Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój filmik


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukasss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
co mam skończyć :X ?
  • 0

budo_lipen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
fajnie by było,gdyby przeciwnicy obciążników pokazali swoje filmiki,jasne po się chwalić...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

fajnie by było,gdyby przeciwnicy obciążników pokazali swoje filmiki,jasne po się chwalić...

najlepiej zeby to były filmiki z rehabilitacji po uszkodzeniu stawów ciężarkami.. :wink:
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
lipen, unosisz się jakby machanie nogą z ciężarkiem było jedynym słusznym i skutecznym sposobem na osiągnięcie jakichkolwiek wyników w dowolnej sw, a wszyscy którzy tego nie robią to cieniasy, mięczaki i lamusy :D a prawda niestety jest taka że są dziesiątki innych ćwiczeń o podobnych zaletach, które jednak nie mają negatywnego wpływu na zdrowie.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Ja nic innego nie robię, tylko na każdy trening do torby wrzucam kamerę i rozkazuję słabszym się filmować xD
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

lukasSs

Lat 14... :roll:
Wszystko na temat...

czy w tym ze mam 15 lat jest cos złego :? :?: ,ehh


Nic zlego.
Ale majac tyle lat gowno wiesz o metodyce treningowej i o sporcie ogolnie.
W kazdym razie twoja wiedza nie jest adekwatna do twojego nastawienia i tonu w jakim prowadzisz internetowe pseudo-dyskusje.
  • 0

budo_lukasss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

Nic zlego.
Ale majac tyle lat gowno wiesz o metodyce treningowej i o sporcie ogolnie.
W kazdym razie twoja wiedza nie jest adekwatna do twojego nastawienia i tonu w jakim prowadzisz internetowe pseudo-dyskusje.

Skąd mozesz wiedzieć ze wiem gówno o metodyce treningowej? ...w każdym bądź razie jeżeli ja gówno wiem o metodyce ty napewno wiesz gówno o mnie!
Skąd wiesz o moim nastwieniu ? przypominam że zawsze staram się pisać jak najbardziej pokojowo i wręcz bezbronnie o ile można to tak nazwać...
Skąd wiesz o moim tonie pisania czyżbys potrafił odsłuchać ton postu ? 8O
Skąd możesz wiedzeć o moich internetowych [tak jak to idealnie ujełeś :? ] pseudo dyskusjach internetowych przypominami innym iż Internet nie ogranicza się do forum budo, mogłeś chociaż sprecyzować a nie mówić oszeroko pojętym Internecie nie masz pojęcia w jaki sposób wypowiadam się po za budo.
Ciekawe czy jeśli pisałbym podając wiek dajmy na to 19 lat to czy traktował byś mnie inaczej, nie raz widzę iż ludzie starsi ode mnie piszą gorzej i mniej wiedzą.

sorry za towszystko ale jeżeli mam być dyskryminowany za wiek to nie stety muszę w jakiś sposób zaeragować.
pozdrawiam młodszych mądrych użytkowników! :roll:
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

Skąd wiesz o moim tonie pisania czyżbys potrafił odsłuchać ton postu ? 8O


(Skoro w to brniemy... :roll: )
Klania sie czytanie ze zrozumieniem. (Stad mozna wywnioskowac nastawienie interlokutora.)
I moze zamiast kopniec popracowalbys nad ortografia, bo to ci sie bardziej przyda w zyciu.

P.S. Skoro masz tak duza wiedze, to opowiedz mi prosze, jak ja zdobyles...
  • 0

budo_lukasss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

Klania sie czytanie ze zrozumieniem. (Stad mozna wywnioskowac nastawienie interlokutora.)
I moze zamiast kopniec popracowalbys nad ortografia, bo to ci sie bardziej przyda w zyciu.

