Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czesc wam wszystkim!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
Panowie skoro Krzysiek potrafi pisac po polsku to napewno tez potrafi czytać :) Duzo latwiej chyba czytac niz pisać .
Swoją drogą Witamy !! :)
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
Witam, szacuneczek :wink:
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
Powodzenia Krzysztof!
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!

Ale finałowa gala nie jeszcze się nie odbyła. To tam decydują się losy kontraktu.

Faktycznie, zapomniałem o finałowej gali... my bad.
Ale przynajmniej można wywnioskować z tego że Krzysztof będzie w finałowej gali?


Po co juz wnioskowac.Ogladajmy na spokojnie Tuf i wszystko sie wyjasni :)
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!

Po co juz wnioskowac.Ogladajmy na spokojnie Tuf i wszystko sie wyjasni :)

To prawie jak znać wynik Totka przed losowaniem 8)
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
Przylaczam sie od powitan. Ciesze sie, ze znalazles czas odwiedzic nasze forum.

Podoba mi sie Twoja postawa, jaka prezentujesz w TUF. Zycze powodzenia na drodze do tytulow UFC i czekam na newsy.
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
No proszę - chwile człowiek nie zagląda a tu taka niespodzianka :)
Witamy w naszych skromnych progach :-)
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!

Bedzie interview ze mnol an [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w tym tygodniu pod MMA news sekcji.

Tak jak powiedział Krzysztof... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
super. fajnie jakby Krzysziek zrobil przy okazji jakies seminarium. dzieki za wywiad.
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
Witam i ja skromnie. Pozdrawiam. Kibicujemy tobie.
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
Cześć Krzysztof i powodzenia ! Byle do przodu ;) Mam nadzieje, że zobaczymy Cie w UFC ;)
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
Drugi wywiad z Krzysztofem już niebawem. Część już gotowa a drugą część to już w Dublinie na UFC 93. Będzie można przeczytać go w najnowszym numerze "Sztuki Walki". Właśnie jest składany, więc za kilka dni idzie do druku.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
Tak jak pisałem, drugi wywiad jest w najnowszym numerze "Sztuki Walki", dostępny w kioskach od 2 tygodni. Poniżej nowy wywiad, który zrobiłem dzisiaj o 9.00 rano z okazji walki Krzysztofa Soszyńskiego z Brianem Stann, 19 kwietnia na UFC 97.

Dołączona grafika

Takedown: Cześć Krzysztof, jak przebiega twój proces przygotowawczy do nadchodzącej walki na UFC 97?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Cześć, przygotowania przebiegają po prostu świetnie.

Takedown: Nad jakimi aspektami twojej gry jesteś obecnie najbardziej skoncentrowany?
Krzysztof: Jestem skupiony na każdym aspekcie, wciąż mam sporo do nauczenia się. Trenuję więc naprawdę ciężko, aby powiększyć arsenał swoich możliwości.

Takedown: Jak wyglądają przygotowania w Team Quest, czy jest ktoś odpowiedzialny za zebranie materiałów video o twoim przeciwniku? Siadacie wtedy wspólnie, oglądacie jego walki, szukacie słabych stron i ustalacie strategię?
Krzysztof: Zdecydowanie tak, studiujemy taśmy i szukamy słabości, które można by wykorzystać.

Takedown: Kto obecnie pomaga ci w treningach?
Krzysztof: Cały Team Quest.

Takedown: Z historii walk twojego przeciwnika wnioskuję że Brian jest zawodnikiem wyznającym zasadę: „wygraj lub zgiń”. Wszystkie jego walki kończą się nokautami lub nokautami technicznymi, żadna z nich nigdy nie skończyła się decyzją sędziów. Czy zamierzasz wcześnie zakończyć pojedynek?
Krzysztof: Mamy ustalony plan walki i jeżeli w trakcie jego wykonywania pojawi się szansa na jej szybkie skończenie, to będę bardzo szczęśliwy. Mocno wierzę że będzie to twarda i nieustępliwa walka.

Takedown: Głośno jest ostatnio o skandalu z nieprawidłowo użytą wazeliną podczas walki GSP vs BJ Penn. Co ty o tym myślisz? Czy możesz coś powiedzieć z osobistego doświadczenia, czy może nie dbasz o to i po prostu robisz to, co do ciebie należy?
Krzysztof: Osobiście wydaje mi się że cała ta historia została po prostu rozdmuchana do niebotycznych rozmiarów. To wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.

Takedown: Mówiąc o osobistych doświadczeniach... jak do tej pory MMA wpłynęło na twoje zdrowie i co robisz aby utrzymać je w jak najlepszym stanie?
Krzysztof: Czuję że jestem w życiowej formie. Może nie jestem tak silny i muskularny jak byłem w przeszłości ( ok. 310 funtów = 141 kg czystej masy mięśniowej), ale mimo to czuję się fantastycznie. Za każdym razem kiedy mam badania, lekarz mówi że jestem w świetnej formie.

Takedown: Obecnie kręcona jest dziewiąta seria ”The Ultimate Fighter – Hendo vs Bisping”? Czy zobaczymy cię w roli jednego z trenerów drużyny amerykańskiej (jeżeli wolno tobie o tym mówić)?
Krzysztof: Nie będę trenerem w TUF 9. Byłem w tym czasie w Korei, odwiedzić bazę żołnierzy amerykańskich a później w Kanadzie, aby spędzić trochę czasu z synem.

Takedown: A co myślisz o walce pomiędzy trenerami na zakończenie nowej edycji TUF?
Krzysztof: To będzie świetny pojedynek, Bisping bardzo się poprawił ostatnimi czasy. Myślę jednak że doświadczenie i zapasy Dana Hendersona zapewnią my zwycięstwo w tej walce. Chciałbym jednak zobaczyć Hendo w lepszej formie niż był w walce z Franklinem.

Takedown: Dziękuję i powodzenia w kwietniowej walce z Brianem Stann.
Krzysztof: Dziękuję również i do usłyszenia wkrótce...[/b]
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!

Czuję że jestem w życiowej formie. Może nie jestem tak silny i muskularny jak byłem w przeszłości ( ok. 310 funtów = 141 kg czystej masy mięśniowej)


To z Krzysia musiałbym wielki dzik. Nie miałem pojęcia, że miał taką wagę.
Jak Pudzian :wink:

Fajny wywiad, dzięki.

Jeśli będziesz miał z Krzysztofem okazję przeprowadzić jeszcze jakiś wywiad to może poproś o opisanie treningów - chociażby tych siłowych i kondycyjnych, jeśli się zgodzi to w miarę dokładne. Jest zawodowcem, autorytetem i sądzę, że wiele osób na forum chciało by skorzystać z takich "podpowiedzi" :wink:


PZDR
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
Zrobię to następnym razem. U niego już było późno, więc nie chciałem męczyć. Krzysztof zna sporo przydatnych trików z czasów kiedy był kulturystą.
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czesc wam wszystkim!!!
Było by fajnie :wink:

A wiesz, może w jakim wieku przestawił się z kulturystyki na MMA? I kiedy rozpoczął treningi SW?


PZDR
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024