Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chinuk Gym Białoruś


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
A może jednak na tym forum znajdą sie osoby które wiedzą cos wiecej o chinuku np jak wyglądają tam trening??i I ciekawi mnie czy Ignashov jeszcze tam trenuje?? Kumpel z Poznania za jakies poł roku sie chce tam wybrac i mówi ze nie moze sie doczekac spotkania z jednymi z najlepiej bijących sie ludzi na ziemi hehe
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Byleby osiągnięcia (mistrzowskie pasy) tych zawodników były więcej warte niż info o walce Roberta Jocza [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Chce przez to powiedzieć, że napisać można wiele a to niekoniecznie musi się sprawdzić. Z drugiej jednak strony Samedov czy przebywający w Polsce Molchanov pokazują naprawdę solidną szkołę tajskiego.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
dealer znajdz jakiegos zawodnika w Polsce na Samedova który dotrwa do konca walki To ci zasponsoruje wyjazd do Tajlandii :-)
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Zresztą jestem juz swiecie przekonany ze Chinuk nalezy do najlepszych na swiecie Skoro Białorus jako druzyna zajmuje od kilku (przynajmniej od 2) lat druzynowo na mistrzostwach świata miejsce nr 1 przebijają nawet Tajlandie czy Rosje ( a na tym turnieju walczą równiez zawodowcy) a Chinuk jako czołowy klub z tego kraju bądz najlepszy (różne wersje chodzą :-) ) Po prostu musi zaliczac sie do tych najlepszych I smiem twierdzic ze ten klub nie wyjdzie nawet za pierwszą piątke :-) Pozdroo
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś

dealer znajdz jakiegos zawodnika w Polsce na Samedova który dotrwa do konca walki To ci zasponsoruje wyjazd do Tajlandii :-)


A. Molchanov :) :) :) Jest 2gi w rankingach na Białorusi (przynajmniej tych do, których dotarłem), 1szy jest Samedov. Ewentualnie jeszcze Różalski na spółkę z Jaroszem - chociaż bardziej ten drugi.

To kiedy przelejesz kasę?
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
hehe ale wiesz najpierw musi do takiej walki dojsc :D Jak mnie pamięc nie myli do Samedov juz kiedys walczył z jednym Polakiem...i nie dotrwał :lol:
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
2 razy walczył. Raz dostał od Słowińskiego (ale ten nie mieszka w PL) a raz wygrał z Mariuszem Kornackim.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Tak to był Kornacki musze poszukac tej walki Samedov waży około 89 kg gdyby doszedł tak do 105-110 to moim zdaniem mogłby śmiało powalczyc nawet o finał w głównym turnieju K1
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
moim zdaniem ta walka ze Slowinskim to sedzia popelnil bład za szybko skonczyl ta walke ,Samedow mogl ja kontynuowac , samedow chyba troche pryztyl i wazy ok 95 kg z tego co slyszalem zlapano go na dopingu podczas gali w Las Vegas gdzie kontrowersyjna decyzja sedziow przegral z Dougiem Viney
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Też tak mysle ze sedzia popełnił błąd A co do dopingu to na ten temat nic nie wiem
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś

Tak to był Kornacki musze poszukac tej walki Samedov waży około 89 kg gdyby doszedł tak do 105-110 to moim zdaniem mogłby śmiało powalczyc nawet o finał w głównym turnieju K1


Nie wiem czy ok. 183 cm wzrostu i 110 kg wagi to dobre połączenie...
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
no dobra to niech bedzie ta 100 :-)
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Nie wiedziałem, że Robert Jocz jest Murzynem.





:)
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Na wikipedii wpisz zabit Samedov to wysiwetli ci sie miedzy innymi oswiadczenie komisji stanu Nevada ze znaleziono u niego stanozolol po tej walce , nie popieram ani nie potepiam sport zawodowy rzadzi sie swoimi prawami mimo to Zabit ma swietny styl walki i jego walki sa badzo widowiskowe
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
No masz racje Tsunami Szkoda że Ignashov sie skończył :( To był niesamowity wojownik
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Napiszcie cos na temat CHINUKA przeciez napewno jest któs tutaj kto ma jeszcze wiele informacji na temat tego klubu np TrenerFCK :-)
  • 0

budo_mściwoj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słoneczna Kalishfornia

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Tak jak napisał BLT najwięcej informacji otrzymasz w Arkadii (welnateam.pl) Latem kilka osób z Kalisza było przez około miesiąca w Chinuku. Tam przygotowywali się do mistrzostw Świata ISKA w Olomucku. Poza tym trener Arkadii Sasza Kruk jest właśnie zawodnikiem Chinuk-Gym
  • 0

budo_ignashov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Mrożnej Krainy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Chinuk jest zdecydowanie jednym z najlepszych klubów na swiecie Gdybym mógł tam cwiczyc nie zastanawiałbym sie ani chwili Białorusini czy Rosjanie mają jedyną w swoim rodzaju mentalność
  • 0

budo_uller
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Asgard

Napisano Ponad rok temu

Re: Chinuk Gym Białoruś
Pij tyle co oni też będziesz miał taką mentalność :lol:
Tak na poważnie to nie przesadzajmy z tą wschodnią mentalnością. Wszędzie znajdą się jacyś dobrzy zawodnicy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024