Skocz do zawartości


Zdjęcie

TRENING OBWODOWY POD MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_klonhead
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

TRENING OBWODOWY POD MMA
Siema od 2 lat trenuje mma potrzebuje informacji o treningu obwodowym na siłowni pod kątem mma.Jeśli był już taki temat to prosze o skierowanie mnie do odpowiedniego działu bo świerzutki jestem.... :oops: pozdrwawiam
  • 0

Fabryka Siły

  • Ekspert
  • Lokalizacja:fabrykasily.pl

Podobne tematy: Trening obwodowy Trening na masę czy trening obwodowy

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
najlepiej pogadaj ze swoim trenerem.
  • 0

budo_klonhead
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA

najlepiej pogadaj ze swoim trenerem.

niestety mój trener ma małe doświadczenie potrzebuje informacji od kogoś bardziej doświadczonego
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
to co to za trener?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA

to co to za trener?


trener z małym doświadczeniem 8)
  • 0

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
wal do mnie na gg 7977479 mam taki trening gdzieś zapisany dostałem od trenera odezwij sie
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
Miałem zamiar coś napisać od siebie (trening obwodowy pod stójkę, na boksie ,muay thai był podobny i chyba pod mma się dużo nie różni . Widzę jednak że zostałem wyprzedzony hehehe i teraz prośba. Lukasz 89 jeśli masz ten trening rozpisany i trener nie będzie miał nic przeciwko to weź wrzuć. Myślę, że nie tylko ja chciałbym zobaczyć, może coś nowego ciekawego się znowu człowiek dowie. trening na siłowni Franklina. Jak ktoś zna swój organizm i już trochę trenował to może sobie coś nowego podchwycić.



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Może zawodnicy walczący w uderzanych ale bardzo ciekawe ćwiczenia.
W obwodowym treningu chyba chodzi o to żeby ćwiczenia wykonywane były w odpowiedniej kolejności, gdyż najlpeije by było alby działały one na odpowiednie partie mięśni i każde ćwiczenie dawało odpocząć jednym, zajechać drugie i przygotować trzecie do następnego ćwiczenia. Jednak to już wyższa szkoła jazdy a teorii na ten temat pewnie jest więcej niż systemów treningowych. Szczerze jak czasami zdarza mi się robic taki trening w domu to nie przykłądam do tego dużej wagi, staram się tak rozłożyć poszczególne stacje aby obciążyły jak najwięcej partii mięśni. Hitem wśród ćwiczeń obwodowych ćwiczeń jest chyba młot(bejsbol) i opona.


a na sam koniec może to nie obwód ale jak jesteśmy w temacie siłownia i mma to grzech o tmy nie wspomnieć

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Fajny temat. Nie wiem czy instruktorzy na siłkach są pod niego przeszkoleni :-)
Jak ktoś dobry w temacie to fajnie by było żeby się wypowiedział
pozdro all
  • 0

budo_klonhead
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
słuchaj jeśli coś masz pod stójke to też wrzucaj na forum byłbym wdzięczny za każdą informacje...
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
Jeff Monson:





