Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 90 SPOILEROWNIA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_kwck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Moim zdaniem boksersko to ladnie wygladalo, ale tylko wygladalo, tyle niby mocnych uderzen doszlo do jednego i drugiego a zadnym nawet nie zachwialo(no moze raz sharkiem). Albo od tych zapasow moja takie karki ze knock outy ich sie nie imaja, albo te ich uderzenia nie najmocniejsze, podejrzewam ze bardziej ta druga opcja, za duzo miecha i za malo luzu.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
W sumie chyba cieszę się, że Werdum przegrał w ten sposón. Pokazuje to, że stójki nie da się nauczyć od tak sobie. Alves to balsam na moje skołatane serce.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 90 SPOILEROWNIA
Silva pajacowal? przeciez to byla upokarzajaca dominajaca, robil co chcial. jakby mial ochote to moglby robic fikolki przez cala dlugosc oktagonu a Cote i tak by mu nic nie zrobil. nie wiem o co wam (i innym) chodzi. moze nie chcial go konczyc przez 2 pierwsze rundy, zeby ludzie mieli co ogladac. Cote sie staral, probowal balansowac itd, ale przetrwal tylko dlatego ze Silva sie zbytnio nie angazowal. co jak czas pokazal okazalo sie sluszne bo Cote sam sie wykluczyl z dalszej walki.

nie lubie ani Alvesa ani Koszka. najbardziej bym wolal gdyby obaj przegrali ;)
Koszek mimo, ze byl "short notice" to sprawil klopoty. albo dlatego, ze sam jest taki zajebisty, a moze dlatego, ze Alves jest przekrelamowany. wg mnie nie ma szans z GSP.

Sherk vs Griffin. super. najlepsza walka gali, ktora sama w sobie byla calkiem solidna choc bez rewelacji.

pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024