Skocz do zawartości


Zdjęcie

never back down


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

never back down
dyskusji i opinii przed filmem bylo sporo, a po jakos cicho. kto juz widzial, jakie opinie?
*drobne spoilery*

ja musze przyznac, zaskoczony - nie bylo tak zle, jak sie spodziewalem. warstwa fabularna - karate kid. nowy chlopak w szkole, trzeba sie bic, do tego jest dziewczyna i gotowe. ale same walki, chlopcy wzieli sie do roboty. wlasnie ogladam fragmenty na youtubie. podobno 3miesiece (wow ;P) przed filmem trenowali, 1h MT, 1h BJJ, 1h zapasow. do tego nawet u [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
co do walk. jest kilka wysokich kopow, ale to przeciez i mirko robil. jest i obrotowka, vide GSP. ground'n'pound od groma :D jest kilka swietnych obalen (wyniesienia, rzuty, sweepy). ogolnie techniczne i dobrze wydaje mi sie (jak na mozliwosci takiego filmu) pokazane. do tego armbary, kneebary, heelhooki i oczywiscie rear chokei ;]
a trening!! chcialbym miec taka sale i takie mozliwosci jak trenowali (w filmie, nie do filmu). obwody, kolka gimnastyczne, kettleballsy, drabiny, wskoki na stolki, burpees :D naprawde udergroundowy gym im tam zrobili.

podsumowujac. biorac pod uwage, ze jest to film z hollywood, to mma pokazane jest z calkiem niezlej strony. realne jak na tego typu filmy (poza ostatnia walka. typowe "ja cie kopie w glowe a tobie nic") i pokazuja koniecznosc wyszkolenia technicznego (pomijajac, ze glowny bohater "chlonie" umiejetnosci w kilka miesiecy... syndrom karate kida).
kiedy moze nawet obejrze drugi raz ;)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
film fabularnie prosty niczym andrzej lepper, ale poza tym tragedii nie bylo. Muzyka mi sie kojarzy, ze kilka bylo fajnych kawalkow, takich spokojnych i gitarowych, ale to mzoe byc skleroza.

Co do walk, to bylo przyzwoicie, nie bylo wydlubywania oczu, kopania po jajach itd, ale rozwalenie 4 koksikow na drodze to jednak deczko przegiecie ;)

I jedno musze przyznac, jestem z powodu zlamaniakostki i rozwalonego kolana poza mozliwoscia trenowania chyba juz na zawsze, i strasznie mnie ten film pobudzil, jak sobie poogladalem jak ktos trenowac zaczyna, to mi sie tez przypomnialo i baaaardzo chcialem na mate ... ;)
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
w kinie widziałeś ? Czy jakieś undergroundowe źródła ? :D
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
undergroundowe ;) u nas bedzie w lipcu chyba, w Polsce.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
Film tak bzdurny, że tylko Britney tam brakuje, na trzeźwo nie oglądać pod żadnym pozorem :idea:
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
Witam zna ktos jeszcze jakies filmy fabularne o MMA nie długo wychodzi ten film moze byc ciekawy
to Trailer

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
Redbelt owszem, zapowiada się zajebiście. Dobry reżyser, nieźli aktorzy, Randy, więcej niż pretekstowa fabuła i chyba nawet któryś z braci Machado. "Never Back Down" obejrzę, ale raczej nie w kinie.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
jak dla mnie to redbelt wyglada nawet gorzej od NBD ;) przy NBD zalozenie bylo proste, karate kid 2008.
tez widzialem wersje undergroundowa, szkoda mi kasy na kino na cos takiego ;)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
Czyli co, złożone założenia oznaczają słaby film i odwrotnie? Nie przesadzaj. ;)

PS. Bratem Machado występującym w filmie jest John. Inne znane osobistości ze świata budo występujące w filmie to - poza już wspomnianymi - Dan Inosanto oraz Gene LeBell. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
chodzi mi o to, ze niektore fimy probuja udawac za sa czyms innym. dlatego tak lubie ong bak, bo fabula jest tylko tlem dla walk, i jest to oczywiste. tak samo podszedlem do NBD. a ten redbelt wydaje sie byc proba zrobienia "czegos" czym nie jest.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down

chodzi mi o to, ze niektore fimy probuja udawac za sa czyms innym. dlatego tak lubie ong bak, bo fabula jest tylko tlem dla walk, i jest to oczywiste. tak samo podszedlem do NBD. a ten redbelt wydaje sie byc proba zrobienia "czegos" czym nie jest.

A skąd wiesz, że nie jest? To troche tak, jakbyś powiedział, że "Siedmiu samurajów" to film o walce samurajów z bandytami, a reszta to w sumie niepotrzebny pretekst. :) Dobry film to dobry film, a oceniać należy po obejrzeniu, nie przed.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
fair enough, wydam druga opinie jak juz obejrze ;)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
Ok. ;) Na marginesie:

1) Też lubię Ong Bak i podobne filmy. Wszystkie mają swoje miejsce, ale koniec końców wolę te z dobrą fabułą, choćby sceny walki były słabe.

2) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

3) Wybacz zawłaszczenie tematu. Już skończyłem. :)
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
można prosić kogoś o rzucenie mi na priva namiarów na jakieś źródełko do filmu ? ;)
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
never back down 9 maja w kinach... chyba pójdę w ramach odmóżdżania ;)
  • 0

budo_nagato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
Ale przyznacie, że "chopaki som pienkne jak te lale". Buźki to im chyba sam Michał Anioł dłutem haratał. Wśród zawodników mma raczej trudno spotkać takich wymuskanych bojków i nie bardzo rozumiem po ufo kreuje się taki obraz. Miło, że temat mma wreszcie trafia na duże ekrany w niezawoalowanej formie, ale po co te czary z obsadą?
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
Ciesz sie, wiecej takich wumuskanych "bojkow" zapisze sie zaraz po premierze takze do TWOJEJ sekcji :lol: :)

Pozdro,
Sus
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down

Ale przyznacie, że "chopaki som pienkne jak te lale". Buźki to im chyba sam Michał Anioł dłutem haratał. Wśród zawodników mma raczej trudno spotkać takich wymuskanych bojków i nie bardzo rozumiem po ufo kreuje się taki obraz. Miło, że temat mma wreszcie trafia na duże ekrany w niezawoalowanej formie, ale po co te czary z obsadą?

Marketing. Ładne twarze lepiej się sprzedaje, takie życie.

Ciesz sie, wiecej takich wumuskanych "bojkow" zapisze sie zaraz po premierze takze do TWOJEJ sekcji

Taa, zacznie się fala popularności, po czym 95% nowoprzybyłych wykruszy się po 2 miesiącach :-) .
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
Ale jak będziesz sfrustrowany z jakiegoś powodu będzie kogo doprowadzić do płaczu :lol: :wink:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: never back down
Właśnie obejrzałem. Taki lekki filmik, nie do brania na poważnie, nawet mi się podobał. Chociaż trudno mi uwierzyć, żeby ktoś zrobił takie postępy w niecałe 3 miesiące treningów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024