Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_nomercy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Poznania
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?
Mam uzbierane pieniądze (oraz ciągle zbieram) które chciałabym przeznaczyć na dobry sprzęt (rękawice, buty, kask) do taekwon-do na nowy sezon. Nie chodzi mi o sprzęt od razu światowej klasy, ale taki już lepszy. Najważniejsze są dla mnie rękawice więc na nie mogę wydać trochę więcej. Chce żeby przylegały mocno do ręki i były twarde oraz wytrzymałe (te co mam obecnie, to farbują mi dobok oraz rzepy się psują). Myślałam o firmie Top Ten... Co o niej sądzicie? Dobra firma? Jeśli nie to jaką inną polecacie? Mam do przeznaczenia około 500 zł (ewentualnie 600). Czekam na propozycje. Dziękuje z góry.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?
top ten, szczegolnie te polotwarte rekawice, ostatnio ostro FARBUJE. najlepiej sprawdz jak zachowuje sie sprzet ludzi z twojego klubu i podejmij decyzje.
  • 0

budo_nomercy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Poznania
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?
No ludzie z mojego klubu mają ten sam sprzęt co ja (tzn z tej samej firmy) i niektórym farbuje niektórym nie. Ale ogólnie widać ze ten sprzęt nie jest zbyt dobry :/
  • 0

budo_bonku5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?
Kupuj śmiało Top Ten-a. Bardzo dobry sprzęt. Jeśli chodzi o buty nie widziałem lepszych jeszcze, a jeśli chodzi o rękawice to kup sobie pełne, normalne rękawice a nie te pół otwarte. Do treningu bokserskiego dużo lepsze. Z rękawicami już nie jest tak, że top ten jest definitywnie najlepszy jak w przypadku butów, bo mamy everlast i inne typowo bokserskie firmy. Natomiast one są dużo droższe, a jeśli kupisz sobie Top Teny będziesz i tak bardzo zadowolona.

Zresztą twój trener wie gdzie kupić taki komplet z rabatem ;)
  • 0

budo_choy666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?
buty jak najbardziej tylko i wylącznie TOPTEN...rękawice raczej nie...polecam Twins-y..nie rozwalą się chyba nigdy:), bardzo dobrze wyprofilowane, twarde, po prostu idealne...na piszczele fajne ochraniacze zrobil masters, dobra cena i dobrze lężą
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?
ja nie wiem jakich rekawic uzywa sie na itf ale ja mam allrighty na kicku i bardzo fajnie sie spisuja,skora oczywiscie=) nie farbuja nic i dobrze chronią pięść.
Ochraniacze, z samuraja np bo co tam kombinowac ja kupilem kidys najprostrze za 30 zl i po dwoch latach intensywnych treningow nadal je intensywnie uzywam=)
  • 0

budo_amit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?
Rekawice do treningu proponuje Green-hilla , dobra znana bokserska firma. Wygrała przetarg na olimpiadzie w Atenach 2004. Ja uzywam zaknietych bokserskich rekawic tej firmy do treningow a na zawody jak regulamin nakazuje do walk w ITF(miedzynarodwe) trzeba uzywac pol otwartych TOP-TEN. Nie proponuje pol otwartych na trening.. w worki mocno sie nie uderzy bo nie trzymaja tak dobrze nadgarstka oraz kciuk wypada przy silnych uderzeniech. Jezeli jestes zainteresowany moge ci przeslac oferte bo sie zajmuje posrednia dystrybujcja tego sprzetu. Pozdro
  • 0

budo_kyan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?
ja uzywam rekawic i ochraniaczy na stopy masters - nie nazekam
  • 0

budo_ddz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?
Ochraniacze na stopę - polecam Green Hille.
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?
Ja polecam rękawice bokserskie Allrighta.
  • 0

budo_bonku5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?
Ona prosiła o rękawice z górnej półki..
  • 0

Jarek09
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki sprzęt do taekwon-do ITF?

Ja od kiedy zacząłem trenować bardziej amatorsko i teraz już bardziej zaawansowanie sprzęt kupuję na daedo.pl . Mają spoko wybór i jest to sprzęt dobrej jakości, ochraniacze się tak szybko nie ścierają, rekawice bardzo fajnie trzymają. Sprawdź, może akurat. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024