Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jan Błachowicz - wywiad - ME muay thai w Zgorzelcu /22-28.06


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Jan Błachowicz - wywiad - ME muay thai w Zgorzelcu /22-28.06
W rogu jest jak w ringu

O swoich przeżyciach na trwających właśnie mistrzostwach Europy w tajskim boksie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] opowiada gwiazda MMA - Jan Błachowicz.

Daniel E. Groszewski: Jak podobają ci się mistrzostwa?
Jan Błachowicz: - To już trzeci dzień. Byłem na wielu dużych imprezach i stwierdzam, że jest naprawdę fajnie. Sporo dobrych walk, choć niestety Polacy nieco zawodzą. Przeszkadzają też upały. Gdyby było chłodniej walczyłoby się lepiej. Ale warunki są takie same dla wszystkich.

Daniel E. Groszewski: Która walka była najlepsza?
Jan Błachowicz: Do tej pory bardzo podobała mi się walka Daniela najbardziej podobała mi się walka Daniela Sołtysiaka z Yauhenem Anhalewiczem z Białorusi. To był rewanż za walkę na mistrzostwach świata z Bangkoku. Daniel walczył świetnie, ale sędziowie wskazali na Białorusina. Szkoda. Myślę, że powinien złożyć odwołanie. Podobały mi się też walki moich kolegów Marka Matuły i Leonarda Pociaska. Chociaż obaj przegrali to pokazali, że nie brakuje im ducha do walki.

Daniel E. Groszewski: W tych walkach stałeś w narożniku kolegów. Jak z takiej perspektywy wygląda walka?
Jan Błachowicz: Przeżywam co najmniej tak, jakbym sam był w ringu. I tak samo byłem zmęczony.

Daniel E. Groszewski: Kto jest dla Ciebie faworytem?
Jan Błachowicz: W mojej kategorii, 91 kg mistrzem będzie obecny mistrz świata z Białorusi. Poza tym liczę Polaków Joasię Jędrzejczyk, Marcina Tomczyka i reprezentanta gospodarzy Sebastiana Bartkowiaka. No i oczywiście wygra Paweł Słowiński.

Daniel E. Groszewski: A Ciebie kiedy zobaczymy w ringu?
Jan Błachowicz: - 13 września wystąpię na gali KSW w Dąbrowie Górniczej.

btw. walkę Pawła Słowińskiego i finały ME muay thai będzie można oglądać w tą sobotę na żywo na stronie telewizji RingPro - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Szczegółowe informacje na temat trwających mistrzostw Europy można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) oraz w sąsiednim dziale na tym forum ("boks, muaythai, kickboxing").
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024