Skocz do zawartości


Zdjęcie

K1 WGP SPOILER !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

K1 WGP SPOILER !!!
Gala średnia . szkoda że Pawel szybko zebrał baty. A Hari chyba zacznie szukać pracodawcy w MMA :D
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Dopiero obajrzalem walke Slowinskiego:)Ale go Manhoef pojechal 8O 8O
Slowinski musi koniecznie popracowac na rekami/boksem.
Strach pomyslec co by zrobil z Pawlem Lebanner albo Sefo w czasach Swej swietnosci 8O 8O
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Nie wiem co Hari sobie myślał i czym mu Remy podpadł, ale pewnie faktycznie będzie szukał nowego pracodawcy w MMA ;)
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Nie no mecz mecz finałowy i coś takiego przegięcie. Remy z knock down'ował Hari'ego co dało mu przewage i poirytowało Hari'ego. W drugiej rundzie no bezczelny takedown dwa strzały mimo interwencji sedziego i ten stomp w twarz..... Może i Remy mógł walczyć i pewnie by wygrał mimo wszystko ,ale K-1 to wysokiej klasy organziacja i w walce finałowej zrobić coś takiego no pewne przegięcie jeszcze Hari czuł się nie winny.....Moim zdaniem Remy dobrze zrobił nie przystępując do dalszej walki bo to nie był przypadek ale odruch MMA.
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
mam mieszane uczucia czy Bonjasky powinien stanac do dalszej walki :? czy nie
  • 0

budo_vlodarius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
W sumie dyskwalifikacja słuszna, ale niesmak pozostaje.
Nieładnie wygląda jak ktoś zostaje mistrzem przez dyskwalifikację.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Smieszny ten Hari...ale Bonjasky tez troche sciemnil...co nie zmienia faktu ,ze od razu powinna byc dyskwalifikacja
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
moim zdaniem o tyle dobrze ze ten dzikus badr hari dostal za swoje, i napewno dyskwalifikacja bedzie zle wygladac juz zawsze w jego statach, tylko dziwi mnie dlaczego po tym stompach (a wlasciwie jednym stompie i to tak srednio celnym) bonjasky zachowywal sie jak po KO, nie mogl wstac lezal sie z boku na bok przewracal, a potem zaczal plakac na samym koncu. bez przesady

pzdr
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Ten stomp troche mocny był :) . Czemu zaczoł płakać wiesz zawsze o Remy'm coś gadają pierwszego mistrza zdobył bo słaba obsada była. Podczas walki z Stefanem Leko udawal ,że dostał kopa w krocze itd. Powiedzmy szczerze gdyby nie ta akcja Remy by wygrał przynajmniej na punkty. Wiesz ja też bym miał mieszane uczucia walka finałowa a facet mnie takedown'uje i okłada i jeszcze coś mnie ciśnie... no sorry :) to jak kiedyś walczyl Hoost z Cyril'em Abidi ten go po kroczu atakował po jakimś czasie powiedział ,ze nie bedzie z tym chuliganem walczyć(po paru atakach w krocze chyba każdy zawodnik zamaist pilnować się przed atakami pilnuje krocza :) ) i mamy podobną sytuacje. Remy nagle dostaje jak by był w formule MMA. Nawet nie pdoszedł i nie pwoeidzał sorry poniosło mnie tylko gada jak by był nie winny. Prawda jest taka ,zę się wkurzył Hari tym Knock Down'em. Bo bez knock down'a by nie wypunktował Remy'ego a Remy ma wręcz absolutną defensywe i by pewnie pilnował się przez 2 i 3 runde. To fakt zostaje nie smak ,że akurat tak wygrał ale sądze ,ze wielu się zgodzi ,ze gdyby nie to i ta kRemy by wygrał.
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Półfinałowa walka: Remy ma dynamit w nogach, pierwszsy raz widziałem, ko po ataku na łopatkę 8O Walka finałowa: Hari był moim faworytem ale to co zrobił... Facet ma jakieś schizo jednym po walce się kłania na kolanach innych leje jak w mma, nie wiem już co myśleć. Może jednorazowy wybryk ale tak czy siak zasłuzona wygrana Remyego przez dyskwalifikacje, szkoda bo gdzyby walczyli normalnie do końca mogłobybyć bardzo ciekawie. W każdym razie pozostaje niesmak bo z jednej strony zdaje się że Remy troszkę przyaktorzył a drugiej strony ewidentnie chamskie zachowanie przeciwnika...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Hari to szuja. Za takie rzeczy powinno się wypieprzać typa z organizacji żeby miał nauczkę, a tak to jestem pewien, że będzie ...rewanż :lol:
Pół finały były kozackie, finał się rozkręcał i ...kuniec.
Co jak co ale nie wiem czy umialbym tak udawać, widać, że Remiemu chodzą już po głowie filmy :) Na bank z narożnika ktoś mu mówił żeby odpuścił.
Ciekaw jestem jak długo będą Aerts'a do oklepywania brać, Żeronimo lepiej się trzyma, apropos: to łokieć czy naderwany mięsień?
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Hari juz w pierwszej rundzie zadał kilka ciosów po gongu, a w drugiej przegiął na maxa. To że Remy ściemniał to chyba oczywiste, ale zrobił słusznie, bo to sport z określonymi przepisami, a nie bijatyka na wiejskiej potańcówie.

