Skocz do zawartości


Zdjęcie

K1 WGP SPOILER !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!

Czy Remy sciemnial czy nie - nie jest to najwazniejsze. Moim zdaniem mistrzem nie moze byc czlowiek, ktory nie umie utrzymac emocji w cuglach i robi takie glupoty.



To prawda. Tytuł zdobyty "brzydko" i niesmak pozostanie na długo.
Musze zrobić powtórkę z tego stompa, bo z tego co mówicie jednak doszedł.
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
No na pewno poczol energie kinetyczna tego stapa na tyle ze odrzucilo mu glowe do tylu. Jednak moim zdaniem dostal w czolo i sila tego ciosu nie byla w polowie porownywalna do przecietnego czystego strzala na glowe w walce. moim zdaniem Remy zobaczyl ze przeciwnik ( mlodszy, szybszy ) zaczal sie rozkrecac w walce, poniosly go emocje, popelnil brzydki faul i to byla najlatwiejsza i najpewniejsza droga na zgarniecie tytulu mistrza GP i czeku na 400.000 USD. Jego udawane oszolomienie po stompie ( unikanie utrzymywania wzroku na palcu lekarza ) i pozniej sztuczne krecenie glowa i mowienie ze nie tak chcial wygrac ta walke, napawaja mnie jeszcze wiekszym obrzydzeniem. Bonjaski stracil u mnie respekt jako fighter na zawsze.
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
a jeśli o mnie chodzi to podczas tej walki w ogóle nie powinno się czekać na bonjaskiego tylko od razu powinna być czerwona
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
watpie zeby sciemnial po tym stompie,glowa mu sie odbila od desek, analogicznie jak glowa jurkowskiego w walce z daglieshem, hari to debil swoim zachowaniem udowodnil czemu holendzry niechca ty marokancow u siebie i maja ich dosc , bonjasky plakal z zalu ze nie moze wyjsc i sklepac hariego , bo chcial wygrac z honorem a nie zeby ludzie gadali ze udalo mu sie przez dyskawlifikacje, hari jest bardzo dobrym zawodnikiem ale zacos takiego powinien wyleciec z hukiem od razu .
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
sciemnial ,ale mial prawo.chyba to francuzi marokancow nie chca?podoba mi sie ja kwalczy hari,ale zachowal sie jak pala.a tak wogole to co on za grzyba ma na plecach?
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Tak gadacie o sciemnianiu Remy'ego ,że dzięki oszustwie wygrał ale to Hari w 1 rundzie był na deskach :)
  • 0

budo_vlodarius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Może to nei było ładne, ale kurde, nikt nie kazał Hariemu kopać na ziemi Remy'ego. Jest idiota i dlatego przegrał,w dodatku zepsuł cały finał.
Nie widze powodu żeby Bonjasky miał ryzykować walkę po stompie, zamiast zgarnąć łatwo 4000 tys $. Sędziowie od razu powinni zdyskwalifikowac Hariego, kolejną niezręcznością była ta przerwa. Ale nikt nei wziął pod uwage głupoty Hariego.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!

Może to nei było ładne, ale kurde, nikt nie kazał Hariemu kopać na ziemi Remy'ego. Jest idiota i dlatego przegrał,w dodatku zepsuł cały finał.
Nie widze powodu żeby Bonjasky miał ryzykować walkę po stompie, zamiast zgarnąć łatwo 4000 tys $. Sędziowie od razu powinni zdyskwalifikowac Hariego, kolejną niezręcznością była ta przerwa. Ale nikt nei wziął pod uwage głupoty Hariego.


Jakie 4000$??? :? To bylo bodajze 400 000$ :D .Za 4000 to nawet pewnie niechcialo by im sie rekawic przymierzyc :)

Apropo wie ktos ile wynosily wynagrodzenia za pojedyncze walki??
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
Hmmm a ja się zastanawiam czy ten faul nie był ustawiony.

Ogólnie walka się zepsuła, ale szumu się nieco narobiło, a Japońce lubią takie afery.

Od jakiegoś czasu śledzę wywiady z Badrem i powszechnie wiadomo, że lekko mówiąc nie lubią się z Remym.

Mimo, to sądzę, że Hari nie jest taki głupi by w ten sposób zepsuć walkę, stracić prawie pół bańki i być może ponieść dalsze konsekwencje.

