Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie dotyczace trenera VVD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_vvd93
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie dotyczace trenera VVD
Witam.
Jakies 15 km od mojego miejsca zamieszkania jest sekcja viet vo dao.
Prowadzi ja Piotr Bonikowski.
Możecie mi powiedziec cos o tym trenerze? Jaki jest poziom jego nauczania, jego osiagniecia, stopnie w sztukach walki jakie trenuje, czy mozna u tego Pana nauczyc sie walczyc itd. Ogolnie prosilbym o wszystkie informacje :D
Wiem tylko tyle, ze byl w kadrze reprezentacji Polski vvd ( sa zdjecia na polskiej stronie vvd) oraz podobno wytrenowal kilku mistrzow Polski i Europy w swojej sekcji- zyrardow

pozdrawiam pasjonatow wietnamskich sztuk walki
  • 0

budo_robek73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, witamy czule.
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
W Żyrardowie nie ma obecnie żadnej sekcji/klubu Viet Vo Dao. Piotr Bonikowski do niedawna był związany z VVD, ale postanowił się usamodzielnić. Owszem prowadzi jakieś zajęcia, chyba nawet z zakresu sztuk walki, ale na pewno nie jest to Viet Vo Dao.

Jeżeli szukasz klubu VVD zapraszam na stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
Niewazne czy prowadzi VVD czy tez nie ale jest dobrym trenerem i organizatorem i pod jaka nazwa by nie nauczal tego co uczy pozostanie nim.
  • 0

budo_robek73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, witamy czule.
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
W pierwszym zdaniu były dwie nieprawdziwe informacje, że w Żyrardowie jest sekcja VVD oraz że Piotr Bonikowski ją prowadzi. I takie informacje należy prostować jak najszybciej.

A co do poziomu nauczania Piotra, to proponuję zajrzeć na trening, sam się przekonasz.
  • 0

budo_vvd93
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD

A co do poziomu nauczania Piotra, to proponuję zajrzeć na trening, sam się przekonasz.


To beda dopiero moje poczatki zwiazane ze sztukami walki wiec raczej sam nie wywnioskuje czy jest to dobry trener czy nie.

Moze ktos wie cos o jego osiagnieciach w sztukach walki? To jest bardzo wazne przy wyborze sekcji w, ktorej chce sie trenowac.
Wiec czekam na dalsze informacje :-)
  • 0

budo_vvd93
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
chyba nie mozna edytowac wiec napisze w nastepnym poscie.

Wlasnie na tej stronie widzialem zdjecia tego trenera
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

galeria m.in.
IV MISTRZOSTWA POLSKI
PAŹDZIERNIK 2006
oraz
WIETNAM - WIZYTA W TO DUONG
KWATERZE GŁÓWNEJ VOVINAM U WIELKIEGO MISTRZA LE SANG.
  • 0

budo_robek73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, witamy czule.
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
Jeżeli dopiero zaczynasz to proponuję jednak pofatygować się na kilka treningow, zobaczyć czy odpowiada ci atmosfera, sposób prowadzenia zajęć, intensywność treningów.
Piotr wychował kilka czarnych pasów, jego uczniowie są medalistami Mistrzostw Polski w VVD, ilości medali i konkurencji nie pamiętam :)
Był organizatorem i uczestnikiem wielu imprez sportowych (zawody, staże, itp).
Jaki posiada obecnie stopień i w czym - sam zapytasz.
  • 0

budo_vvd93
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
czyli jest to odpowiedni trener. Widac, ze zna sie na tym co robi jesli wychowal medalistow Polski itd oraz czarnych posow;)
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
Piotr Bonikowski nie jest instruktorem VVD, nie posiada licencji naszego zwiazku ani organizacji międzynarodowych do których należy nasze stowarzyszenie.. Ne wiem co teraz robi, nie mój problem i basta.
jezeli ktoś chce ćwiczyć VVD czy Vovinam VVD to proszę o kontakt ze ZS VVD.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
Nie wiedzialem ze straciliscie najlepszego organizatora w swoim Stowarzyszeniu (Zwiazku)8O

No coz na cale szczescie mimo dziejowych wiatrow nikomu nie mozna zabrac umiejetnosci i nabytej wiedzy a tylko licencje na reprezentowanie jakiejs organizacji 8)
  • 0

budo_robek73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, witamy czule.
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD

Nie wiedzialem ze straciliscie najlepszego organizatora w swoim Stowarzyszeniu (Zwiazku)8O

