Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 90 SPOILEROWNIA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

UFC 90 SPOILEROWNIA
8O 8O 8O TO tyle po walce Silvia vs Cote. Cote z początku 3 rundy stało się coś w kolano tyle ... LOL ?!

Reszta gali mi się ssie jeszcze z Torrenta.

- Pozdrawiam J. :?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Silva jakoś dziwnie się zachowywał. Chyba woda sodowa uderzyła mu do głowy.
Shrek stary ale jary :) zajebista walka.
Josh Koscheck wybrał złą taktykę moim zdaniem powinien częściej próbować obalać a nie liczyć na lucky punch (bo chyba nic innego).
Thales Leites dostał strzała na początku i stwierdził że mma bardzo chętnie ale tylko w parterze co też natychmiast wprowadził w życie. Bardzo ładne obalenie a potem egzekucja mata leo.
  • 0

budo_blondaaas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wloclawek
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Werdum 8O
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
True... ałć.

P.S. Tyle to trwało że w ogóle o nim zapomniałem, sędzia powinien wcześniej przerwać Werdum dostał zupełnie nie potrzebnie 5 6 gongów.
  • 0

budo_eses71
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA

True... ałć.

P.S. Tyle to trwało że w ogóle o nim zapomniałem, sędzia powinien wcześniej przerwać Werdum dostał zupełnie nie potrzebnie 5 6 gongów.


Potrzebnie ... to była kara za złe przygotowanie się do walki :D
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Ogólnie na podstawie rozgrzewki nie powinno się wyciągać zbyt pochopnych wniosków , ale jak zobaczyłem Dos Santosa jak ćwiczy na v blogu Dany to zrozumiałem że koleś jest naprawdę solidny. Boksersko szybki jak zawodnik wagi lekkiej .
  • 0

budo_dentist
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Szkoda trochę Cote. Wygrałby czy nie ale nikomu nie życzę takich kontuzji podczas title shota :?

Piękne KO by Junior Dos Santos ale zepsuł mi cham kupon :wink:


Realizatorzy nie popisali się z rekordem Gray'a Maynard'a. Przed walką podali 6-0, 1 NC, podczas gdy miał 5-0, 1 NC (sam Bruce Buffer źle przeczytał). Po wygranej zaś podali 6-1, 1 NC :roll:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Silva ruszał się jak zwierzak :) Rewanż nie wchodzi w grę bo raczej minie trochę czasu zanim Cote dojdzie do siebie, no więc ... kto teraz? :)
Walka Szreka z Griffinem to były dwie kupy mięcha tłuczące się :lol:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Nie znasz się :) ... po prostu zazdrościsz im mięcha wychodowanego na soku marchwiowym i długich spacerach :wink: :lol:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
to kreatyna :)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Co sie stalo Cote w noge?
Silva troche pajacowal, capoeira nawet smiesznie wyszla :) Jednak nie bylo to fajne zachowanie, ale widac bylo wyraznie jego przewage.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
"the knee just popped out" jak to mniej więcej rogan ujął, lub teaż " a freak accident"
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
No silva zaczal ostro wydziwiac....chyba mu odjebalo cos. Hmm w sumei w kazdej rpawie walce byl taki wyluzowany itd ale teraz to juz przegial i wygladalo to tak jakby pajacowal i nasmiewal sie z przeciwnika....No ale z 2 strony to moze mial taka taktyke zeby wkurzyc cote.
Reszta walk bardzo fajna. Santos naprawde niezle dal czadu. Nie spodziewalem sie czegos takeigo. Chociaz Werdum byl jakis przymulony(albo za mocno skoncentrowany)
Bardzo fajnei walczy Thiago. Naprawde super sie rusza i jakos nasunal mi sie styl jaki prezentuje gsp.
Generalnei gala mi sie podobala....nareszcie bo ostatnie widowiska to mnie usypialy i wkurzaly tylko.
Aha w ogole ci amerykancy.......jak mnei wkurzaja te ich BUUUU. Co slychac bylo jak Silva walczyl. Rece mi opadaja jak sie buraki zachowuja
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Silva chciał zrobić "entertaining fight" i moim zdaniem jak najbardziej mu się to udało. W porównaniu z Cote jest na zupełnie innym poziomie. Jego walka wyglądała bardziej jak zabawa. Niemniej jednak oglądałem to z podziwem. Nie sądzę, żeby ktokolwiek był w stanie go pokonać. Chyba, że zleje sprawę, w co wątpię.
  • 0