Sam mam okropne uczulenie na wszelkie przejawy niesportowego zaufania... ale jakoś lubie faceta :wink:

PZDR

P.S. Nie wpadłem nigdy na tą informację - skąd te ślady u Badra na łopatce?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
wpada w kałużę przed każdą walką :)
też nie wiem, nie interesowałem się nim ani trochę
  • 0

budo_vlodarius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!

Jakie 4000$??? :? To bylo bodajze 400 000$ :D .Za 4000 to nawet pewnie niechcialo by im sie rekawic przymierzyc :)

Czytaj dokładnie - dałem o jedno 0 za dużo, więc wyszło 4000 tys. Nie ma funkcji edit, a nie chciało mi sie postów mnożyć.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!
też jakoś mi się wydaje, że to g&p nie było całkiem spontaniczne.
  • 0

budo_krislee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: K1 WGP SPOILER !!!

Czy Remy sciemnial czy nie - nie jest to najwazniejsze. Moim zdaniem mistrzem nie moze byc czlowiek, ktory nie umie utrzymac emocji w cuglach i robi takie glupoty. Fakt, ze final brzydki i tytul tak zdobyty nie ma swojej wartosci.
Mam nadzieje ze Badr przemysli swoje postepowanie i bedzie to dla niego zyciowa nauczka, bo przez brak zimnej krwi nie zdobyl tytulu.

Ale jak się poważnie zastanowimy i weźmiemy pod uwagę przeszłość to wiadomo, że NIE PRZEMYŚLI - bo żeby przemyśleć trzeba mieć mózg. A ten debil w kółko robi to samo. Już na chwilę się wyciszy, już niby dorósł, już jest porządnym wojownikiem z klasą pasującą do reszty i nagle.....sru...wewnętrzny zakorzeniony debil wyłazi z niego przy pierwszej poważniejszej konfliktowej sytuacji.
I nie wiem co tu niektórzy pieprzą o nie byciu prawdziwym wojownikiem pod adresem Bonjaskiego jak to debil Hari tłumaczył się żałośnie i nie godnie zawodnika - dlaczego sfaulował: ( w skrócie ) "Bo ja chciałem walczyć, a on nie chciał" :| Debilu, jakby nie chciał to byś nie leżał w pierwszej rundzie :!:
Pierdolca dostał ze swojej bezradności, że nie mógł kto trafić, a wymyślił sobie żałosne wytłumaczenie, że to oznaka że Bonjasky nie chciał walczyć.

Bo takim zachowaniu, a co gorsze po takich tekstach które pokazują jaki ma mózg Hari i co tam za kosmiczne gówno się tworzy w jego zwojach, o których potem Hari myśli że są słuszne i prawdziwe - mam zero szacunku dla tego cepa ze wsi. I Bonjasky nic nie stracił na honorze nie stając do walki z Harim, bo to nie była walka z wojownikiem tylko z cepem, z głośno szczekającym psem. Po tym zachowaniu Hari stał się śmieciem, więc to żaden honor walczyć ze śmieciem.
A poza tym...DLACZEGO JESZCZE MIAŁ DAWAĆ MU PREZENT ZA TAKIE ZACHOWANIE. Co to organizacja 'bądź litościwy i daj szansę złym chłopcom'.

Od jakiegoś czasu śledzę wywiady z Badrem i powszechnie wiadomo, że lekko mówiąc nie lubią się z Remym.

A z kim się lubi ? Chyba tylko z ludźmi ze swojego teamu i z tymi z którymi wygrywa ;-)

Mimo, to sądzę, że Hari nie jest taki głupi by w ten sposób zepsuć walkę, stracić prawie pół bańki i być może ponieść dalsze konsekwencje.

No, o jego "inteligencji" napisałem wyżej :)

I nie ważne czy udawał czy nie - burak Hari nie zasłużył na dalszą walkę po takim zachowaniu.

PS. Uderzenie w głowę w walce, gdy jest się skoncentrowanym, przygotowanym to co innego, gdy jak się leży, rozluźnionym (bo przecież przerwa w walce i na ziemi nic się nie dzieje) i nagle totalnie z zaskoczenia dostać kopa w głowę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024