SEIDO KARATE-SZCZECIN!!!
Sorry za OT, ale może mi jakiś mod(czy ktoś tam) wyjaśnić dlaczego koło tego tematu wyświetla się znaczek jak bym się w nim udzielał?

już wiem dlaczego ;)
  • 0

budo_aresek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ¤ OTWARTE ZGRUPOWANIE SEIDO KARATE-SZCZECIN!!!

Cześć, szczegółów jeszcze brak, wszystko po nowym roku, czekam na odpowiedź z uniwerku w sprawie sali gimnastycznej, chcę żeby nie było kosztów lub żeby były minimalne i liczę na pomoc IKF-u. Kurcze tylko zainteresowania brak, myślałem że będzie więcej chętnych :D


No bo Szczecin to raczej w kierunku WKO/Shotokan jest ustawiony dlatego "z góry" się dziwiłem, że myślisz o organizacji właśnie tu
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ¤ OTWARTE ZGRUPOWANIE SEIDO KARATE-SZCZECIN!!!
może i jest ustawiony, ale myślałem że są osoby, które nie zamykają się tylko we własnym kręgu, nikt nie każe im zmieniać systemu. Pozdrawiam!!!
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ¤ OTWARTE ZGRUPOWANIE SEIDO KARATE-SZCZECIN!!!
Musiałbyś z dobrą reklamą po wszystkich sekcjach uderzyć... ale to dziwne miasto więc wynik może być różny... tak czy inaczej życzę powodzenia :)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ¤ OTWARTE ZGRUPOWANIE SEIDO KARATE-SZCZECIN!!!
Spróbuje z tym wystartować, ile osób będzie tyle będzie, dzięki za dobre słowo :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024