buahaha rozwaliłeś mnie ! kłania się czytanie, powiem Ci że nie wiedziałem że czytając ze zrozumieniem ( które Ci nie najlepiej wychodzi skoro mówisz że pisze podniosłym tonem bo takiego zajścia dotychczas nie było...) można w jakiś sposób wywnioskować rodzaj tonu (vol. 1. Ton lub ton prosty – dźwięk prosty mający sinusoidalny przebieg o ściśle określonej częstotliwości, amplitudzie i fazie. Dźwięk taki można wytworzyć przy pomocy kamertonu lub generatora elektro-akustycznego. vol.2. Intonacja,Ton - w trakcie wypowiadania tekstu - nadawanie mu pewnego rodzaju melodii, poprzez zmianę modulacji głosu, w celu wyrażenia emocji lub tylko dla oddania specyficznego charakteru danej wypowiedzi.), brawo za takie rozwinięcie umiejętności czytania! :roll:
Ortografia... po pierwsze nie odwracaj uwagi ortografią ! z językiem polskim problemów nie mam ale jesli znalazłeś gdzieś jakieś błedy to możesz podać chętnie poczytam ("Szukajcie, a znajdziecie.").A no i wole wybrać opcję ucząc się ortografi a przy tym kopiąc... :twisted: ale ona i tak nie przyda mi się w życiu bardziej od umiejętności kopania.

P.S. Skoro masz tak duza wiedze, to opowiedz mi prosze, jak ja zdobyles...

Własne doświadczenie (m.in. trening), doświadczenie innych zawodników, książki, publikacje- począwszy od wywiadów skączywszy na biografiach, filmy instruktażowe i wiele wiele innych ale po cholere mam Ci to wszystko wyjaśniać ? zamierzasz brać ze mnie przyład ...? oO
btw. wtrąciłeś się

lukasSs

Lat 14... :roll:
Wszystko na temat...

do postu o Bruce Lee a więc mogę Cię zawieść drogi przyjacielu ponieważ bardzo prawdopodobne jest, ze wiem wiele więcej na jego temat od Ciebie...
- przeczytane około 13 pozycji książkowych.
- obejrzane większość filmów biograficznych- od fabularnych po dokumentalne.
- przeczytane/obejrzane większość wywiadów udzielanych przez niego.
- nie długo gdy tylko zostanie wybudowane muzeum w Hong-Kongu zamierzam je odwiedzić i tam jescze bardziej pogłebić wiedzę.
więc jezeli wiesz więcej na jego temat to napisz do mnie a wymienimy się doświadczeniem ale jezeli nie, to nigdy więcej nie pisz że jezeli mam 15 lat to wiem mniej od Ciebie.

Widzę że nigdy nie miałeś lat 14, ciekawe gdzie można urodzić się pełnoletnim i z zapasem stażu w metodyce treningowej ?
chciałem także zaznaczyć że mocny w gębie to ty nie jesteś bo nie odpowiedziałeś na praktycznie żadne z moich poprzednich pytań.
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Człowieku, opanuj się, naprawdę...Powrót na ziemię wskazany...

Skoro już chciałeś być tak dokładny w swoich definicjach, powinieneś sprawdzić znaczenie słowa ton w Słowniku Języka Polskiego. Jak zapewne wiesz, w naszym pięknym języku słowa mogą mieć wiele znaczeń, do tego dochodzą jeszcze metafory, które jeszcze bardziej mogą zmienić znaczenie danych słów i wyrażeń.

Twoje przywołanie definicji z google i upieranie się, że wypowiedź pisana nie może mieć tonu dobitnie pokazują Twoje podejście do tej dyskusji jak i brak obycia z naszym językiem.
Nie wiem ile książek przeczytałem w życiu - tysiąc czy dwa tysiące - nie ma to znaczenia.
Mimo tego oraz mimo pisania olimpiad dalej nie uważam się za eksperta.