No coz na cale szczescie mimo dziejowych wiatrow nikomu nie mozna zabrac umiejetnosci i nabytej wiedzy a tylko licencje na reprezentowanie jakiejs organizacji 8)



Dlaczego "straciliście"? Rachunek zysków i strat wyszedł na plus. Chyba, że Martius masz lepsze informacje na ten temat

"dziejowe wiatry", dobre, będę musiał zapamiętać.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
Nie wnikam dlaczego zakonczyla sie Wasza wspólpraca juz dawno przestalo mnie interesowac co dzieje sie w Waszej organizacji. Podjalem sam kiedys wybor i go nie zaluje ;)

Jak bilans wyszedl na plus to mnie to cieszy.
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
Ja też, dlatego Marcinku zajmij się swoją działką, będziesz mial problem - to wyjaśnimy sobie na spotkaniu z okazji Festiwalu sztuk Walki,
pozdrawiam
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD

Ja też, dlatego Marcinku zajmij się swoją działką, będziesz mial problem - to wyjaśnimy sobie na spotkaniu z okazji Festiwalu sztuk Walki,
pozdrawiam


Widze ze nie ktorzy sie robia nadwrazliwi :)

Widzisz ja sie zajmuje jedna dzialka ... niektorzy jednak wola dziesiac srok za ogon lapac oraz zakladac coraz to nowe organizacje z tymi samymi osobami i maja do tego prawo 8)

VVD93 zapytal sie czy Piotrek jest dobrym instruktorem a nie czy reprezentuje Wasza organizacje i niewazne dla mnie czy zostanie wymazany z historii jak to lubisz robic czy tez nie.

Ja osobiscie moge powiedziec z okresu kiedy go znalem ze jest dla mnie dobrym instruktorem nie zmieni jego wartosci jako instruktora przynaleznosc do Waszej organizacji czy tez nie. Nie zmieni tez opinii o innych Waszych instruktorach ktorzy zechca sie usamodzielnic bo kazdy ma do tego prawo nawet jesli czyjes ambicje ucierpia i jak nie chcialbys ich zdeklasowac 8)

I powiem Ci jedno nie tylko nie zaluje odejscia z VVD a obserwujac co sie dzieje to nawet sie bardzo ciesze 8)

Dobry trener by odpowiedzial VVD93 - "tak byla taka osoba w naszej organizacji, duzo lat wspolpracowalismy, nasze drogi sie jednak rozeszly i powyzszy instruktor nie reprezentuje juz naszej organizacji"

Doroslem na tyle ze moge swoje opinie wypowiadac jawnie nie musze czekac na zadne Festiwale aby mowic bez swiadkow.
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
dobry trener tak powiedział i prosze zajmij się swoimi problemami

Piotr Bonikowski nie jest instruktorem VVD, nie posiada licencji naszego zwiazku ani organizacji międzynarodowych do których należy nasze stowarzyszenie.. Ne wiem co teraz robi, nie mój problem i basta.


a nadwrazliwość przypisz raczej sobie - wyłączam się z tematu bo to wstyd aby stare chłopy sobie tak "postami grozili " od tego jest mata
:)
  • 0

budo_vvd93
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
Martius - o taka odpowiedz wlasnie mi chodzilo. Nie interesuje mnie czy trener ma jakas zla przeszlosc z Panem Jóźwiakiem ( z tego co tu czytam to ma). Intersuje mnie tylko to jakim jest trenerem.

Mowisz, ze jest dobrym organizatorem. Mozesz powiedziec jakie imprezy (sportowe oczywiscie) organizowal?
Moga cos sie dowiedziec o osiagnieciach sportowych tego trenera?
  • 0

budo_tomaszenko
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
To czy ktoś ma/miał jakieś osiągnięcia sportowe nie znaczy czy jest dobrym albo gorszym trenerem.
  • 0

budo_vvd93
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
oczywiscie. Ale lepiej wiedziec czy moj przyszly trener ma osiagniecia w tym co robi.
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
Mlody czowieku aby zakończyć te glupie dysputy - TO DOBRY TRENER I ORGANIZATOR. Poszedł swoją droga, załozył własną szkołę i basta. Ja tylko napisałem i zaznaczylem, że nie jest w ruchu International VVD i Vovinam. Idz na treningpozdrawiam
  • 0

budo_vvd93
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie dotyczace trenera VVD
ok pujde ale czy jesli ktos wie jakie osiagniecia ma ten trener to moze mi powiedziec?
Poprostu chcialbym wiedziec czy trenuje u mistrza swiata/europy/ polski.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024