Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój filmik


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

spróbuj 3 miesiące co drugi dzień wykonać płynnie 1000 kopnięć w obciążnikach,to zobaczysz efekty


Na RTG ? :lol: ;)
  • 0

budo_lipen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
masz rację od jutra nie kopię,bieganie też szkodzi na stway,przestaję biegać,rozciąganie ponoć tez macie rację,jutro zakładam posatć w jakiejś gierce on-line i będe grał,kolana będę miał zdrowe :)
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

masz rację od jutra nie kopię,bieganie też szkodzi na stway,przestaję biegać,rozciąganie ponoć tez macie rację,jutro zakładam posatć w jakiejś gierce on-line i będe grał,kolana będę miał zdrowe :)


O! :)
Widzisz, a tak to byś ćwiczył dalej i za 20 lat jeżdżąc na wózku myślałbyś sobie "Kurwa, a mogłem grać w Diablo :/ "
:) :):):)
Zostałeś uratowany :)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Nie ma tak łatwo, będziesz miał problemy z kręgosłupem od siedzenia przed kompem, a jeszcze jak garbić się zaczniesz .... łojaaa to już lepiej sw sie trzymaj :)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Za lekkie te nogi macie po prostu, trza żryć więcej, a nie jakieś ciężarki! :)
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

Są mocne,przyjdź przekonaj się Wink

z chęcią, ale chyba mam za daleko :D
  • 0

budo_lipen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Dobra Fightrezy,ja spadam do woja jako studenciak na przeszkolenie,serdecznie Was pozdrawiam,może trochę zgryźliwości było na forum,ale pamietajcie,że wszyscy rozwijamy się w jednym kierunku,poniekąd jesteśmy jednego rodzaju powinniśmy trzymać sztamę.Życzę Wam jak najlepszych wyników w tym sporcie,w tej pasji.Polecam książkę "Sztuka Kształtowania Ciała"- John Little na podstwawie opracowaćń treningów przez Bruce'a,ta książka bardzo wilele mi dała,mam nadzieję,że i wam pozytywnie się przysłuży.Narazie.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Czemu do niego nie dotarła ta ironia? Po uj do wszystkich skakał z ripostą nt. jego innowacyjności z obciążnikiem? 2x czytałem książkę Bruce'a i nie było tam ani słowa o ciężarkach. Życzę powodzenia koledze, jednak warto podkreślić, że jedynymi osobami, które do czegoś doszły po używaniu ciężarków jest songo i wegeta.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Krytyke zwłaszcza konstruktywną trzeba przyjmować z pokorą, bo nie po to tutaj ludzie krytykują niektóre rzeczy żeby Was obrazić tylko żeby wam pomóc. :wink:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Z tym wałkiem o st. pauli to wygląda jak szkolenie jakiejs bojówki antynazistowskiej, wiec wam walnałem 5 gwiazdek ;)
  • 0

budo_lipen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
dzięki mesjasz,a wszystkim krytykom obciążników życze powodzenia w treningu i świetnych osiągnięć w 2030 roku
  • 0

budo_lipen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Tori jak znajdziesz w moich wypowiedziach,że trening kopnięć z obciążnikami zaczerpnąłem z tej książki to Cie przeproszę.Jest opisany trening z obciążnikami,tam gdzie jest o bieganiu,i Bruce zalecał,zwiększać obciążenie nawet do 10 kg,po 2,5 kg na każdą kończyne
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Warto zaznaczyć, że Bruce to aktor sprzed XX latu, a nie największy specjalista od treningu w dziejach.

Sugeruję podchodzić do jego książek z dystansem. Rozpatrując ich wartość merytoryczną przez pryzmat lat w jakim zostały napisane to do dnia dzisiejszego z łatwością dojdziemy do wniosku, że wiele informacji zostało zdeaktualizowanych, wiele mitów obalonych....


PZDR
  • 0

budo_lukasss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

Warto zaznaczyć, że Bruce to aktor sprzed XX latu, a nie największy specjalista od treningu w dziejach.

Sugeruję podchodzić do jego książek z dystansem. Rozpatrując ich wartość merytoryczną przez pryzmat lat w jakim zostały napisane to do dnia dzisiejszego z łatwością dojdziemy do wniosku, że wiele informacji zostało zdeaktualizowanych, wiele mitów obalonych....


PZDR

no tak tyle że on w tedy wyprzedzał swoją epokę o jakieś 20 lat...a co do tego że był specjalistą od treningu (lub nie był) to kwestia gustu i własnych rozważań. :D
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

a co do tego że był specjalistą od treningu (lub nie był) to kwestia gustu i własnych rozważań. :D

Muszę Ci przyznać, że naprawdę napisałeś największą mądrość jaką moje oczy widziały.

Kwestia gustu...

Lipen, powodzenia z obciążnikami!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lukasss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
kwestia gustu- czy go ktoś lubił czy uważal iż ktoś inny jest lepszy itp... (definicjia słownika polskiego podaje że gust to jest m.in kwestia zamiłowania do czegoś/kogoś a zamiłowanie z kolei jest sympatią do kogoś/czegoś :wink: )
chyba każdy zrozumiał o co mi chodziło mowiąc o guście i mysle że nie potrzebne są ironiczne posty... w koncu po co sie kłócić :?: 8)
PZDR
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Jaaaaasneeeeee . W koncu podobno samo okaleczanie sie jest ostatnio trendy :) . Ja chyba jednak pozostane przy tych bardziej zdrowotnych "approved" wersjach treningu a waszym stawom zycze hmmm ... duzo zdrowia :-)

Pozdrawiam
  • 0

budo_genesius
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Najwyższej Półki
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

lukasSs

Lat 14... :roll:
Wszystko na temat...
  • 0

budo_lukasss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północ
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik

lukasSs

Lat 14... :roll:
Wszystko na temat...

czy w tym ze mam 15 lat jest cos złego :? :?: ,ehh
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mój filmik
Skończ proszę, bo mi obalasz totalnie konstrukcje i jeszcze przez Ciebie skończę w psychicznym.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024