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Dobra gala, w koncu.
Silva, jak to powiedzieli kometatorzy, jest z Matrixa:D Moze i pajacowal, ale te jego pajacowanie bylo IMO pokazaniem dystansu do walki i jego spokoju. Po za tym nie da sie ukryc, ze mimo ze Cote walczyl dobrze to jeszcze nie byl ten sam poziom co Silva. A tak przy okazji to Silva chyba chcial troche Tektonika zapodac w pewnym momencie:)
Thiago niesamowicie walczyl. Swietnie sie ruszal i byl konsekwentny z lowkickami. No i nie zalamal sie gdy Josh wytrzymal knockdowny.
Werdum... ech, szkoda no ale strzal poszedl niemilosierny.
Sherk i Griffin dali ognia. Dobra, wyrownana walka.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Silva zbiera ostre slowa krytyki w niektorych znaczacych sie serwisach sportowych(np yahoo) za Swoj wystep!!Dana White podobno rowniez nie byl zadowolony !! Fakt faktem,ze Silva to inny poziom niz Cote,ale pamietajmy ,ze to nadal UFC a nie karnawal w Rio.
Wielu ludzi ktorzy zaplacili pieniadze za PPV chcialo zobaczyc walke a nie "wybryki".Ja liczylem,ze Silva bedzie probowal znokautowac Cote w ostrej ofensywie!!.Niestety obral inna taktyke,przez pierwsze kilka minut tylko lazil do okola.Ktos moze powiedziec,przez Silva to czempion i ma pas ,a Cote probowal mu go odebrac,wiec to on powinien go ostro atakowac.

Po czesci fakt,ale jesli tak Anderson by podchodzil do kazdej walki z chalengerem i "pajacowal" unikajac wymiany oraz "kasil" ciosami z dystansu co jakis czas,to ta dywizja niebyla by zbyt popularna :) .Ufc reklamowalo Silve przed walka jako najbardziej dominujacego fightera w histori tej dywizji ,ktory niczym czolg "jedzie" po swoich przeciwnikach!!Miedzy innymi to byl temat przewodni tej gali,ze Silva ostro pojedzie Cote:)
Silva przeprosil na konferencji prasowej fanow mma za Swoj wystep,co mam nadzieje mamy rozumiec iz w nastepnym pojedynku bedzie chcial odrobic straty i ostro pojedzie przeciwnika:)

Ciekaw jestem wogule kto bedzie nastepny dla Andersona,bo nie oszukujmy sie ta dywizja nie jest az tak soczyscie obstawiona :cry: Bardzo z checia byl zobaczyl walke Silva vs Gsp/Thiago Alves,gdy jeden z nich poszedl by o wage wyzej/Walka z Alvesem bylaby niezmiernie ciekawa bo on non stop atakuje i pnie do przodu,pozatym obaj maja swietne MT!!

Podsumowujac gala bardzo dobra,bardzo zaciete i pokazowe walki vide Sherk/Griffin ; Kos/Alves oraz piekne ko na Werdumie.Miejmy nadzieje,ze tak bedzie wygladac wiekszosc przyszlych gal UFC :D :D
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA

Walka Szreka z Griffinem to były dwie kupy mięcha tłuczące się :lol:

Bardzo dobra technicznie walka, Shrek byl swietnie przygotowany, mimo ze 11 lat starszy to byl szybszy (te lewe wyprzedzajace byly piekne), bardzo dynamiczny, ekstra sie ruszal w parterze, szkoda tylko ze tak malo. Ogolnie chyba najlepsza walka.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA

...
Bardzo dobra technicznie walka, Shrek byl swietnie przygotowany, mimo ze 11 lat starszy to byl szybszy (te lewe wyprzedzajace byly piekne), bardzo dynamiczny, ekstra sie ruszal w parterze, szkoda tylko ze tak malo. Ogolnie chyba najlepsza walka.


Jak już mówiłem SoS. się nie zna :lol: :wink:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Mi się walka podobała, boksersko spoko, obalenia jak za darmo no ale... jak było pierwsze zwarcie i szrek napierał to poprostu śmiać się zacząłem z widoku 2 "pitbullów" siłujących się :)
Z Silvą jest teraz podobne ględzenie co z Lyoto Machidą tylko, że tutaj dziwny przypadek skończył walkę.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Juz sie nie tlumacz...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024