Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 88 -wyniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_hiroki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

UFC 88 -wyniki
-Rashad Evans def. Chuck Liddell by KO (Punch) at 1:51, R2
-Rich Franklin def. Matt Hamill by TKO (Kick to Ribs) at 0:39, R3
-Dan Henderson def. Rousimar Palhares by Unanimous Decision (30-27, 30-27, 29-28), R3
-Nate Marquardt def. Martin Kampmann by TKO (Strikes) at 1:22, R1
-Dong Hyun Kim def. Matt Brown by Split Decision (29-28, 28-29, 29-28), R3
-Kurt Pellegrino def. Thiago Tavares by Unanimous Decision (29-27, 29-27, 29-28)
-Tim Boetsch def. Michael Patt by TKO (Strikes) at 2:03, R1
-Jason MacDonald def. Jason Lambert by Submission (Rear Naked Choke) at 1:20, R2
-Ryo Chonan def. Roan Carneiro by Split Decision (29-28, 29-28, 28-29)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
Rashad Evans - piękny strzał, zasłużone zwycięstwo (chociaz pierwsza runda była trochę nudna ).
Chuck chyba powinien w końcu kupić sobie wętkę - czas ustąpić młodym talentom :wink: .
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
Strasznie nie lubie stylu w jakim evans walczy. zajebiscie mnie irytuje. Cios widoczny z kilometra, chuck chyba sie starzeje naprawde ze zaliczyl tak ciezki ko w ten sposob.

Przeciwnik hendo to niestety slabiak, walka nudna jak flaki z olejem.
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
Coraz bardziej zaczynam podziwiac Dane White'a, ktory potrafi wmówić ludziom, ze Lidell cos jeszcze umie i sprzedac to za ciężką kase, ba i jeszcze wykonczyc konkurencje!!

Walka Lidella gorsza jak spod baru, bo pod barem rozwiazaliby to w 30 sek, a nie spacerowali 10 min. Wstyd. Powinni zwracac bilety.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
Gala okazała się słabiutka, jedynie Kurt Pellegrino mi zaimponował bo zrobił z Tavares'a sieczke, tylko, że koreańska wersja kończy się po pierwszej rundzie.
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki

Przeciwnik hendo to niestety slabiak, walka nudna jak flaki z olejem

:? chyba nie wiesz co mówisz..
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki

Strasznie nie lubie stylu w jakim evans walczy. zajebiscie mnie irytuje. Cios widoczny z kilometra, chuck chyba sie starzeje naprawde ze zaliczyl tak ciezki ko w ten sposob.

Przeciwnik hendo to niestety slabiak, walka nudna jak flaki z olejem.

Co ty gadasz stary . Cios widoczny z kilometra ??? Błagam to nie boks. Jak to kiedyś powiedział Jakubek na treningu boksu do trenera Soczewińskiego :D ..... "Cep nie cep głowe urywa :D " A tak poważnie bardzo silny i szybki cios. Zadany co nawazniejsze w idealnym timingu. A co do mówienia o Palharesie słabiak???? stary nie pogrążaj się.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki

Coraz bardziej zaczynam podziwiac Dane White'a, ktory potrafi wmówić ludziom, ze Lidell cos jeszcze umie i sprzedac to za ciężką kase, ba i jeszcze wykonczyc konkurencje!!

Walka Lidella gorsza jak spod baru, bo pod barem rozwiazaliby to w 30 sek, a nie spacerowali 10 min. Wstyd. Powinni zwracac bilety.

No nie przesadzaj. Lidell oczywiście nie jest i nie będzie już w najlepszej formie ale pamiętajmy kogo przez ostatnie lata poskładał. To że mój ulubiony camp z Albuquerque ma na niego jakąś niesamowitą receptę to jeszcze nie znaczy że jest słabym zawodnikiem.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
Wystarczy popatrzeć na Palharesa żeby wiedzieć, że nie słabiak :) W parterze dzikus ostry ale stójka.... :o jak się nie weźmie naprawde ostro za młaj taj to do pasa się nie zbliży.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
no mowiac szczerze wali mnie kim on jest w swiecie parteru.
to byla gala mma, stojke to on chyba tylko na ekranie widzial. walczyl slabo, stad komentarz. Ja rozumiem ze przeciwnika mial mocnego, ale nie pokazal w tej walce za wiele.
Od pierwszego 'wejscia w nogi' bylo widac ze prawie nic innego nie bedzie robil. Niska pozycja dana i w kolko 15 minut niemal to samo. poki koles bedzie tylko, nawet jesli zajebistym, ale tylko parterowcem i to walczacym w ten sposob to nie zagrozi nikomu z czolowki.
Porownujac do maia'i (jakkolwiek sie to odmienia) to roznica jak dla mnie w stylu i sposobie prowadzenia walki widoczna na kilometr.

