Skocz do zawartości


Zdjęcie

IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

budo_wojek77
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
Zwycięzcy elity:

Absoluto
Łukasz Bagiński

+94
Przemysław Biskup

-94
Paweł Kamiński

-88
Maksymilian Wiśniewski (tu nie jestem pewien)

-82
Maciej Kowalski

-76
Maciej Polok

-70
Sławek Szamota
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
Dzięki :D
  • 0

budo_cran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kołobrzeg/Koszalin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
Elitę -94 kg wygrał Marek Kowalczyk LGT, proszę nie wprowadzać fałszywej propagandy;P
  • 0

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
Krytykować zawsze jest łatwiej niż samemu coś zrobić, ale forum jest po to, aby wyrazić również konstruktywną krytykę. Więc pozwolę sobie zaproponować, żeby następnym razem rozgrywać kategorię do końca, dekorować zawodników i jechać dalej, a nie kazać im czekać do 18:00. Z jednej strony usprawni to i przyspieszy całą imprezę a z drugiej pozwoli finalistom wystartować w absoluto.
  • 0

budo_reddevil
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
Kiedy będzie pełna lista wyników ??
  • 0

budo_młody animek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
Na sędziów nie narzekają tylko 'Ci co przegrali'. W jednej swojej walce podczas balahy zza pleców poczułem delikatne klepniecie przeciwnika (ale nie przerywałem techniki) i nagle przerwał mi sędzia. Myślałem że wygrałem walkę, a sędzia patrzy się na mnie i pyta się mojego przeciwnika czy on klepał 8O , przeciwnika zaprzecza, po czym sędzia wznawia walkę... ze stójki... Walkę wygrałem, ale kosztowało mnie to 3 razy więcej energii. Nie kłóciłem się, shit happens, i nie mam żalu bo wiem jaki to jest ból sędziować, ale fajnie by było żeby takich przypadków było jak najmniej. (Niektóre kluby już nawet ' pieśni stadionowe' komponują o sędziach, co jest trochę smutne...)

Organizacyjnie muszę przyznać że jestem pod wrażeniem że udało się upchnąć tyle walk i skończyć zawody o sensownej porze.

Pozdrawiam
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008

(Niektóre kluby już nawet ' pieśni stadionowe' komponują o sędziach, co jest trochę smutne...)

Pozdrawiam


To akurat świadczy o ludziach z tych klubów a nie o sędziach.
  • 0

budo_młody animek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008

(Niektóre kluby już nawet ' pieśni stadionowe' komponują o sędziach, co jest trochę smutne...)

Pozdrawiam


To akurat świadczy o ludziach z tych klubów a nie o sędziach.


Ja o tym akurat wiem, do sędziów nic nie mam i szacunek do sędziego w sporcie powinien zawsze być. Natomiast tamto zachowanie było skandaliczne.
  • 0

budo_misiek2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków gł.

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
takie pytanie: Z jakiego klubu byli zawodnicy, którzy na cały głos w trakcie trawania jednego z finałów krzyczeli "sędzie ch*j" ?
  • 0

budo_berserk08
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
do młodego animka:

Dla szczegółowej informacji, przy uciekaniu z balahy to nie było jak to napisałeś "delikatne klepnięcie" tylko poprostu chwyciłem Cie za szmaty i wyciągałem łape, sędzia uznał to jako klepnięcie, w momencie gdy już nie trzymałeś balahy miałem dominującą pozycje, więc nie rozumiem skąd Twoje płakanie że sędzia wznowił walke ze stójki gdzie to ja powinienen narzekać na jego decyzje..

..i wszystko w temacie
  • 0

budo_misiek2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków gł.

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008

do młodego animka:

Dla szczegółowej informacji, przy uciekaniu z balahy to nie było jak to napisałeś "delikatne klepnięcie" tylko poprostu chwyciłem Cie za szmaty i wyciągałem łape, sędzia uznał to jako klepnięcie, w momencie gdy już nie trzymałeś balahy miałem dominującą pozycje, więc nie rozumiem skąd Twoje płakanie że sędzia wznowił walke ze stójki gdzie to ja powinienen narzekać na jego decyzje..

..i wszystko w temacie


Dlaczego kolego ściemniasz? Wyraźnie widać było, jak klepiesz, a dominującą pozycję to miałeś...,wynik mówi sam za siebie.
  • 0

budo_petersonka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
Ja tez sie naczekalem na walki i takze podjeto w mojej walce "kontrowersyjna" decyzje. Jednak wiem, ze jakbym zawalczyl lepiej to nie dalbym sedziom okazji do "wykazania sie"
;) Mimo to, twierdze ze zawody byly bardzo dobrze zorganizowane i bardzo chcialbym podziekowac organizotorom za trud wniesiony w organizacje tych MP :)
  • 0

budo_berserk08
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
klepanie? o czym ty mówisz? przegrałem ale nie robie z tego jakiejś afery, mimo wszystko nie podoba mi się to jak mi wmawiacie że klepałem..
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008

takie pytanie: Z jakiego klubu byli zawodnicy, którzy na cały głos w trakcie trawania jednego z finałów krzyczeli "sędzie ch*j" ?


