Skocz do zawartości


Zdjęcie

TUF 8 - Spojler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler

nie no bez przesady jeszcze sporo wydzielin zostalo, pot, łzy, wymiociny, łój itd

pzdr


Miejmy nadzieje,ze w nastepnych odcinkach nadrobia zaleglosci:))
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
szczerze mowiac teraz Junie przy Kaplanie-spermożercy uspokoil sie i zrobil sie z niego normalny trenujacy, teraz wieksze swiry to kaplan i ten drugi co mu w szczene walna (teraz nie pamietam dokladnych danych). poza tym, zamiast pokazywac gagi i kawaly z gownem w roli glownej pokazaliby wiecej treningu, motywy jakie nog podkreca chlopakom i tak dalej, a nie tania rozrywka dla amerykanow ktorzy maja zwichniete poczucie humoru

pzdr
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
Ja i tak uważam, że te wszystkie akcje a'la wypił moje siki są w 100% wyreżyserowane.

Nie wierzę, że są na świecie ludzie, które podczas programu, który może zmienić ich życie, będąc na wizji, wśród cywilizowanych ludzi piją swoje siki.

Przecież to się we łbie nie mieści.


Zgadzam się w 100%, że zamiast tej wieśniackiej papki powinni pokazywać więcej sportowego aspektu programu. Gdybym chciał oglądać idiotów w reality to włączyłbym Big Brothera.


PZDR
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler

Ja i tak uważam, że te wszystkie akcje a'la wypił moje siki są w 100% wyreżyserowane.

Nie wierzę, że są na świecie ludzie, które podczas programu, który może zmienić ich życie, będąc na wizji, wśród cywilizowanych ludzi piją swoje siki.
..


Przeprowadz sie do Usa a szybko uwierzysz:)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
A czemu Kaplan byl w domu po tym jak przegral walke?
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
No bo oni nie sa wyrzucani po przegranej walce, dalej trenuja ze swoimi teami... Ktora to juz edycja TUF-a Charly? ;) Zawsze bylo tak samo...
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
Wczesniej ogladalem tylko pierwsza edycje i wyrywkowo odcinki z innych i juz nie pamietalem, ale wydawalo mi sie ze po walce wyjezdzaja :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
Tak było w pierwszych edycjach, potem się zmieniło. Niby żeby nie rozbijać drużyny, żeby wszyscy nadal mogli trenować w swoim gronie, ale według mnie to ma tylko na celu zwiekszenie oglądalności. Wiadomo przecież, że ci, co zostaną w domu bez nadzei na wygraną będą się zapijać, robić burdy, wygłupy i tak dalej.
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
Ale oprocz tego, fighterzy ktorzy zostaja potrzebuja sparring partnerow do przygotowania... Musza cwiczyc z zawodnikami o roznej budowie ciala i umiejetnosciach, wiec zostawianie zawodnikow ma sens. A dla nich samych to kilka dodatkowych tygodni treningu z klasowymi trenerami.
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
No i jeszcze dochodzi aspekt tego iz jesli jestes w domu z innymi zawodnikami to jestes ciagle pod okiem ludzi z ufc, czyli jest szansa wykazania sie i dostania sie na jakas gale. W ufc 91 jest np walka Matta Browna ktory odpal w poprzednim tuf'ie.
A tak przy okazji to gdyby pokazywali treningi glownie to nie wroze za duzej ogladalnosci, to jest reality show zeby trafic do widowni musza przez 2/3 czasu pokazywac stuff rodem z american pie.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
Ja to wszystko rozumiem, ale i tak uważam, że to jest przede wszystkim chwyt oglądalnościowy. W pierwszych edycjach jakoś sobie dali radę.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
Bardzo dobrze że zostają . Widzieliście ostatni sezon Contendera? Można było się zanudzić na śmierć jak w domu zostało 4 typa :D . A swoją drogą wole aby pokazywali głupie i czasami śmieszne zachowania zawodników , niż i gadananie non stop o tym jak muszą utrzymywać swoje dziecko, lub w jakiej to złej dzielnicy się wychowali. Oczywiście najlepiej jak by pokazywali w większości treningi ale pewnie mają taką umowę z trenerami że nie zdradzają zbyt wielu metod treningowych.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
no i oszukali sciskacza. moze i byl ciuteczke gorszy, ale na 3 runde spokojnie zasluzyl :roll:
ciekawy jestem walki Krzyska z Vinniem. mysle, ze lysy pojedzie sikacza.
w pierwszym polfinale mysle, ze murzynozyd wygra.
i Efraim z Junniem tez bedzie dobre :)

Nog juz mnie troche wkurza gadaniem o sercu ;) ale dalej twardo wizytuje swoich przed walka. i bombardowanie jajami basenowiczow :)

niezly odcinek. thx SoS.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
Zydobambus jest za slaby fizycznie na Badera.
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
No niezle, niezle. Fajne zestawienie par polfinalowych. No i od teraz lecimy po dwie walki w odcinku :)
Polakowski nie zasluzyl moim zdaniem na 3 runde. Zgadzam sie z sedziami, przegral obie, fatalnie sie prezentujac. Ten klient albo byl mega spietu, albo naprawde nic nie potrafi.
Cytat odcinka: Nog: "Push him Johny, push him hard" :lol:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
Cos ostatnio niema Tufa??
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
Bader wygrał choć walka niesamowicie nudna.

Krzysztof przegrał troszkę na własne życzenie, zamiast uciekac od leżącego przeciwnika chciał bić z góry tamten go złapał i poddał z zadziwiającą łatwością.

Phelippe szybko skutecznie i efektownie.

No i na końcu deserek, głupi buc dostaje baty i poddany na końcu - miód na moje serce.

Mina Mira jak Nog golił mu głowę - bezcenna :lol:
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
Dokładnie :) Po walce Krzysztofa byłem zwiedzony mocno. Ale po tym jak Junie dostał baty trochę mi zeszło ciśnienie :) . Swoją drogą finał TUFa zapowiada się super super ciekawie. Chyba jedne z najlepiej jak nie najlepiej zapowiadające się walki . Zydobambus w porównaniu z opszczańcem walczy dużo gorzej na plecach .Więc ma realne szanse na pojechanie Badera. Do tego finał wagi lekkiej to po prostu poezja. Widzę w tych zawodnikach przyszłą czołówkę w wadze lekkiej. A moje oko rzadko zawodzi :D :D
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
nie wiem ale walka BAdara mnie zalamala... on kurna nic nei chcial zrobic na ziemi, chociaz zeby robil to ala Tito a on tylko sie przytulal.... 8O

Krzysiek nie pokazal nic... przypominm ze wlaczyl z kolesiem z jego walsnego klubu i znali sie w zwiazku z tym wiec powinnien wiedziec jak z nim walczyc....
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 8 - Spojler
Na tym etapie liczy się wygrana, teraz chyba nawet obaj finaliści mają nagrodę a nie tylko jeden jak wcześniej. Także, zdominował gościa, nie ma żadnego rozcięcia ani nic więc moim zdaniem "smart move". Choć teraz z bardziej agresywnym grapplerem.... raczej bym na niego nie postawił.
No i j.w. ... drama queen w końcu dostała wpierdziel.
Co do Felippe to teraz już tak łatwo sztormem nie wygra ale zapowiada się ciekawie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024