Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepsze kluby Muay Thai na świecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
PeDagog naprawde fajnie sie to czyta :-) Ale czy ktos odpowie mi na pytanie
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
GOLDEN GLORY i CHINUK.
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
Na początku wybierasz klub, trenera i trenujesz i może się okazać, że to jest najlepszy trener i klub dla Ciebie na świecie, bo akurat tam się rozwijasz, a póżniej to trzeba wyjechać, bo w Polsce nie ma promocji sportów walki i chciałbym być optymistą, że ta promocja niedługo będzie. Analizując przeszłość zadam pytanie. Czy Andrzej Gołota i Dariusz Michalczewski mieliby szansę na rozwój w boksie w Polsce? 18 lat temu opuścili POLAND i pojechali walczyć w Stanach i Niemczech. Szacunek za odwagę i wyniki. Zobaczcie minęło prawie 20 lat od wyjazdu Andrzeja i Darka za granicę, a w kraju nie wiele się zmieniło mówię o promocji sportów walki, a sport amatorski bardzo upadł. Szkoda, bo Polska to kraj wielu odważnych wojowników i dobrych trenerów. Pozdrawiam i życzę Sukcesów. Artur K.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
TrenerFCK nic dodać nic ując gdybym mógł to poszedłby sog :-)
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie

TrenerFCK nic dodać nic ując gdybym mógł to poszedłby sog :-)

To nie te forum :)
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
Panza Gym Sztrasburg Francja

Byłem w wakacje i naprawde Andre Panza może zaspokoić twe potrzeby dowdem są jego tytuły i ilość wypuszczonych mistrzów.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
Pedagoga mało kto rozumie, ma swój świat :D

MMA Maniac...straciłeś motywację? ile masz lat? ile trenujesz i co? jakie masz osiągnięcia? chcesz coś zrobić na skalę światową? czym wykazałeś się w Polsce?

Uważam że to co piszesz jest bez sensu..."chcę trenować z najlepszymi"...

co to znaczy być "najlepszym"?
co to jest "najlepszy klub"

z Europie liczą się Holendrzy, Białoruś, Francuzi...

w Tajlandii nawet jak jesteś mistrzem świata jesteś nikim póki nie zdobędziesz mistrza Lumpinee lub Rajadamnern...

A to dokonało tylko dwóch europejczyków jak mi wiadomo.

A jak chcesz ćwiczyć z najlepszym to napisz do wujka XIAN ale on nie lubi białych :)
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
Dobra, pożartowaliśmy sobie, teraz napiszę szczerze co o tym myślę.

Proponuję koledze zorganizować sobie wycieczkę- co tydzień gdzie indziej- raz warszawa, raz poznań, kraków, etc. Niech tam sobie wynajmie jakiś akademik na dwie doby i odwiedzi sekcje, które go interesują. Podejrzewam, że po takim tourze po Polsce odechce mu się obrażać Polskich zawodników, głosząc, że chce ćwiczyć Z NAJLEPSZYMI.

Ej serio ruszyło mnie to, za kogo się uważasz?
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
Tori do mnie to piszesz??
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
Tori jednak to twoje zdjecie na profilu Słuchaj kretynie gdzie ja obrażam Polskich zawodników??? Nie sa najlepsi w Tajskim i już tak samo jak nigdy nie bedą najlepsi w piłce nożnej dlatego sportowcy wyjeżdzają zagranice tam są po prostu lepsze warunki I nie pisz mi pierduł że to cie ruszyło idz naskarzyc Kurva jaki koles :evil:
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
MMA Maniac, powinieneś udać się do Klasztoru Szaolin. Tam są najlepsi zawodnicy w opanowaniu, dystansie, pokorze... a tego Ci najbardziej brakuje.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
Cypis dobry pomysł jak chcesz to cie zabiore do Shaolin Tobie i temu Kozakowi ze scyzorykowa też przyda sie opanowanie pokora i uprzejmośc Zadałem proste pytanie gdzie są najlepsze kluby nikogo nie obrażałem a wy mi wyskakujecie z jakimis pierdołami i przyczepiacie sie I gdzie tu kultura Tylko kilka osób Było tak uprzejmych i odpowiedziały mi na pytanie bez zadnego zgrzytu
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie

Cypis dobry pomysł jak chcesz to cie zabiore do Shaolin Tobie i temu Kozakowi ze scyzorykowa też przyda sie opanowanie pokora i uprzejmośc Zadałem proste pytanie gdzie są najlepsze kluby nikogo nie obrażałem a wy mi wyskakujecie z jakimis pierdołami i przyczepiacie sie I gdzie tu kultura Tylko kilka osób Było tak uprzejmych i odpowiedziały mi na pytanie bez zadnego zgrzytu


