Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
No i po gali. Po pierwsze, pierwszy i ostatni raz ogladalem UFC w streamie. Polagowane gowno i banda idiotow na chacie. Zaczne wydawac kase na dobre eventy, ktore chce zobaczyc live albo sciagne te gorsze z torrenta. Albo w koncu uda mi sie mma-tv jakos odpalic ( 5 godz. grzebania dzisiaj nic nie pomoglo ;) ).
Event sredni moim zdaniem, prawie kazda walka przebiegla tak jak myslalem ( szkoda ze przegapilem ta edycje ligi typerow ;) ). Demian Maia szybciutko skonczyl przeciwnika, Kenflo jest w zajebistej formie, moim zdaniem ma spora szanse na odebranie BJowi tytulu, ladne KO Gonzagi, fajnie ze Napao wraca. No i wreszcie walka wieczoru... Prawie mi sie chce plakac :? Dobra postawa Randiego w obu rundach, ale Lesnar byl niesamowity tego wieczoru. Poradzil sobie zarowno w parterze jak i w stojce. Randy ustal na nogach po lokciu Brocka, za co go podziwiam. Niestety przewaga fizyczna Brocka byla tutaj kluczowa. Nastepny czysty strzal na glowe musial go juz polozyc na dechy, a potem juz tylko donkey kong gnp i po zawodach. Ciekaw jestem jego dalszych decyzjii zwiazanych z kariera w UFC, nie sadze zeby chcial sie znowu piac po drabince HW, moze tylko jedna walka na ktora wszyscy tak czekaja i za ktora zgarnalby dobre pieniadze - Fedor Emilianienko...
Jedno jest pewne "This guy is my hero"...
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
Cóż mogę dodać... żałuję, że nie wygrał Randy. Jego postawa faktycznie bardzo dobra - brawa.

Lesnar znowu mnie aż tak nie zachwycił. Dla mnie jest to taki drugi Schilt - zawodnik w głównej mierze wykorzystujący świetne warunki fizyczne. Ogólnie wirtuozem to on nie jest. Może jestem uprzedzony? :wink:

Dodatkowo - ja rozumiem, że to jest HW. Tyle, że różnica wagi mimo wszystko jest zbyt duża. 20 kg na plus dla Brocka na ważeniu, daje realną różnicę przynajmniej 25 kg.

Co do ewentualnej walki Fedor vs Lesnar - tutaj jestem pewny, że F.E. by pojechał po Brocku. Skoro dał mu radę Mir, to Największy Z Największych tym bardziej :wink:


PZDR
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)

tak, ale problem jest taki ze jedyne co dobrze umie robic lesnar to sprowadzac do parteru, gdzie zostanie zjedzony bez popitki przez noga. Timmy go w stojce jechal a sapp jest tak gigantyczny ze lesnar przy nim jest maluszkiem.

B.


bes przesadyyy 8O .Niema na tej ziemi czlowieka przy ktorym Lesnar jest maluszkiem!!!!!
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
Co do walki Couture/Lesnar to gdyby Lesnar byl budowy Randiego to Couture by go zdrowo pojechal!!Roznica miedzy nimi byla prawie 40 funtow.W niektorych ujeciach wygladalo jakby syn walczyl z ojcem(w sensie wielkosci nie wieku oczywiscie :D )
Przypomina mi sie tu troche K1 gdzie czesto bylo walki z wielka roznica wagowa.
Powinno byc wiecej takich w UFC.Np Bj Penn vs A.Silva albo St.Pierre vs Liddel/Griffin/Rampage etc etc.To by dopiero bylo show :) :)
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
Ja tam wolę sport, a nie show.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
swoją drogą jakiś czas temu nie uwierzyłbym że gość z bilansem walk 2-1 stanie do walki o pas i go zdobędzie...czyżbyśmy mieli jakąś zapaść w HW w UFC??? :)
  • 0

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
Wydaje mi sie ze w UFC nie ma co sie doszukiwac aspektow sportowych w zestawianiu walk. Kasa decyduje o wszystkim. Amerykance chca ogladac freaka wiec trzeba dac mu jaknajbardziej kasoplodnych przeciwnikow. A ze przy okazji zostanie zdobywca pasa HW to tym lepiej, zapewni to olbrzymie wplywy z kolejnych tajtelszotow przeciw Lesnarowi.
Ostatnio z kolegami w pracy analizowalismy sobie, ze Amerykanie maja zloty dar do robienia kasy. To co inne narody beda probowaly wykorzystac dla dobra panstwa i beda ukrywac np technologie, to Amerykanie zrobia z tego uzytek publiczny i beda mieli kupe kasy. Pod wzgledem umiejetnosci robienia duzych pieniedzy sa nie do pobicia:)
  • 0

budo_bigjon123
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
masakra ;/ szczesliwie go trafil i potem go wykonczyl szkoda ;/ ale wydaje mi sie ze gdyby walka sie toczyla dalej Randy bo go pokonal , danuta rob rewanz !
  • 0

budo_eses71
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
Teraz zaczyna się gadanie "gdyby, jakby" i że zwycięstwo Lesnara było szczęśliwe. Nieprawda !! Randy jakby przetrwał do końca walki, to byłoby szczęście i jedyny sposób na wygranie tej walki ... na punkty.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)

bes przesadyyy 8O .Niema na tej ziemi czlowieka przy ktorym Lesnar jest maluszkiem!!!!!


