Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chinuk Gym Białoruś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Chinuk Gym Białoruś
Witam interesuje mnie wasze zdanie na temat tego klubu Czy waszym zdaniem jest on jednym z najlepszych na świecie???? (tak słyszałem od kilku osóB) Pozdrawiam
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
W szachy to na pewno NIE. Był już temat o klubach z Białorusi. Dlaczego w/g ciebie ten klub jest PODOBNO jednym z najlepszych na świecie?

Co o nim słyszałeś i jaką masz perspektywę porównawczą? Wypowiadał się ktoś kto był w 70 klubach?

Może chodzi o to, że ma on największą bazę treningową? Czy najwięcej trenerów? Czy najbardziej utytułowanych trenerów? Czy najwięcej mistrzów świata wśród wychowanków? Czy może procentowo zawodnicy tego klubu wygrali więcej walk niż inni?

Jak piszesz, że coś jest PODOBNO najlepsze to przedstaw kryteria oceny.

W Mińsku są 3 dobre kluby - PODOBNO.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
dealer dobrze wiesz o co mi chodzi i po co ta błazenada z twojej strony.Napisze inaczej czy ten klub należy do najbardziej utytułowanych na świecie w Muay Thai??? jakbyś nie wiedział.PODOBNO tak ale chciałbym sie poznac wasze zdanie na ten temat wasze tzn powiedzmy fachowców w tej dziedzinie
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Białorus od przynajmniej kilku lat jest najlepszą ekipą w Tajskim na ost Mistrzostwach Swiata zdobyli pierwsze miejsce drużynowo Zresztą z tego co pamiętam rowniez w roku 2007 było tak samo Te informacje mam z INTERNETU.A od kilku osób (cwiczących ten sport) słyszałem że Chinuk jest jednym z najlepszych klubów zarówno jeśli chodzi o trenerów jak i zawodników Ale interesuje mnie wasze zdanie Przeczytałem wiele tematów jak jeszcze nie byłem zarejestrowany na tym forum i macie ogromna wiedze stąd ten post Pozdrawiam
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś

dealer dobrze wiesz o co mi chodzi i po co ta błazenada z twojej strony.Napisze inaczej czy ten klub należy do najbardziej utytułowanych na świecie w Muay Thai??? jakbyś nie wiedział.PODOBNO tak ale chciałbym sie poznac wasze zdanie na ten temat wasze tzn powiedzmy fachowców w tej dziedzinie


Gdybym wiedział to bym nie pytał.
Już trochę precyzujesz. Pytasz czy jest najbardziej utytułowany. To też można mierzyć dokonaniami trenerów lub podopiecznych. Załóżmy, że chodzi ci o to czy jego zawodnicy odnoszą sukcesy i zdobywają tytuły np. Mistrzostw Świata. To też jest rozgraniczenie: w amatorstwie czy zawodowstwie? A może tak i tak? To jeszcze jest kwestia w jakiej federacji?

W Polsce mamy ostatnio 3 podmioty, które próbują zaistnieć w MT. Tylko w tym roku mieliśmy 2 międzynarodowe imprezy rangi mistrzowskiej. Czy liczymy tytuły określonej federacji czy w ogóle?

Taki A. Molchanov zdobył pas mistrza świata chyba 4 federacji ale Z. Samedov walczy jako zawodowiec. Nie ma pasa ale walczy na najważniejszych imprezach. To lepszy jest klub Molchanova czy Samedowa? (sa z różnych).
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
w każdym razie co by nie mówić - jak ktoś ma możliwość to warto potrenować w Chinuku - na pewno nie będzie to czas stracony 8)
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Chodziło mi o zadodostwo jak i amatorstwo Napisze jeszcze raz z tego co sie dowiedziałem z internetu Białoruś jest najlepsza na swiecie jako drużyna przynajmniej w amatorskim Muay Thai dlatego uwazam że Chinuk bedący czołowym jesli nie najlepszym klubem na Białorusi również bedzie zaliczac sie do tych najlepszych na świecie chyba mysle w dobrą strone Teraz na najwazniejszych turniejach K1 Zabit Samedov reprezentuje Chinuka wczesniej Ignashov przynajmniej z tego co wiem te dwa nazwiska są najbardziej znane.Też kiedys czytałem o niejakim Jurym Gorbaczevie (nie wiem może żle napisałem) Ten zawodnik wygrał miedzy innymi z Filipem Rządkiem czy Maciejem Skupinskim a jest on bardzo młodym chłopakiem (nie pamietam wieku i nie chce mi sie szukac) W Chinuku z rok temu był mój znajomy z Krakowa i powiedział że tam co drugi zawodnik to taki Jury;) Coś w tym musi byc... :-)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Ba, naweet swojego czasu Marcin Różalski trenowal w Chinuk Gym :-)
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Tak też o tym czytałem że kiedys własnie w Chinuku przygotowywał sie do jakiejs walki
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Ponawiam pytanie czy uwazacie że Chinuk Gym zalicza sie do najlepszych klubów świata?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś

Ba, naweet swojego czasu Marcin Różalski trenowal w Chinuk Gym :-)


Zdaje się, że Różal trenował w Sintyao.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Mają utytułowanych zawodników, wielu jest mistrzami tej czy innej federacji (często mistrzami świata).

Czy są najlepsi to nie wiem, bo np. w USA mogą być kluby, które mają lepszych zawodników a nie startują w podobnych zawodach, koncentrując się na zawodach w Ameryce Północnej.

Na pewno zaliczają się do Białoruskiej czołówki (obok Sintyao i Kik Fajtera/Kick Fightera) i są cenieni w Europie. Ale np. nie mają tylu zawodowców co klub E. Hoosta i jemu podobne z Holandii.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Różal trenował w Sintyao ale wczesniej w Chinuku [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Nie pytałem sie czy są najlepsi na swiecie tylko czy Chinuk nalezy do najlepszych klubów swiata a to różnica
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Może i są ale Kick Fighter chwali się na stronce, że oni w tym roku są najlepsi na Białorusi :)
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Tak CHINUK to czołówka światowa. Bardzo dobry klub i ceniony wszędzie. Widziałem na żywo walki Gorbaczewa, Abdulina, Żukowskiego. Poziom wysoki zaprezentowali na gali S1 w Kaliszu. Na Białorusi jest wiele dobrych klubów, bo tam zawodnicy dużo walczą, a w Polsce mnóstwo polityki, a mało walk.
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Witam.

No.1 Żukowski to zawodnik Sintyao(choć przynależość zawodnika do konkretnego team to bardzo płynna rzecz) .
No.2 Jeśli chodzi o politykę na Białorusi, wcale nie wygląda to tak różowo jak Wam się wydaję(myślę że w tym przypadku w Polsce nie jest aż tak źle;) ).
No.3 W samym Mińsku jest znacznie więcej dobrych klubów; Kickfighter, Chinuk, Sintyao, Mops, Bulat Gym(choć pierwsze dwa to prawdziwy "Motor Białorusi").

Pozdrawiam
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Dziekuje TrenerFCK i Mar nareszcie konkretne odpowiedzi
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
mam prosbe do ludzi co trenowali lub byli na białorusi glownie odnosnie chinuk gym lub sintyao czy mogliby opisac jak wygladaja treningi i ile kosztuja mniej wiecej , oraz czy jest mozliwosc prywatnych sesji treningowych , czy ktos sie orientuje czemu strona Chinuka nie dziala? przymierzam sie do wyjazdu tam ale nie chce jechac na slepo;/
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
wejdź na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i się popytaj oni tam co jakiś czas jeżdżąwięc możesz zasięgnąc w miare konkretne info.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024