Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ból pleców - pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukaassz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Ból pleców - pomocy
witam od dłuzszego czasu bola mnie plecy w tym miejscu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mialem wybite biodro i kregi przy kregoslupie i juz miale mto anstawiane z 2 razy i co chwile mi wypada co mam zrobic do jakiego specjalisty isc ? i czy bede mogl trenowac boks i bjj bo przez ta kontuzje nie moge cwiczyc ;/ z gory dziekuje za pomoc !
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy

witam od dłuzszego czasu bola mnie plecy w tym miejscu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mialem wybite biodro i kregi przy kregoslupie i juz miale mto anstawiane z 2 razy i co chwile mi wypada co mam zrobic do jakiego specjalisty isc ? i czy bede mogl trenowac boks i bjj bo przez ta kontuzje nie moge cwiczyc ;/ z gory dziekuje za pomoc !


yo ... musisz robic sobie oklady z czarownic ale tylko takich co na lysej gorze swoj seksualny egzami ustny zdaly... ze tak powiem.

Ile masz lat?

Julineczek - lysy.
  • 0

budo_fearless
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy
Idź do lekarza sportowego, on doradzi lepiej niż my. Poza tym na razie wstrzymaj się z treningami i jak najszybciej skontaktuj się z tym lekarzem.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy

witam od dłuzszego czasu bola mnie plecy w tym miejscu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mialem wybite biodro i kregi przy kregoslupie i juz miale mto anstawiane z 2 razy i co chwile mi wypada co mam zrobic do jakiego specjalisty isc ? i czy bede mogl trenowac boks i bjj bo przez ta kontuzje nie moge cwiczyc ;/ z gory dziekuje za pomoc !

usisz znalesc doskonalego kregarza. Czasami moze to oznaczac probowanie 5-10 roznych kregarzy przez kilka miesiecy...az zobaczysz ktory ci pomaga. Musi ci nastawiac te kregi 2 razy w tygodniu przez 2-3 miesiace bo one sie wysuwaja i trzeba je dopychac regularnie- tak miala moja zona.
Dodatkowo powinienes robic cwiczenia z osteopata - oni czesto robia cwiczenia na miesnie obwodowe, zeby uregulowac caly kosciec a nie tylko uszkodzone biodro.
Cala ta terapia zabiera ladnych pare miesiecy - nie sadze zeby to byl dobry pomysl robic ciezkie treningi przez ten czas - tylko opoznisz/uniemozliwisz wylecznie.
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy
Miałem kontuzje w tym samym miejsciu ale symetralnie po obu stronach , tylko to było naderwanie mieśni i pół roku sie męczyłem :( .
  • 0

budo_lukaassz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy
No też mi sie wydawało an paoczatku ze to zwykle naderwanie i zwlekałem ostatnio bylem u lekarza rodzinnego zrobil mi zdjecie i nic nie stwairdzil i odeslal do ortopedy ;/
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy
Nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze naderwanie albo naciagniecie mocne, u mnie spowodowane krzywym odciniem kregoslupa ledzwowego i to przez to mialem napiete miesnie, udaj sie na basen moze. a raczej napewno;)
  • 0

budo_hatorikenzo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy
No własnie na badaniach pare lat temu mi cos wsakzało ze z ledźwowym mam cos skrzywione a teraz sei to nie potweirdzilo boli mnie tak od jaksi 3-4 miesiecy ;/ basen pomorze ?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy
krzywe biodra sa spowodowane tym ze jedna noga jest krotsza- nie koniecznie duzo...mi ortopeda poradzil basen i zadzialalo(zadne wkladki jak roznica jest nie wielka), czuc od pierwszej wizyty, a po miechu rewela, teraz smigam 2 razy w tygodniu i nie pzrestaje, polecdil mi zamiennie zabke i kraula odradzil motylka i sie stosuje :D
  • 0

budo_hatorikenzo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy
Ale ja wczesniej nie mialem stwierdzenia ze mam krzywei biodra, kiedys po silowni mnie zaczeło oblec myslalem ze to naciagniecei i poszedel mdo matusza zeby sprawdzic nastawil mi prawe biodro i co chiwel mi teraz wyskakuje ;/
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy
idz do lekarza :D
  • 0

budo_tasznik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy
Julineczek,mówisz o tej Łysej Górze co jej nie widać?
  • 0

budo_lonthar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból pleców - pomocy
Idz do lekarza chlopie a nie sie na forum pytasz :!: :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024