Lesnar:
Height 6'2" (188cm)
Weight 265lbs (121kg)

Sapp:
Height 6'5" (196cm)
Weight 350lbs (159kg)


zal randiego, obstawialem go ale cala walke balem sie wlasnie nie ze go zameczy czy wykolanuje na glebie lesnar ale wlasnie ze wcisnie jakis lucky punch.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)

Co do ewentualnej walki Fedor vs Lesnar - tutaj jestem pewny, że F.E. by pojechał po Brocku. Skoro dał mu radę Mir, to Największy Z Największych tym bardziej :wink:


PZDR

ale mimo wszystko fajnie by sie to ogladalo :twisted:
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
Chętnie bym zobaczył Lesnar vs. Gonzaga.. mogło by być ciekawie.
Szkoda ,że Randy nadział się na ta dzidę , z czasem myślę jego szanse by wzrastały. Brock ładnie się zachował oddając szacunek Randy'mu po walce.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
po pierwsze nie wiem zupelnie jak mozna porownywac lesnara i sappa
lesnar by go zjadl

po drugie dlaczego tak jedziecie po dobrym sportowcu ?
Lesnar mial calkiem niezle osiagniecia w zapasach
czy przeszkadzalo Wam ze CroCop albo Sakuraba wystepowali w WWE ?

po trzecie co to za pierdolenie o szczesliwym trafieniu
Mir wyladowal na dupie po ciosie Lesnara
Herring to samo
Couture dluzej sie bronil ale tak samo zaliczyl knockdown
i niby to wszystko to tylko szczescie ? :lol:

gosc bazuje na rewelacyjnych warunkach fizycznych a mniej na umiejetnosciach, ale nie mowcie ze jest cieniakiem
ja obstawialem wygrana Couture'a, co nie zmienia faktu ze Lesnar moim zdaniem zalicza sie do top10 HW
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)

po pierwsze nie wiem zupelnie jak mozna porownywac lesnara i sappa
lesnar by go zjadl

po drugie dlaczego tak jedziecie po dobrym sportowcu ?
Lesnar mial calkiem niezle osiagniecia w zapasach
czy przeszkadzalo Wam ze CroCop albo Sakuraba wystepowali w WWE ?

po trzecie co to za pierdolenie o szczesliwym trafieniu
Mir wyladowal na dupie po ciosie Lesnara
Herring to samo
Couture dluzej sie bronil ale tak samo zaliczyl knockdown
i niby to wszystko to tylko szczescie ? :lol:

gosc bazuje na rewelacyjnych warunkach fizycznych a mniej na umiejetnosciach, ale nie mowcie ze jest cieniakiem
ja obstawialem wygrana Couture'a, co nie zmienia faktu ze Lesnar moim zdaniem zalicza sie do top10 HW

Brawo za ten post !!!!
Ja też liczyłem na Randyiego ale Lesnarowi nalezy sie szacunek za 3 walki w UFC !!!!!
I co to za pierdolenie że amerykance chca freak show !!!!!! To pride wpowadził pierwszy takich dziwaków że się smiać chciało . Dziwaków których Lesnar by zjadł na deser. I jeszcze teksty o szczęśliwym trafieniu . Parę ciosów i kolan co weszło w Coutura mnie osobiście zabiło by na miejcu :) W każdym razie Lesnar wygrał pierwszą rundę w mojej ocenie ( minimalnie) . Apropo całej gali to bardzo mi się podobała. Florian zajebiscie się rozwiną od czasu tufa . Jeszcze z Bj nie ma najmniejszych szans , ale moze za 2 lata :D . Maia wygrał bardzo szybko walkę z bardzo ale to bardzo dobrym przeciwnikiem. Myślę że ma duże szansę pojechać Silve. Gonzaga zgodnie z moimi przewidywaniami. Sądzę że Gonzaga na dzień dzisiejszy jeden z 3 zawodników z UFC któży mogą zawalczyć i wygrać z Lesnarem ( 2 następnych to Carvin i Velasquez ) . Małe szanse natomiast daję Mino oraz Mirowi. Mir wygrał ale kto wie jak by było gdyby sędzia nie przerwał na chwilę walki ( niesłusznie ) .
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)

Wydaje mi sie ze w UFC nie ma co sie doszukiwac aspektow sportowych w zestawianiu walk. Kasa decyduje o wszystkim. Amerykance chca ogladac freaka wiec trzeba dac mu jaknajbardziej kasoplodnych przeciwnikow.


Freaka to chcieli oglądać japońce, Lesnar w w USA jest wielką gwiazdą, znacznie bardziej popularny od prawie każdego zawodnika z UFC. Słyszałem informację, że dla UFC zrezygnował z 40 milionowego kontraktu z WWE, bo stwierdził, że chce prawdziwej rywalizacji - jesli to prawda to czapki z głów.

