Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ranking polskich zawodników MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA
takie rankingi mają sens.
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA
Nie wiem czy mają sens takie rankingi - ale jeśli w pierwszych dziesiątkach są ludzie z dwoma walkami na koncie - to świadczy to o niezwykłym rozbudowaniu naszej sceny MMA 8)
  • 0

budo_eses71
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA

ale jeśli w pierwszych dziesiątkach są ludzie z dwoma walkami na koncie - to świadczy to o niezwykłym rozbudowaniu naszej sceny MMA 8)


Bardzo dobrze ujęte :D
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA
ja bym dla zasady na pierwszym miejscu dal fedora, a potem budujcie jak chcecie, moze byc i w oparciu o ilosc spozytych czekolad w ciagu godziny

pzdr
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA

Nie wiem czy mają sens takie rankingi - ale jeśli w pierwszych dziesiątkach są ludzie z dwoma walkami na koncie - to świadczy to o niezwykłym rozbudowaniu naszej sceny MMA 8)


I to jest powód, dla którego imo na taki ranking jest zbyt wcześnie. Nie mówiąc już o tym, że w tym zestawieniu walczyli ze sobą chyba tylko Antek Chmielewski i Krzysiek Kułak - w 2005 roku...
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA
Ranking jest dobrym pomysłem. Może i za wcześnie troszkę na to, ale promuje kilka nieznanych nazwisk. dla mnie Bomba... 8)
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA
Nie mają sensu, bo brakuje Popka.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA

Materla miał walczyć na MCC, ale gala nie doszła do skutku. Występował ostatnio na Mistrzostwach Europy ADCC, ale o występach MMA nic nie słychać .

nie wiem, czy ma to związek z ostatnią absencją Materli w mma, ale po KSW, w której walczył z Antoską powiedział w wywiadzie, że nie będzie więcej staczał walk turniejowych mma.
oczywiście nie świadczy to o całkowitym rozwodzie z mma, ale może dać trochę do myślenia.
zaznaczam, jest to tylko moja spekulacja.
  • 0

budo_eses71
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA

nie wiem, czy ma to związek z ostatnią absencją Materli w mma, ale po KSW, w której walczył z Antoską powiedział w wywiadzie, że nie będzie więcej staczał walk turniejowych mma.
oczywiście nie świadczy to o całkowitym rozwodzie z mma, ale może dać trochę do myślenia.
zaznaczam, jest to tylko moja spekulacja.


Może doszedł do podobnego wniosku jak Khalidov, że jest zbyt łatwo kontuzyjnym zawodnikiem, żeby walczyć w turniejach. ... Ale przeciez mogą mu ustawić jakiś extra fght :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA
z drugiej strony nie popadajmy w przesadę - jakaś przewlekła kontuzja, czy po prostu życie go dopadło bo ze sportu nikt nie wyżyje itd wystarczą, żeby wykolegować z walk na dłuższy czas, nawet przy najlepszych chęciach.
  • 0

budo_eses71
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA

z drugiej strony nie popadajmy w przesadę - jakaś przewlekła kontuzja, czy po prostu życie go dopadło bo ze sportu nikt nie wyżyje itd wystarczą, żeby wykolegować z walk na dłuższy czas, nawet przy najlepszych chęciach.


albo się skupił na zdobyciu czarnego pasa bjj :D
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA
Zastanawiam się ilu zawodników nie zostało ujętych w rankingu bo jest w PL za mało znanych (np. Michał "Masacre" Kita). Kilku na pewno walczy tylko poza PL i nie zależy im na rozgłosie w kraju. Ale takie rankingi tracą sens przez swoją nierzetelność.
  • 0

budo_ivo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ranking polskich zawodników MMA
Zgadzam się z Yeri'm , ranking jest lipny, piszecie że nie brano pod uwagę tylko rekordów ale jak można wytłumaczyć to że w rankingu znajduje się zawodnik z gorszym rekordem niż Chwalibogowski , mało tego zawodnik ten przegrał z Chwalibogowskim kilka razy , w tym zawodową walkę na superlidze 2. Więc co z tą analizą walk? jak dla mnie ten ranking to jest lipa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024