Skocz do zawartości


Zdjęcie

judo-gi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

judo-gi
co sądzicie o takim sprzecie.jaki rozmiar brać przy 184 cm wzrostu i wadze 76?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
możecie coś polecić?jakiś sklep w Przemyślu
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: judo-gi
do jj spokojnie starczy ci ten lansiarski adidas :D .
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: judo-gi
;) w sumie wolałbym jakąś niebieską ale nie znalazłem nic w przystępnych cenach -tylko te 2.
bo firme espada wiele osób mi odradza
  • 0

budo_zwierzu86
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: judo-gi
podbijam temat ;)
podobne pytanie -> co sądzicie o takiej judodze:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ?

14 oz to wystarczająco do rzutów ? swoją wage mam a nie chciałbym żeby coś sie podarło przy pierwszym rzucie :D

ew. jeśli to oceniacie jako kiepski wybór to co lepszego ? (najlepiej czarne.. choć z tego co sie naczytałem to niewiele takich judog jest w obrocie :/ )

jestem otwarty na wszystkie sugestie w rozsądnej cenie ;)

pozdr :)
  • 0

budo_cien1418048852
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: judo-gi

podbijam temat ;)
podobne pytanie -> co sądzicie o takiej judodze:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ?

14 oz to wystarczająco do rzutów ? swoją wage mam a nie chciałbym żeby coś sie podarło przy pierwszym rzucie :D

ew. jeśli to oceniacie jako kiepski wybór to co lepszego ? (najlepiej czarne.. choć z tego co sie naczytałem to niewiele takich judog jest w obrocie :/ )

jestem otwarty na wszystkie sugestie w rozsądnej cenie ;)

pozdr :)


Nie powiem Ci nic o gi spod podanego linka, ale mogę Ci polecić czarne plecionki z Kwona([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - szukaj w sekcji judo) -nie ma dużej róznicy w cenie w stosunku do powyższego, a białe znaczki łatwo się odpruwa . Mam takie od kilku lat , takie same ma jeszcze co najmniej 2 moich znajomych - na razie z tego co wiem nie narzekali. Myslę, że jesli chcesz sie więcej rzucać i szarpać to raczej plecionka, a takie jak powyzej to bardziej jako reprezentacyjne np. na seminaria lub do treningu innych technik. Powodzenia w zakupach
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: judo-gi
no no Cien po 4 latach znowu na forum ;)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: judo-gi

14 oz to wystarczająco do rzutów ? swoją wage mam a nie chciałbym żeby coś sie podarło przy pierwszym rzucie :D


Z doświadczenia wiem, że czasem zależy to nie tylko od modelu gi , ale od konkretnego egzemplarza - trafiłem kiedyś plecionkę, którą udało mi się porwać na 3 treningu(a nie była to plecionka z tych cienkich).

Miałem gi nie-plecionki z grubego materiału(chyba podobne do tego co podałeś) i swoje wytrzymywały, więc może jednak warto.

Osobiście teraz używam Green Hilla - niebiesko-białego gi(coś takiego: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ). W teorii jest ono dwustronne - dzięki temu, że składa się z dwóch naszytych na siebie gi jest mocne. Minusem jest to, że jest grubsze oraz cięższe, więc łatwiej się spocić. No ale coś za coś :wink:
  • 0

budo_cien1418048852
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: judo-gi

no no Cien po 4 latach znowu na forum ;)


No cóż Martius, ja lubię obserwować, a tylko czasem coś powiedzieć lub napisać (nawet jeśli tylko raz na 4 lata). Tak to już jest z cien(i)ami - pojawiają się i znikają :wink:
  • 0

budo_zwierzu86
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: judo-gi
No to decyzja zapadła - będzie plecionka z kwona.

Trener też mocno doradzał plecionke, a do tego w pierwszym sklepie zamówienie byłoby dopiero pod koniec miesiąca... jakiś znak ? ;)

zobaczymy jak się sprawdzi

dzięki wszystkim za odzew :)
  • 0

budo_zwierzu86
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: judo-gi
Przyszła dzisiaj oczekiwana paczuszka ;)

mierzyłem i przyglądałem się z bliska - zdaje się wytrzymałe, a na pewno dobrze wygląda;)

stokrotne dzięki Cien za namiar na ten sklepik :)

mam nadzieję ze jak tylko pojawię się znów na treningach to kimonko sprawi się doskonale :)

jakbyś był w okolicy to masz u mnie duże piwo ;)

pozdr i jeszcze raz dzięki za dobrą rade
  • 0

budo_simon85
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: judo-gi
Teraz ja podbije temat...
To mój pierwszy post także witam wszystkich na forum!
Mam taką sytuację,że niedługo do moich treningów Aikido chce dorzucić Judo,ale będę obie sztuki trenował do lipca a niedługo potem planuje na poważnie zacząć Ju-Jitsu. Na chwile obecną warunki treningu JJ za bardzo kłóciłyby się z moimi czasochłonnymi badaniami na magisterke a Aikido i Judo mam bardzo blisko w jednym budynku,poza tym Judo dla studentów jest ZA DARMO także grzech nie skorzystać .Muszę tylko mieć judogę ,bo Aikido trenuje w kimonie w którym kiedyś trenowałem Karate ;) Mam więc do Was pytanie jaką judogę dobrać by sprawdziła się DOCELOWO w JJ ,a i żeby przy krótkiej przygodzie z Judo się nie podarła szybko. Sekcja jaką mam na oku to JJ modern ,przynajmniej tak wnioskuje bo są w niej sparingi a uczestnicy startują w zawodach. Także czy do takich treningów potrzebna jest jakaś super gruba judoga ?
Myślałem o takim Green Hillu ,jest chyba w miarę grube (750 g/m2):

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A poza tym jak to w koncu jest ,że podobno powinno się kupować większe judogi ,bo się w praniu niby kurczą…Mam 191 cm wzrostu ale jestem szczupły (84 kg) i nie chciałbym mieć na sobie wiszącego wora po ziemniakach.
Licze na Waszą pomoc.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: judo-gi
te green hille kurczą się około 5 cm po 1-2 pierwszych praniach. i za te pieniądze nie czaruj się, będzie wyglądać workowato. choć greeny nie są źle skrojone jak maturo, ale niestety jakość=cena i tego nie obejdziesz.
poza tym nie jest to zła judoga dla początkującego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024