Maia jest świetny, czas na przeciwnika z górnej półki.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)

po pierwsze nie wiem zupelnie jak mozna porownywac lesnara i sappa
lesnar by go zjadl

to calkiem proste. bierzesz wage, i wzrost jednego i zestawias zz nia wage drugiego i wzrost. i otrzymujesz porownanie warunkow fizycznych o ktorych to mowilismy.

po drugie dlaczego tak jedziecie po dobrym sportowcu ?
Lesnar mial calkiem niezle osiagniecia w zapasach
czy przeszkadzalo Wam ze CroCop albo Sakuraba wystepowali w WWE ?

bo byl swietnym sportowecm jako amator, pozniej jak dla mnie blaznil sie jak wszyscy zawodnicy w pro wrestlingu i teraz daleka droga przed nim zeby udowodnic ze jes dobrym sportowcem w mma.



gosc bazuje na rewelacyjnych warunkach fizycznych a mniej na umiejetnosciach, ale nie mowcie ze jest cieniakiem

poki wygrywa glownie dzieki tym warunkom a nie swoim umiejetnosciom, ktore graja w jego zwyciestwach role raczej drugorzedna, to ciezko stwierdzic ze cieniakiem nie jest, tak samo jak trudno stwierdzic czy jest. zwyczajnie jest za silny na normalnych hw.

moze wsrod amerykanow jest barzdo popularny, ale o dziwo raz rozumialem reakcje hamburgerow ktorzy ogladali walke, kiedy pokazali po czyjej stronie byly ich serca w tej walce.
  • 0

budo_garreciq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)

czy przeszkadzalo Wam ze CroCop albo Sakuraba wystepowali w WWE ?


Mylisz pro- wrestling z WWE. Tak jakbyś mylił MMA z UFC. Ani Crocop ani Sakuraba nie występowali w WWE. Sakuraba występował w UWF. Crocop wystąpił raz w HUSTLE. Ale żaden z nich nie dostał się do 1 ligi MMA dzięki osiągnięciom z wrestlingu.

Oczywiście można powiedzieć "Ale Sakuraba walczył na UFC Japan" - Tylko kiedy to było? W czasach kiedy MMA raczkowało i w UFC walczył każdy kto chciał. A dziś trzeba latami pracować, walczyć na małych galach MMA by dostać się do UFC. A taki Brock Lesnar postanowił zostać fighterem MMA i po wygraniu 1 walki ze słabym przeciwnikiem, dostaje kontrakt od UFC. Można przymknąć na to oko gdyby nie fakt że mając rekord 1-1 w UFC dostaje walkę o pas. Typowo marketingowe zagranie. Zignorowanie sportowych aspektów bo przecież liczy się cash. Ciekawe czy Shaquillle O'Neil też by walczył w UFC gdyby chciał sobie powalczyć w MMA?

Mir wyladowal na dupie po ciosie Lesnara


Mir padł na dechy w momencie, w którym Lesnar trzymał go za nogę i prał po mordzie. 90% ludzi by w takim momencie upadło ale to nie oznacza że cios był silny. Po prostu brak równowagi.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
wiem ze nie walczyli w WWE, ale nie chcialo mi sie szukac gdzie faktycznie wystepowali
WWE jest na tyle popularne ze uzylem go jako synonim pro wrestlingu

Nastula tez musial sie przebijac do Pride by zawalczyc z #2 na swiecie Nogiem ?
czy tez bazujac na swoich osiagnieciach i popularnosci od razu dostal ta walke ?

a co do "sportowych aspektow" to sorry ale od kiedy graja w UFC pierwsze skrzypce ?
chyba od wilu lat sie nic tak w tym aspekcie nie zmienia wiec nie za bardzo wiem na co liczyliscie, ze Lesnar bedzie musial wygrac 5 walk pod rzad by dostac titleshota ?

ja bym rozumial te narzekania gdyby Lesnar przegral walke z kims zupelnie nieznanym i nastepnie wygral takze z jakims zawodnikiem kategorii D
no ale przegrana z Mirem ( szlo mu z nim calkiem ok do czasu prostego bledu ) i wygrana z Herringiem ( poprzez totalna dominacje ) to chyba nie jest taki zly wynik ?

ja wcale nie popieram tego ze pozwolili mu zawalczyc o pas
ale tez uwazam ze gosc ma ogromny potencjal + pod wzgledem technicznym wcale nie jest tragicznie
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)
Co niektórzy głupoty gadają to się chce płakać. Co za różnica czy się błaźnisz w wwe czy innej pół pedofilskiej japońskiej organizacji? Czy Brock zasłużył na walkę? Miałem wątpliwości , ale już nie mam po jej wyniku. Ja już oglądałem mma gdy walczył belfor z randym i tez pamietam gadanie że randy to ze randy tamto.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 91: Randy vs Lesnar - Rozpiska(SPOJLEROWNIA!)

Ciekawe czy Shaquillle O'Neil też by walczył w UFC gdyby chciał sobie powalczyć w MMA?


Dołączona grafika
A ten koszykarz to niby gdzie miał debiut w UFC?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024