Okrzyki były gdy w kontrowersyjny sposób przegrał Paweł Kamiński z Walki Gniezno...
  • 0

budo_młody animek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
Witam, przepraszam jeśli poczułeś sie urażony przy tym, ale wtedy czułem klepanie i z tego co pamietam wciąż sprawowałem kontrole nad Twoją reką którą dopiero wyciągnąłeś jak sędzia przerwał. Poczułem wtedy klepanie (lub coś jakby klepanie, możliwe że po prostu uciekałeś, chaos walki) ale z sędzią nie chciałem się wykłócać bo nie o to chodzi. Sam przyznasz ze wyciąganie nas do stójki było bzdurą, tak samo jak pytanie Ciebie czy klepałeś czy nie. Sytuacja mnie zaciekawiła po walce jak kolega z Gdyni i zupełnie nie związany kolega z Copy co widzieli moją walkę mi mówili że widzieli klepanie :?
Nie mam żalu ani do Ciebie ani do sędziego, bo nic sie nie stało, również wolałbym żeby walka była wznowiona z parteru wtedy. Byłoby to lepsze niż kondycyjnie zmiana na stójkę.

Trzymaj się, nie żywię żadnej urazy, mam nadzieję że Ty też i następnym razem skopiesz mi dupe :wink:

PS. Wysłałem to na priv, nie ma co tego kontynuować bo nic się nie stało
pozdrawiam,
  • 0

budo_berserk08
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
Racja, nie ma co ciągnąć tematu..

Pozdrawiam. Do następnego razu.
  • 0

budo_berserk08
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
Racja, nie ma co ciągnąć tematu..

Pozdrawiam. Do następnego razu.
  • 0

budo_whity
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio Grappling Club Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008

Organizacja nie byla na najwyzszym poziomie moja kat miala sie zaczac od 15 a zaczela sie po 17 wiec 2 godzinny poslizg i to nie tylko w mojej kat rok temu zawody byly lepiej zorganizowane....a no i sedziowanie na Mistrzostwach Polski porazka... dawac punkty pzrewagi za niezalozone techniki tylko za probe duszenia kolnerzem :o


Sam zorganizuj zawody, bankowo nie bedzie poslizgu, wszyscy beda mieli badania, wszyscy zapisani(do tego nie spoznia sie w wplatami czy nie zapisza sie na ostatnia chwile) pojawia sie na mistrzostwach, nikt sie nie spozni na walke itd. Czesto to nie wina organizatorow ze jest poslizg. Duzy przyklad to mistrzostwa ktore byly rok temu. Od samego poczatku bylo jasne ze sa wymagane badania sportowe. A multum osob przyjechalo bez badan albo z badaniami od lekarzy niesportowych. Wiec doszlo do poslizgu jzu na samym poczatku bo lekarz sportowy ktory robil te badania na miejscu mial pelte rece roboty.
Z sedziami jest taki problem ze nikt nie chce sedziowac. Wiec trza niestety czesto isc na kompromis i brac osoby ktore slabo znaja przepisy. Wiec dochodzi do sytuacji gdzie zawodnicy nie dostaja punktow za sweepy czy przyjete pozycje. Przewagi sa rozdawane niesprawieldiwie. Czesto wygrywal zawodnik(przeciwnik z kolej wychodzil z siebie aby ta garde przejsc) ktory nic w walce nei robil. Zapial garde, zrobil jedna beznadziejna probe ataku i mial walke w keiszeni bo dostal przewage neiwiadomo za co...
No ale na kazdych mistrzostwach sa takei sytuacje.

Udanie zaorganizowane zawody.
Szkoda tylko tej dziewczyny ze zlamana reka, mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku. Rok temu byl podobny przypadek z tego co pameitam.


Nigdzie nie napisalem ze to 100% wina organizatorow podziwiam ich za trud jaki wlozyli w organizacje Mistrzostw i chwala im za to....ale po to miesiac wczesniej bylo wszystko opisane na forum zeby kazdy zawodnik mogl sie dostosowac a jesli sie nie dostosowal to jego indywidualna sprawa iw tym tylko jest wina organozatorow ze nie zawsze podchodzili reztrykcyjnie do tego co sobie zalozyli jak chociazby wspomniane 10 krotne wyczytywanie zawodnikow czy zamieszanei z badaniami...nie ma badan to dyskwalifikacja i wszystko na drugi raz by sie nauczyl....nie chcialem urazic organizatorow jesli ktos sie poczul urazony to przepraszam :-)
  • 0

budo_bartosz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
Moim zdaniem z poślizgami trzeba się liczyc bo tak juz jest z imprezami masowymi, sam na wiekszosci turniejów kwitne i czekam no ale nic sie nie da zrobic bo jedna walka twa dluzej a inna krocej, tu sie zdarzy to a tu tamto itd . Szacunek dla organizatorów za trud ale sedziowanie mojej pierwszej a zarazem ostatniej walki to poprostu byl skandal. Gosc nie zaliczył mi przetoczenia z polgardy bo "półgarda to nie garda i takie przetoczenia nie sa punktowane" oraz nie zaliczył przejscia gardy "bo nie było gardy a boczna miales juz wczesniej wiec drugi raz sie nie liczy". Chyba przez te pingle nic nie widzial bo pare sekund przed tym jak zdobyłem te boczna siedzialem u goscia w gardzie. Mowie o sedzi z maty nr 5, taki łysy w pinglach. Mam nadzieje ze nikt mu juz nie powierzy funkcji sedziowania.

Bartosz Bałut, Fizol Team Błękitni Tarnów
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU 2008
fajny wałek sprzedaliście z tymi kamerami, które niby miały być przy matach... gratuluję.... :roll:

ps.
napis China na medalu wymiata... prawie jak Pekin hehhe :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024