  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA


nasz trener ostatnio uznal, ze sie ludzie opieprzaja na treningach i wprowadzil nam trening kondycyjny.
po 2 minuty stacji:
burpees, pompki, walka z cieniem z ciezarkami, przysiady +kolanko, taczki, kaczy chod, boczne brzuszki z partnerem w gardzie, unoszenie nog.
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
hehe dobra już piszę. To nie jest nic wyjątkowego. Tak naprawdę do zrobienia obwodu nie potrzebujesz siłowni(parę ciężarków, jakiś gryf...) ok, to teraz wypiszę przykałodwe ćwiczenia w punktach a później powiem co z tym dalej
1. Brzuszki z ciężarkami. W momencie spięcia wykonujesz 3 ciosy sierpowe wymuszając ruch skrętny (nei wiem czy to tak poprawnie się na to mówi :wink: )
2.Odchylenia z piłką na karku.
3. "Podciągnięcia" na drążku (łapiesz się za drążek, nogi na drabinki i tak jakbyś wyciskał na klatę tylko że sie podciągasz w kierunku drążka, ewentualnie jak nie masz jak tego zrobić to drążek za plecy pod nogi jakiś stołek (albo i nie) w razie jakbyś nie dął rady robić zeby się leciutko podeprzeć i wymusić ruch)
4. Ciosy z ciężarkami (bierzesz cięzarki i bijesz albo same proste albo dwa trzy proste póxnij z dołu póxniej sierpy i tak w kółko)
5. Bierzesz sztangę stajesz przy ścianie żeby sie nie gibać i jedziesz na bica
6. BIerzesz w ręce jakiś ciężar i trzymając go w dole, robiąc przysiad stopniowo unosisz do tego stopnia aby kąt miedzy łapami a klata wynosił mniej więcej 135 stopni, wstając opuszczasz ciężar znowu do pierwotnej pozycji)
7. Chwytasz gryf albo jakiś ciężar i trzymając go trochę ponad klatą wykonujesz pajacyk z jednoczesnym wyprostem rąk, gdy łączysz nogi następuje powrót do pierwotnej pozycji
8. Robisz pompki na krzesłach
9. Młot( bejsbol) i opona
10. wskakujesz na skrzynię bądź wchodzisz na nią i schodzisz (jak chcesz wex ciężarki w łapy)

45 sekund pracy 45 sekund odpoczynku (najlpjej żeby ziomek jakiś był z tobą robił na zmianę i żebyście się od cieniasów wyzywali :) hehe żartuje). można w czasie przerw robić sobie walkę z cieniem Między jednym obwodem przerwa 2 minutowa. Robisz 3 obwody. W zależności od tego jak się czujesz wydłużasz sobie czas pracy i skracasz czas odpoczynku ( jak z kimś trenujesz to ciężko to zrobić na zmianę hehe) ewentualnie rezygnujesz z przerw( tak jak to widzieliśmy na powyższych filmikach , jak to robią panowie zawodowcy). Podnosisz ciężar przyrządów. Jak chcesz bardziej pod mma to możesz dodać ćwiczenie z workiem. Podnosisz worek przekręcasz go o 180 stopni, wykonujesz na nim slama i tak w kółko (to chyba widziałem jak Lesnar robił na ufc all acces). Grimer wrzuciła fajne filmiki z Monsonem. hehe obwodowy ground£ w jego wykonaniu to tylko dowód na to że taki trening to kwestia twojej wyobraźni. Po takim obwodzie można wyjść uśmiechniętym bo co to nie ja się nie zmęczyłem ehheeh a można wyjść uśmiechniętym bo czujesz jak umierasz :-) Tak jak już napisałem sam ustalasz sobie obciążenia i czas pracy. Poza tym każde ćwiczenie można wykonywać brzydko mówiąc waląc w ch**a a można jeszcze pracować czując spięcie każdego mięśnia (przykładowo można zrobić tysiąc brzuszków i jedyne czego sie nabawić po tym to kontuzji pleców, można ich zrobić 100 ( spinać i przytrzymywać kilka sekund na górze co kto woli na kogo co działa) i czuć że coś pod skórą pali :wink:

Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłem. Jak już napisałem nie znam sie na tym na tyle żeby tu z siebie robić KOzaka :lol: Potrenuj popróbuj różnych opcji.


pozdro all ( przepraszam za składnię i błędy ortograficzne ale to na biegu wszystko ( zreszta jak zwykle))
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
Napisałem Grimer a nie Grimper i zamiast wrzucić to wrzuciła (nie wiem skąd te "a" się wzięło)
sorry :oops:
  • 0

budo_klonhead
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
podziękował :wink:
  • 0

budo_williams
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
wejdź [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_klonhead
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
ok spoko tylko tu jest trening pod kątem zawodniczym ale i to sie przyda podziękował!
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: TRENING OBWODOWY POD MMA
crossfit.com
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024