Zrozum też jedną rzecz - na tym forum są ludzie, którzy trenują znacznie więcej, niż Ty żyjesz. Nie widziałem jeszcze, by ktokolwiek z nich nazwał się ekspertem. Trochę szacunku...
Za to co jakiś czas pojawia się tu ktoś z przedziału wiekowego 13-17 i zaczyna się wymądrzać. :)

Twoje doświadczenie jest naprawdę śmiesznie małe. Naprawdę...
  • 0

budo_lukasss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Mam ogromny szacunek do ludzi którzy poświęcili całe życie dla sportu/sztuk walk a takze pisaniu na tym forum, i przyznaję Ci Archi rację w tym co piszesz, ale nienawidze też gdy ktoś kto mnie nie zna kto nie ma pojęcia kim jestem, widząc wiek od razu dyskryminuje mnie i moje wypowiedzi, od razu patrzy na nie przez ciemne szkło. :cry:
Nie zamierzałem się mądrzyć ale, że jakiś "starszy pan" przypruł się do mojej osoby to w jakiś sposób musiałem zaaregować tego uczy cały sport -nie poddawaj się walcz o swoje...
tym bardziej że forum nie ma jakiegoś konkretnego limitu na wiek użytkowników.
PZDR> 15-letni LukasSs

p.s nigdy nie uważałem i nie będę uważal siebie za eksperta.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Genesius a Ty ile masz lat 19?
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Widzisz lukasSs - jak chcesz to potrafisz pisać z sensem i nie spinając się. :-)

Po prostu wchodząc w styl wypowiedzi "nastoletniego mistrza" wszyscy wrzucą Cię do takiego wora i nikt nie będzie chciał z Tobą dyskutować.
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

Genesius a Ty ile masz lat 19?


Ciut wiecej :wink:

Poza tym nie chce mi sie juz tu dyskutowac...
  • 0

budo_lipen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Lukasss-dobry jesteś,heheh,ale musisz wiedzieć,że sa w życiu rzeczy,które możesz zdobyc tylko doswiadczeniem zyciowym,chociazby to,zeby nie produkować sie nad kims kto i tak nie ma znaczenia,bo dzis juz nic z tego nie masz,że powykłucałeś sie z jakims tam typem,a czas straciłes,wiedzą możesz dużo zrobic,ale wieku nie przeskoczysz(nie bierz tego dosłownie,bo w niektórych przypadkach możesz przeskoczyć).Dobra odnośnie Bruce,widzę,że jesteś niezły swir,napisz mi na privie jak trenujesz(wszystko ile dni,co robisz itd. i co za sztuke uprawiasz,może wymienimy się wskazówkami,bo widzę,że masz pojecie i czytasz,szukasz info a to ważne.
  • 0

budo_lipen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
najlepiej zeby to były filmiki z rehabilitacji po uszkodzeniu stawów ciężarkami.. :wink: [/quote]

o znalazła się inna wymówka
  • 0

budo_lipen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
tori,fakt nie możesz miec filmików,bo nie ma słabszych od Ciebie=nikt nie może Cie nakręcić :lol: :lol:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
po obejrzeniu filmiku:
tym cwiczeniem z okręznym na gore w powietrze z ciezarkiem rozwalasz sobie staw, cos takiego jest zabronione wogole
z ta gumą lepszy pomysł,ale wogole nie podoba mi się okrężne jak i lowkick bo nie wrzucasz biodra i słabiutkie to jest (na głowe moze takie byc jak trafisz na szczeke to zawsze ma siłę) ale na pas i lowkick to sie nie nadaje
obrotówy i ręce spoko
  • 0

budo_lipen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
gwarantuje Ci sally,że nie wytrzymał bys mojego lowa nawet gdybym swobodnie opuszczał Ci technikę na udo,najlepiej mogłby Ci to zaświadczyc osoby z którymi trenuję bądź trenowałem,ze wszystkich technik właśnie mawashi mam najsilniejsze,napisz skąd jesteś chętnie bym się spotkał i Ci to udowodnił
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

gwarantuje Ci sally,że nie wytrzymał bys mojego lowa nawet gdybym swobodnie opuszczał Ci technikę na udo,najlepiej mogłby Ci to zaświadczyc osoby z którymi trenuję bądź trenowałem,ze wszystkich technik właśnie mawashi mam najsilniejsze,napisz skąd jesteś chętnie bym się spotkał i Ci to udowodnił

jak ja uwielbiam takie rodzynki :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024