Ta, jasne. Potem dopowiedziałeś, że uzbierałeś trochę gotówki i chciałbyś w przyszłości pojechać gdzieś ćwiczyć. Oczywiście z najlepszymi. Tyle że z najlepszymi to powinni ćwiczyć najlepsi, prawda? Dlatego padły pytania o Twoje osiągnięcia na krajowym podwórku. Masz jakiekolwiek?
Tak na moje oko, to nigdzie się nie wybierzesz. Sam piszesz, że tylko siedzisz i się zastanawiasz i nie masz motywacji do treningu. Z takim podejściem chcesz cokolwiek osiągnąć?
Na dotatek te Twoje napuszone wypowiedzi, również w dziale Aikido. "Pewny siebie, opanowany, bla bla bla" a na forum internetowym pytasz gdzie pojechać ćwiczyć? Weź przykład z użytkownika tego forum o nicku Ryota. Zebrał manatki i pojechał ćwiczyć do Japoni. NAJPIERW pojechał a POTEM o tym pisał.
I finalnie. Domagasz się kultury i poważnego traktowania. Jednocześnie wchodzisz na czyjeś podwórko i drwisz, że to co robi jest śmieszne i głupie. Zachowanie na poziomie. Do tego rzucanie "kurvami" i nazywanie ludzi kretynami. Naukę kultury wypadałoby zacząć od siebie.
Tyle ode mnie.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
Jakieś tam mam :-) ale mniejsza o to Z najlepszymi niekoniecznie powinni cwiczyc najlepsi Dzisiaj jesli ma sie kase można jechac i cwiczyc z kim sie chce Owszem przyznaje poniosło mnie troche a to dlatego że zadałem pytanie na które nie znam odpowiedzi a wy mi dajecie rady co i jak z czym a przecież to moja sprawa gdzie chce trenowac i dlaczego nieprawdasz? Czy tak trudno odpowiedziec na to pytanie?? wystarczyłaby mi nazwa klubu i jakis link a nie pouczanie co powinienem zrobic itp itd czy ja sie gdzies was pytałem żebyście mi mowili co bedzie dla mnie najlepsze Jestescie smieszni bardzo przejmujecie sie tym że chce gdzies pojechac i cwiczyc z najlepszymi Tzn z trenerami zawodnikami najbardziej utytułowanymi a przeciez to tylko i wyłącznie moja sprawa
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie

...Dzisiaj jesli ma sie kase można jechac i cwiczyc z kim sie chce...

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Znam kilka osób które były w Tajlandii. To że trenowały w jednym z najlepszych kampów o niczym nie świadczy. Liczyło się jakie podejście mieli do nich tamtejsi trenerzy. A oni angażowali się w pomoc tym, u których widzieli bardzo duży zapał lub którzy walczyli zawodowo.

...Czy tak trudno odpowiedziec na to pytanie??

Jeżeli ja miałbym dużo kasy i chciałbym ją przeznaczyć na ulubioną SW zaczął bym, tak jak pisałem, od własnego podwórka. Znalazł bym najlepszego trenera boksu i muay thai w okolicy, i brał u nich prywatne lekcje. Półtorej godziny gdy trener koncentruje się wyłącznie na Tobie to znacznie więcej niż samemu czy z kolegą dochodzenie do czegoś w licznej grupie.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
MMA Maniac, jeżeli traktujesz sprawę poważnie to powinieneś się domyśleć że dostaniesz tyle odpowiedzi ilu jest użytkowników na forum!

Zobacz sam. Pytasz jakie są najlepsze kluby i każdy chwali ten w którym ćwiczy albo ćwiczył.

Masz już w odpowiedziach kluby z Białorusi, Polski, Francji...i co teraz? Pojedziesz do każdego z nich?

A poza tym sensowną odpowiedź dałby ci ktoś kto ćwiczył we wszystkich czołowych klubach świata!

Weź pod uwagę, że np pojedziesz do Tajlandii a nie zniesiesz klimatu ( gorąco, wilgoć, inne jedzenie...). Wrócisz i stwierdzisz że było do dupy i że ten co ci podpowiedział Tajlandję jest idiotą...

To co pasuje jednemu, nie koniecznie musi pasować i tobie.
Sam dokonaj wyboru. Wtedy będziesz mógł mieć pretensje do samego siebie albo być zadowolony ze swojej decyzji.

Zastanów się w ogóle co chcesz ćwiczyć i po co? Dla siebie? Chcesz być zawodnikiem? Chcesz walczyć amatorsko czy zawodowo? Jak sobie odpowiesz na kilka prostych pytań, odpowiedź sama się nawinie :wink:
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
Może i Cypis masz racje że powinno to być w takiej kolejności Ale ja już podiołem decyzje Czasami warto troche przyspieszyć to wszystko
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
Dzieki masato
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
Trenując tylko wśród najlepszych masz szansę stać się jednym z nich. Realizuj marzenia i nie patrz na przeszkody. Nie obrażając nikogo, ale w Polsce nie ma promocji sportów walki. Są natomiast kłótnie i jak tu zawodnik ma mieć czysty umysł i koncentrować się na walkach. Gdzie zawodnik tu jest w tym wszystkim? Kto o nim myśli? Powinni myśleć Ci co nazywają się"działacze",delegaci, itd i biorą pieniądze z budżetówki. To jest sport amatorski, a bajzel straszny. W zawodowstwie to musi być ekipa, kasa, hierarchia i układy, a w amatorstwie to mogliby przynajmniej nie chlać za pieniądze z budżetówki te leśne dziadki z epoki kamienia łupanego!!!!!
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepsze kluby Muay Thai na świecie
moim zdaniem tez (jak się ma możliwość) to lepiej wyjechać od razu do najlepszego klubu, niż marnować się w jakimś "najlepszym" na własnym podwórku klubiku z trenerem który nauczy więcej błędów niż techniki o której nie ma pojęcia.No chyba że ktoś faktycznie ma dobrego trenera w okolicy to nie trzeba tracić kasy i wyjeżdżać, można nauczyć się czegoś, coś osiągnąć a wyjechać dopiero potem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024