Skocz do zawartości


Zdjęcie

Legalne srodki na koncentracje.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
Wookash, bierzesz te małe kobyly z walmarku po 1200mg/tab forte? :wink: W sumie ja to biore od dłuższego czasu jako stały suplement tylko i wyłącznie na pamięć, a dopiero teraz doczytałem na etykiecie (po Twoim poście), że tam też koncentracja jest wymieniona. :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.

Efekty uboczne efedryny:
układ nerwowy: niepokój, chaotyczność (zmieszanie), bezsenność, umiarkowana euforia, manie i halucynacje (rzadko, pod warunkiem wcześniej występujących psychicznych zaburzeń), wrogość (drażliwość), mrowienie (nieudokumentowane), paranoja, pobudzenie psychomotoryczne (zwłaszcza kiedy przyjmowana z kofeiną);

ja nie widzę tutaj możliwości koncentracji. są jakieś tabletki musujące plusza poprawiające koncentrację, ale nie brałem, więc nie wiem.


Sorry zią, ale pitolenie. Tak jak z A, nie kazdy dobrze to przyswaja, ale 90% ludzi po odpowiedniej dawce potrafi sie niesamowicie skoncentrować (az za bardzo niekiedy ;) ). Nie zebym w jakikolwiek sposob polecał A, to kurwa wśród narkotyków i jest duzo bardziej niebezpieczna niz sie wiekszosci ludzi wydaje.

Mam problemy z załatwieniem czystej efki dlatego wybieram tussipect . Zawiera chlorowodorek efedryny który jest słabszy od zwykłej efy , tańszy , łatwiej dostępny i zwalcza kaszel :P Same plusy ...
.

+milion wypełniaczy i innych środków ktore w ilosciach w jakich trzeba przyjąć tuss, mordują twoją wątrobe i nie tylko. Wez lepiej chlopie wyekstraktuj efe z nich, bo naprawde mozesz sobie zrobic krzywde.


A co do legalnych i skutecznych to wszystkie środki zawierające benzylpiperazine (BZP)... kofeina, yerba, a nawet efa sie chowa...
Z legalnych stymulantow(przynajmniej w polsce bo za wielką wodą juz to zdelegalizowali) nie ma niczego lepszego... a ciekawe jest to ze efekty są mało imprezowo-speedowe, tylko wlasnie bardziej koncentracyjno-książkowe ;)
Do dostania w Twoim najbliższym internetowym smart shopie.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
Super :(

to o bzp:

Piperazyny zwykle mają więcej efektów ubocznych niż pochodne fenyloetyloaminy, w przypadku BZP są to: drgawki, podniesienie temperatury ciała, uczucie zagubienia, psychozy, bezsenność (czasem mogąca trwać nawet 3 doby po przyjęciu dawki), tachykardia, mdłości, wymioty i bóle głowy. Istnieją także przypuszczenia że może być toksyczne dla nerek.


  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
(w sensie nauki)a możeby tak zamiast kupować te gówna to do czytelni sie przejść? :P
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.

Wookash, bierzesz te małe kobyly z walmarku po 1200mg/tab forte? :wink: W sumie ja to biore od dłuższego czasu jako stały suplement tylko i wyłącznie na pamięć, a dopiero teraz doczytałem na etykiecie (po Twoim poście), że tam też koncentracja jest wymieniona. :)


Jeśli chodzi o lecytynę to obecnie nie stosuję. Łykałem cyklicznie w okresach kiedy trzeba było przysiąść do książek i stosowałem różne firmy - głównie Olimp'a bo w miarę tania i dostępna.

Swoją drogą koncentracja i łatwość zapamiętywania idzie ze sobą w parze :wink: Jedno bez drugiego (przynajmniej w aspekcie "książkowym") niewiele warte :wink:

PZDR
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
Wszystko, co moze gorzej sie odbic na sercu, jak dla mnie odpada, u mnie roznie z tym bywa.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.

Super :(


o wszystkim tak można :roll:

Na tej samej zasadzie moglbym napisac ze efekty uboczne piwa to utrata przytomnosci, ciężkie wymioty i ew. utrata wzroku lub śmierć.

te 'side effects' z wiki o efie czy bzp z dupy są wzięte... oczywiscie ze coś takiego wystepuje (tak jak na przyklad przy kofeinie czy teinie) ale jak ktos naprawde, naprawde mocno przesadzi ( po 10 kubkach mocnej kawy tez bedziesz mial drgawki, psychozy, wymiotowanie, bezsennosc, do wyboru do kolory) . I w przeciwienstwie do niedzielnych naukowców z wiki nie mowie tego jako teoretyk.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
Mesjasz a możesz troche konkretniej : jakie środki zawarte w tussi działają niekorzystnie na wątrobe i w jakiej ilości .
Bo bez urazy ale takie pisanie że mi siądzie na wątrobe kojarzy mi sie z rozkminką starych bab że cała chemia jest bee a naturalne najlepsze :-)

Napisz mi koniecznie jak można czystą efe uzyskać z tussi .
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
Ale proszę nie na forum publicznym jeśli chodzi o takie receptury.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.

Wszystko, co moze gorzej sie odbic na sercu, jak dla mnie odpada, u mnie roznie z tym bywa.


Wcinaj lecytynę. Używam i jest spoko, widzę poprawę- poprawia pamięć, koncentrację, zdolność uczenia się itd. bezpieczna i legalna. Ja kupuję z Vitalmaxu.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
Famas,jak dostaniesz recepture od nadwornego chemika Mesjasza to daj znac na prv :P
  • 0

budo_boro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:eNHa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
W tussipekcie jest bromowodorek dekstrometorfanu. Zdrowe to to na pewno nie jest a większych ilościach wywołuje różne ciekawe efekty :wink:
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
olejcie jakąś zasraną chemię, po co Wam to :/
studenci medycyny mogą coś o tym powiedzieć. Zjazd po egzaminie jak po jakiejś imprezie życiówce.. też gówno pamiętasz i śpisz 3 dni...
  • 0

budo_maciex81
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
nie wiem nie brałem tussipektu nie znam nikogo kto by brał w czasie sesji...
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
Famas jest medykiem :D ja jestem z ratownictwa ;) Takze znamy troche ten biznes ;)
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
Tussipectu brakuje w aptekach co semestr w trakcie sesji. Wiadomo uczyc sie trzeba to organizm lapie rozne kaszle :)

a tak na powaznie na skupienie to:
- medytacja,
- jesli trenujesz sztuki walki rob kata,
- tai chi,
- cwiczenia tao,
- joga,
- jesli jestes katolikiem walnij sobie rozaniec co wieczor :) ,
- staraj sie spac 8 godzin dziennie, ewentualnie jak nie mozesz ucinaj drzemke polgodzinna w dzien.

no to jak juz mamy tradycyjne metody za soba to mozemy wrocic do efki ;)
  • 0

budo_maciex81
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.

Famas jest medykiem :D ja jestem z ratownictwa ;) Takze znamy troche ten biznes ;)


skończyliscie już czy studiujecie??
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
Ja jestem in progress.. ;)
  • 0

budo_maciex81
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
a ja skończyłem i przyznam sie szczerze ze nie znam nikogo kto by sie tussipektem wspomagał
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Legalne srodki na koncentracje.
No to możesz pomyśleć że jestem durniem i nie przyswajam tak szybko jak inni a materiał i tak musze ogarnąć i jak to wszystko pogodzic ??

Mesjasz moge prosić tą recepture na priva ??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024