Evansa nie lubie i nawet jesli nie mam racji to i tak z tego powodu bede sie trzymal swojej teorii lucky puncha ;)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki

no mowiac szczerze wali mnie kim on jest w swiecie parteru.

Ależ Palhares ma całkiem solidną stójkę . Do tego jego szczęka jest niesamowita. Jest to kompletny zawodnik MMA z niewyobrażalnym wręcz parterem.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
Ale jego kopniecia to patologia :lol: :twisted:
  • 0

budo_nefilim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bray
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
Patologia byly wejscia w nogi. Tzn. ich nieudolne proby. Kondycja tez mizerna. Pewnie posklada paru kolesi, ale weltmeisterem, to on nie bedzie. Chuck juz tez, nie te lata. Zawsze byl dosc jednowymiarowy, ale dokladny i pierdolniecie mial niekiepskie - a juz od dwoch lat nie poslal nikogo na dechy. Rashad ma walczyc z o tytul i moze byc ciekawie. Forrest jest wielki, trenuje ciezej niz ktokolwiek i ma swira na punckcie kondycji. A Evans dobre zapasy i stojke, trudno podjac sie prognozy.

Brown moim zdaniem nieslusznie przegral, calkiem skladna stojka, dobra pozycja glowy w klinczu, ucieczki z parteru, itp. Kontrolowal walke poza poczatkiem 1 rundy i koncowka 3.
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
A mnie na tej gali procz Pellegriniego podobal sie jeszcze Franklin. To jednak fighter z klasa. Nie napala sie, nie opowiada jak czubol, ze kogos nienawidzi, no i ladnie Hamilla skonczyl. :wink:
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki

Ależ Palhares ma całkiem solidną stójkę . Do tego jego szczęka jest niesamowita.

wysmienicie je zatem ukrywal ;)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki

Patologia byly wejscia w nogi. Tzn. ich nieudolne proby.

Pamiętaj że Dan był olimpijczykiem w zapasach. A po drugie Palhares go raz ładnie o ziemię pierdolną . Do tego Dan mądrze zastosował bardzo defensywną taktykę. A co do ukrywania swoich umiejętności w uderzaniu. Z tego co w walce widziałem nie było te uderzanie tak złe . Do tego jego wybitni trenerzy mówią że dobrze uderza i ja im wierze. Co prawda w większości jego walk sobie nie po uderzał więc nie jest pewnie super obity w walkach w stójce. Myśle że dla niego będzie ta walka sporym doświadczeniem .
  • 0

budo_nefilim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bray
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
Witam,

zgadzam sie, ze uderzenia nie byly takie zle. Zaryzykowalbym twierdzenie, ze lepiej by wyszedl na uderzaniu niz na tych beznadziejnych probach obalen. Ok, raz walnal Danem o ziemie, ale nic z tym nie zrobil. No i w sumie nie chozi tu o fakt, ze Hendo to byly olimpiczyk. Wyciaganie lap do przodu i bieganie przez pol oktagonu to recepta na KO.

Zreszta ja jakos Hendersona nigdy nie lubilem, najpierw byl nudny, a teraz juz nie jest zbyt mlody i mistrzem nie zostanie.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
Dołączona grafika
tego by się nawet manhoef nie powstydził :twisted:
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
Wie ktoś o co chodziło z tą koszulką Evans'a ze zdjęciem młodego Bill'a Gates'a?
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 88 -wyniki
Moze gosc lubi mlodych bialych chlopcow albo cos w tym stylu :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024