Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!

mnino jeszcze slowo i mowie kim jesteś i jakie fukcje pelnisz!

Kabel :)
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!
Zapomniałem dodać, że prowadzę jeszcze stronę o K-1 - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Cheniu, jeśli o czymś istotnym zapomniałem to będę wdzięczny jak dopiszesz ;].
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!
zapomnialeś dodać że prowadzisz także strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i ty i szlachta kiedyś wysylaliście maila z groźbą że mi zablokujecie ip a jakoś frajerowi blee kotry na mnie najeżdżał i prowokowal nie zablokowaliście.
  • 0

budo_chenio :)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!
i zapomnialem dodać że czasami przychodzileś do raczadamu na treningi;p
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!
Arturze N. to określ się z kim pracujesz z Rafałem czy z Arkiem, bo nie można być jedną dupą na dwóch weselach. Roman nie obrażaj Kuby, bo najdłuższy KABEL w tym całym zamieszaniu ma na imię "PREZIO-DONOSICIEL"
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!
Kurwa jego mać, sorry moderator, niedługo MuayThai będzie wirtualne, teraz to nawet informatycy się promują, a zawodnicy Polscy, kto ich docenia, promuje, trenuje ? Co ten PREZIO zrobił z tego sportu ? No co zrobił? Teraz to możemy sobie w klawiaturkę komputera ponapierdalać.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!
Cheniu, nie przypominam sobie, żebym wysyłał Ci jakiekolwiek maile z pogróżkami :) . Na treningach w Raczadamie czasami bywałem, na obozach również i na najbliższy też sie wybieram, to według Ciebie źle?
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!
Tak sie składa, że nie zamierzam opowiadać się po żadnej ze stron. Wydaje mi się, że cały ten problem da się jeszcze rozwiązać bez dalszej konfrontacji. Można na przykład zorganizować spotkanie przedstawicieli wszystkich klubów muay thai w Polsce - zarówno tych zrzeszonych w ramach PZMT, PZKB, ISKA-Poland, jak i nigdzie niezrzeszonych. Ustalić miejsce, czas w oddzielnym temacie i rozesłać zaproszenia do wszystkich klubów, niezapominając też o władzach wymienionych organizacji.

Proponowałbym takie spotkanie zorganizować na neutralnym gruncie. Świetnie byłoby gdyby jego organizacji podjął się Pan Danowski z Łodzi. Zdaje się, że współpracuje on z PZMT, PZKB, a i z Arkiem Wełną również jest w dobrych relacjach. Mam nadzieję, że się zgodzi ;) .
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!
Jeśli kawałek o 'promowaniu się informatyków' jest do mnie, to tak się składa, że żadnym informatykiem nie jestem, a wolałem sam kilka słów o sobie napisać niż czekać na wypowiedź Chenia :) .
  • 0

budo_danielsołtysiak
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!
Cze Mnino,Daniel ze Słupska z tej strony.Potrzebuje bardzo od Ciebie walkę w finałową w mojej kategorii do 91kg pomiędzy Ruskiem(nie znam nazwiska) a Białorusinem Yauhenem Anhalewiczem z którym przegrałem.Walka odbyła sie do godziny 13.Dlatego nie zdążyłem sam nagrać.Byłbym Ci wdzięczny jakbyś mi to załatwił.Z tego co piszesz to będziesz na obozie to byś mi nagrał na płytkę.Z góry dzięki
  • 0

budo_trenerfck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy muay thai - transmisja na żywo z finałów!
Arturze N. spotkanie będzie, ale mające na celu odsunięcie Rafała od sportu. Był czas na rozmowy także z udziałem Rafała, ale on nie był zainteresowany oraz działał tylko i wyłacznie we własnym interesie. PZMT to tonący statek, ratuj się kto może. RAFAŁ SZLACHTA MUSI ODEJSC to jest pewne i w tym temacie szukamy wsparcia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024