Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hung Gar w Londynie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Hung Gar w Londynie ?
Witam,

orientuje sie ktos moze na ile sprawdzona jest

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ta sekcja Hung Gar'u ?
Zamierzam sie przejsc na dniach, jednak moze ktos ma juz jakies zdanie na ten temat.
Co ewentualnie proponujecie z sekcji w Londynie (jesli ktokolwiek mial stycznosc z Gong fu w uk).

Pozdro,

Sus
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Hung Gar w Londynie ?
Strona wygląda profesjonalnie i żadnych bzdur tam nie zauważyłem, wprost przeciwnie, ale to tyle co mogę powiedzieć niejako od siebie. Natomiast w kwestii oceny polecam zapytać ludzi z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - z pewnością udzielą ci jakiejś sensownej informacji.
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hung Gar w Londynie ?

Witam,
Co ewentualnie proponujecie z sekcji w Londynie (jesli ktokolwiek mial stycznosc z Gong fu w uk).
Sus

Kiedyś miałem ciekawy kontakt z gostkiem z Londynu który ćwiczył w ciekawej jak na moje rozumienie sekcji. To był Polak stąd mogłem sobie wyrobić jakie takie zdanie. Spróbuje to odgrzebać jeśli mi się uda podeśle Ci kontakty, niestety nie mogę obiecać po zaliczonym padzie systemu.
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Hung Gar w Londynie ?

Kiedyś miałem ciekawy kontakt z gostkiem z Londynu który ćwiczył w ciekawej jak na moje rozumienie sekcji. To był Polak stąd mogłem sobie wyrobić jakie takie zdanie. Spróbuje to odgrzebać jeśli mi się uda podeśle Ci kontakty, niestety nie mogę obiecać po zaliczonym padzie systemu.


Dziekuje Ci z gory i z checia sprobuje czegos nowego.

Pozdrawiam,

Sus

Ps. Jak dadza mi odpowiedz z Hung Gar Polska, to tu ja zamieszcze.
  • 0

budo_bulion77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z osiedla

Napisano Ponad rok temu

Re: Hung Gar w Londynie ?
Z tego co widac szkola jest dobra.Ciekawostka moze byc to,ze cwiczac w warszawskim parczku spotkalem murzyna mieszkajacego w USA.Mial prawie dwametry i byl mocno zbudowany:))))))))))))))) i cwiczyl ten wlasnie przekaz.Na zachodzie rownie popularny
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024