Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wing Chun w Bdg - Namiary


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_pablo-ya
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wing Chun w Bdg - Namiary
Itam wszystkich, od jakiegoś czasu szukam po necie namiarów na sekcję Wing Chun w Bydgoszczy. Wiem tylko że takowa istnieje, oraz że prowadzi ją Sifu Dariusz Sitkowski, nic więcej z wujka Google nie dało rady wycisnąć a próbowałem na różne sposoby. Jeżeli znalazł by się ktoś uczęszczający, lub posiadający na jakiekolwiek informacje w temacie - proszę o odpowiedź. Najbardziej zależy mi na danych teleadresowych, tudzież opinii oraz informacjach dodatkowych (ceny, terminarz treningów). Z góry dziękuję za pomoc.
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun w Bdg - Namiary
Na forum są chłopaki ćwiczący w Bydgoszczy, na pewno pomogą.
  • 0

budo_yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun w Bdg - Namiary
Witam, Roberta ktory udzielilby Ci info nie ma, wiec zajme na kfilke jego miejsce, zajecia odbywaja sie w szkole podstawowej nr 56 ul Bośniacka 3 Bydgoszcz, w zeszlym roku zajecia odbywaly sie :

poniedziałek 19:00 - 20:00
środa 19:00 - 20:30
piątek 18:30 - 20:00

Przykro mi ale nie znam rozkladu zajec na nowy rok.
Zajecia sa prowadzone, jak juz sprawdziles przez Darka Sitkowskiego, bardzo dobrego nauczyciela i specjaliste w wing chun, jak rowniez w HakkoRyu (JuJitsu tradycyjne). Ma bardzo duzy staz jako nauczyciel i sztukami walki zajmuje sie od dosc dawna. Na zajeciach atmosfera raczej rodzinna i przyjemna... Duzo mozna by mowic, ale chyba najlpiej sie tam przejsc w tych godzinach ktore podalem powyzej.

W ich imieniu powiem, ze zapraszaja !!!
Pozdrowionka
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun w Bdg - Namiary

Witam, Roberta ktory udzielilby Ci info nie ma, wiec zajme na kfilke jego miejsce, zajecia odbywaja sie w szkole podstawowej nr 56 ul Bośniacka 3 Bydgoszcz, w zeszlym roku zajecia odbywaly sie :

poniedziałek 19:00 - 20:00
środa 19:00 - 20:30
piątek 18:30 - 20:00

Przykro mi ale nie znam rozkladu zajec na nowy rok.
Zajecia sa prowadzone, jak juz sprawdziles przez Darka Sitkowskiego, bardzo dobrego nauczyciela i specjaliste w wing chun, jak rowniez w HakkoRyu (JuJitsu tradycyjne). Ma bardzo duzy staz jako nauczyciel i sztukami walki zajmuje sie od dosc dawna. Na zajeciach atmosfera raczej rodzinna i przyjemna... Duzo mozna by mowic, ale chyba najlpiej sie tam przejsc w tych godzinach ktore podalem powyzej.

W ich imieniu powiem, ze zapraszaja !!!
Pozdrowionka


Witam!
Treningi zaczynaja sie najprawdopodobniej od poniedzialku.
Godziny podam pod koniec tygodnia.
..i oczywiscie. Zapraszamy :wink:
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun w Bdg - Namiary
jest dokladnie tak samo.
pon 19, sr 19, pt 18:30

SP nr 56 na Wzgorzu Wolnosci
ul. Bosniacka

Zapraszamy
  • 0

budo_pablo-ya
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun w Bdg - Namiary
Dzięki za info, cieszę się że znalazł się ktoś kto mógł mi go udzielić. Chciałbym jeszcze się dowiedzieć jaka jest cena za treningi?
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun w Bdg - Namiary

Dzięki za info, cieszę się że znalazł się ktoś kto mógł mi go udzielić. Chciałbym jeszcze się dowiedzieć jaka jest cena za treningi?

oj obawiam sie że takie info tylko od prowadzącego, wiec przyjdzie sie osobiscie pofatygować :) Na zachetę dodam że pierwszy trening jest free
  • 0

budo_bochcikov
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun w Bdg - Namiary
A czy poziom tych treningów stoi na jakimś poziomie? Pytam bo miałem nieprzyjemność uczęszczać na capoeire gdzie nie mieli nawet materacy i trenera :/
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun w Bdg - Namiary

A czy poziom tych treningów stoi na jakimś poziomie? Pytam bo miałem nieprzyjemność uczęszczać na capoeire gdzie nie mieli nawet materacy i trenera :/


Mysle ze najlepiej przyjsc i zobaczyc samemu obojetnie jakie to trenngi by nie byly.
Ja jestem z poziomu bardzo zadowolony. Trenuja nadal osoby ze stazem juz 17-16 letnim.
Mamy bardzo dobrego instruktora - sifu Dariusza Sitkowskiego. Jeden z trzech zlotych szarf wing chun przekazu Williama Cheunga w Polsce.

Oczywiscie trening z instruktorem to nei wszystko. Do tego nalezy dodac samodzielna prace na workach, kondycje, sile, szybkosc ..czyli ogolnie duzo pracy jak zawsze samemu bo bez tego si enie obejdzie.
  • 0

budo_bochcikov
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun w Bdg - Namiary
No tak to jasne ale skoro jest pan instruktor to wporzo. Zapewne z pablo-ya wkrótce się tam zjawimy :D
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun w Bdg - Namiary

No tak to jasne ale skoro jest pan instruktor to wporzo. Zapewne z pablo-ya wkrótce się tam zjawimy :D


zapraszamy tym bardziej ze juz tydzien od rozpoczęcia treningów minal :)
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun w Bdg - Namiary
no i cóż minęło 10 dni od ostatniego posta, a chłopaki widać mocni tylko na forum bo realu nie starczyło silnej woli, determinacji i bóg wie czego jeszcze :P i ... na sale już nie dotarli :lol:
Mimo wszystko pozdrawiam i .. nadal czekamy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024