Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
Wlasnie pojawilo sie info ,ze 19 lipca w dniu gali Affliction,Ufc pokaze darmowa gale na Spike tv. Glowna walka wieczoru ma byc pojedynek Anderson Silva vs James Irvin.Na te specjalna okazje Anderson przechodzi o wage wyzej do LHW(205).
Na gali wystapi Brandon Vera,rowniez w innej kategori wagowej.W przeciwienstwie do Andersona ,Vera postanowil zejsc w dol do 205.Brandon zmierzy sie z bylym zawodnikiem IFL-Reesem Andym.Narazie te dwie walki wedlug Sherdoga sa potwierdzone.
Wedlug mnie jesli UFC chce odsunac uwage od Affliction tego dnia to niech lepiej zbiora jeszcze jakas konkretna rozpiske:).Wiekszosc starych fanow i tak nie opusci Affliction ,ze wzgledu na pojedynek Fedzia vs Sylvia.Ufc byc moze zyska przecietnego fana mma,nie sledzacego zabardzo sportu ktory sie skusi darmowa gala w tv,ale affliction i tak nie przebija.
Jaja beda jak Silva zle zniesie przejscie do wyzszej wagi i sadzie mu kondycja albo zostanie znokautowany przez Irvina(malo prawdopodobne ale mozliwe).Irvin w ostatnich pojedynkach pokazuje sie z walki na walke coraz lepiej,ostatnio zdmuchnal Houstona Alexandra,pozatym 205 to jego naturalna waga.Jakby Silva jakims cudem przegral to Dana jeszcze sie powiesi :? :? :)
Tutaj link do info.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ddz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
Ale dlaczego Silvie miałaby siąść kondycja? Z tego co wiem to jego naturalna waga to 93 kg tylko zrzuca dziewiątkę żeby być w MW.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
nie 9 ,a 15stke
  • 0

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
a pozatym kondycyjnie to on nie siadzie rozumiem jakby z wyższej do niższej przechodził to tak
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.

Irvin w ostatnich pojedynkach pokazuje sie z walki na walke coraz lepiej,ostatnio zdmuchnal Houstona Alexandra

wątpie ,że spider da się tak łatwo zrobic jak dał sie zrobić Alexander.. :)
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
sorrki nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale Irwin stoi klasę niżej od Silvy, i ta walka to pokaże
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
Wydaje mi się, że rewanż z Thiago Silvą byłby dla Irvina lepszym rozwiązaniem. Walka może być ciekawa, ale w wygraną Andersona chyba nikt nie wątpi...
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.

a pozatym kondycyjnie to on nie siadzie rozumiem jakby z wyższej do niższej przechodził to tak


Nie jestem ekspertem w kwesti odzywiania ,kondycji etc ale z tego co czytalem wiekszosc zawodnikow w czolowce MMA ostro zrzuca wage.Liddel podobno ma normalna wage taka jak zawodnicy HW .Z tego co czytalem i to co mowili mi moi trzenerzy oraz ludzie z ktorymi trenuje ,zrzucanie wagi ma wiele plusow ,chocby zyskuje sie szybkosc.Jeszcze raz mowie ,ze nie znam aspektow zdrowotnych etc zrzucania wagi.Ale skoro wiekszosc bokserow ,zawodnikow Mma tak robi to chyba nie moze to miec az tyle ujemnych skutkow.Apropo przechodzenia do ciezszej wagi to tez zalezy o ile kilogramow etc,ale slyszalem ,ze o wiele trudniej sie przechodzi wyzej niz schodzi nizej.Silva zapewne ma naturalna wage ktora pasuje do LHW(186-205 lbs).Takze po prostu byc moze tym razem niebedzie musial nic zrzucac przed walka.
Swoja droge zapodam temat na sherdogu w dziale o technice/kondycji etc i zobaczymy jakie beda odpowiedzi.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.

Wydaje mi się, że rewanż z Thiago Silvą byłby dla Irvina lepszym rozwiązaniem. Walka może być ciekawa, ale w wygraną Andersona chyba nikt nie wątpi...


Zgadza sie tez tak uwazam.Moze troche zawczesnie zapanikowalem,ze Silva moze poniesc porazke,w kazdym badz razie ryzyko zawsze jest moze 1 % 8) ale jest:).Moje obawy byly by bardziej sluszne gdyby do walki z zamiast Irwina stana Liddel/Wanderlei albo Rampage.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
Aha chodza plotki,ze na karcie moze pojawic sie jeszcze jeden Silva tylko o imieniu Wanderlei. :) Jesli to prawda to karta nabrala by rozmachu:)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
Apropo zrzucania wagi wlasnie ogladalem UFC 86.Przy okazji walki Hughes vs Alves ,Rogan przypomnial ze walka nie jest o tytul bo Alves nie zakwalifikowal sie w dziale wagowym.Dodal ,ze Thiago to bardzo duzy "welterweight" ktorego normalna waga to ponad 190 8O .To jest normalnie waga z LHW(186-205) 8O .Kategoria w ktorej walczy Thiago welterweight to-156-170 :? .Jesli to prawda gosc musi zrzucac okolo 20 kilka funtow co walke.Niezle.o Wiele bardziej wolalbym go zobaczyc w MW!!!
  • 0

budo_ddz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.

musi zrzucac okolo 20 kilka funtow co walke.Niezle.o Wiele bardziej wolalbym go zobaczyc w MW!!!


A ile to w kg? ;p bo niektórzy funtami nie umieją operowac ;p
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
około 9,1 :-)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.

musi zrzucac okolo 20 kilka funtow co walke.Niezle.o Wiele bardziej wolalbym go zobaczyc w MW!!!


A ile to w kg? ;p bo niektórzy funtami nie umieją operowac ;p


1kg =2.2 lbs .
20 lbs :2.2 = okolo 9.kg
Jesli to prawda co mowil Rogan to Alves zrzuca 9/10 kg przed walka.Ciekaw jestem czemu poprostu niezawalczy w Swojej naturalnej wadze :?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.

Ciekaw jestem czemu poprostu niezawalczy w Swojej naturalnej wadze :?

Bo nie byłby już taki dobry? ;)
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
9 kg to normalna waga jaka sie zrzuca przy zawodowym sporcie
  • 0

budo_ddz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
Zastanawia mnie ile zawodowi fighterzy robią wagę i czy różni się to od tradycyjnego odwadniania się. Jak na ostatnie moje zawody musiałem zrzucać 6 kg to było przewalone na maxa...
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
Oczywiście, że się rózni. To często kilkutygodniowy proces. Sam Thiago Alves opisywał w wywiadzie przed ostatnią walką, jak to stopniowo zmienia mu się dieta i treningi.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ufc chce odbic Affliction widzow-19 lipiec Silva vs Irvin.
Jako ciekawostkę, dotyczącą zbijania wagi, podam, że Mistrzem Europy w MT w zeszłym tygodniu, w kat. 54 kg seniorów, został Ukrainiec - wzrost 183 cm 8O
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024