Za taka akcje Hari powinien wylecieć z K-1, ale baaardzo bym się zdzwił gdyby do tego doszło.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Sorki za byc moze smieszne pytanie ale nie sledze ostatnio az tak K1.Wie ktos moze czemu nie bylo Schilta w finalach?:)
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Aerts go w eliminacjach wypunktował :wink:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Bo mają go dość hheheh, dosłownie:

"I feel ripped!"

Sem Schilt is angry. The three time K1 champion will be sitting at home this Saturday when the K1 Final is being held in Japan. The organization doesn't want the 2.12m Drent (Dutch province) to attend.

Why aren't you there this Saturday?"
That's a mystery for me as well. In the final elimination, I didn't lose to Peter Aerts, I lost from the judges. Sure, I could've done more, but there should at least have been an extra round. "

You're not even in one the reserve fights."
They've eliminated me from the tournament and don't want to give a reserve spot. I understand though: the Japanese want a new champion and they've done everything to stop me from getting into the tournament as a reserve fighter. This confirms the fact that they see me as a great champion, but it in sportsmanlike terms it's nonsense."

Do you feel ripped?
"Yes, of course. The K1 Final without me is like the soccer World Championship without Brazil or the Tour the France without Lance Armstrong. That's how I feel about it. It's a bitter pill to swallow."

And now what?
"I've always seen K1 as sport, never as work. But that has changed now. It's turns out to be too commercial. The organization thinks money is more important than the sport itself. Maybe they just ought to give me a big bag of money, perhaps then I will keep my mouth shut about the whole thing."

Will you be there in the Yokohama Arena?
"They haven't even invited me to Japan as the reigning champion. They don't want me there, because they are afraid that too many journalist will start asking me all sorts of questions concerning the situation."

Who do you think will be your successor?
"I have to admit it's a very close tournament with me not competing this time. The field is open to any of them. The K1 organization has done a great job in that, but again in sportsmanlike terms it's a disillusion that I'm not even there. If I have to name someone, I'd go for Errol Zimmerman. He's young and new and therefore very eager. That's important."

Will you be going for your fourth title next year?
"I don't know yet. It all hangs on a very thin wire. I have to admit the fun is starting to disappear for me this way. Maybe I'll go in a different direction, MMA for instance. I don't know if I'll even get the chance to get back in K1. At the moment they'd rather get rid of me than have me fighting. "

Do you still like K1 after all of this?
"Yes, that feeling still remains. The fans are who make it a great for me and of course the sport itself. It's a game which fits me very well. A man-to-man fight involving punching and kicking. You know exactly what is allowed and what not. It's a very straightforward, fair and honest sport. As long as there aren't other interests involved..."

source: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Badr zachował się niesportowo- to oczywiste- poniosły go emocje.
Ale Bonjaski oszukał z premedytacją- tym razem został czempionem, bo nie miał siły stanąć do walki.
Moim zdaniem stomp nie doszedł, a Bonjaski ściemniał...

Już dawno mówiłem, że Badr będzie mistrzem K-1. Dla mnie wygrał te finały, dla sędziów niestety nie dzięki -postawie Bonjaskiego.

Ale za rok mu się uda.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Moim zdaniem powinni zrobić rewanż o pas w nowy rok i tyle, co to kurde za finał ma być.
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!

Moim zdaniem stomp nie doszedł, a Bonjaski ściemniał...

Już dawno mówiłem, że Badr będzie mistrzem K-1. Dla mnie wygrał te finały, dla sędziów niestety nie dzięki -postawie Bonjaskiego.

Ale za rok mu się uda.



Może i ściemniał, ale stomp akurat doszedł - na jednej powtórce widac wyraźnie i to z niezłą siłą bo głowa Remy`ego aż odbija sie od ringu
  • 0

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Czy Remy sciemnial czy nie - nie jest to najwazniejsze. Moim zdaniem mistrzem nie moze byc czlowiek, ktory nie umie utrzymac emocji w cuglach i robi takie glupoty. Fakt, ze final brzydki i tytul tak zdobyty nie ma swojej wartosci.
Mam nadzieje ze Badr przemysli swoje postepowanie i bedzie to dla niego zyciowa nauczka, bo przez brak zimnej krwi nie zdobyl tytulu.
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Eeee no Bonjaski byl jednym z moich ulubionych fighterow w K1, ale sporo stracil w moich oczach po tej "wygranej"... Zgoda ze Badr zachowal sie niesportowo, jednak prawdziwy wojownik nigdy nie odpuscilby w takiej sytuacjii. Remy Bonjaski - FAIL!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024