Skocz do zawartości


Zdjęcie

I co wy na to


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co wy na to
Chyba wodzu włożył ci to w usta Clint ;-)
  • 0

budo_marcin35715
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek

Napisano Ponad rok temu

Re: I co wy na to

Chyba wodzu włożył ci to w usta Clint ;-)


ojoj....to się narobiło :oops:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I co wy na to

w stylach nietradycyjnych gdzie najwazniejszym kryterium jest sparing kolor skory przestaje juz odgrywac talka role..

Choć narodowość brazylijska bywa mile widziana :wink:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: I co wy na to

.... ale o co kuźwa mać chodzi :evil: ... z tym dopisywaniem bzdur. Ja tego nie napisałem więc proszę nie cytować czegoś czego nie napisałem .... :twisted:


Nie, ja to napisałem: :P

Cytat z 3 posta od góry, strona pierwsza:

zalogowałem się "od święta", bo większych pierdół dawno nie czytałem. Jak p.Jerzy P. jest wybitnym polskim nauczycielem to ja nazywam się Sokaku Takeda8O . Chyba nie widziałaś nigdy w życiu "wybitnego nauczyciela" niekoniecznie w tym kraju bo polskich tutaj nie ma. :? Wybitny + polski + nauczyciel + Polska to wykluczające się łowa w przypadku Aikido. :? :? :? :? Nie nadużywajmy pewnych słów wytrychów bo niedługo dojdziemy do wniosku, że właściwie czemu japończycy nie przyjeżdzają do nas uczyć się Aikido. Człowiek jest dobrym nauczycielem BUDO jak jest dobry technicznie i ma równo pod sufitem a środek głowy nie jest zrobiony z tego samego materiału co środek kapusty :evil: Ważne jest też czy wkłada serce w to co robi.

Na dany nie patrz bo egzaminy można "kupić" .... w Polsce też zarówno w PFA jak i PSA. Jedynym kryterium zdania jest posiadanie przez egzaminowanego gotówki na opłacenie egzaminu a sam egzamin jest formalnością - czytaj jest mierny
Jak ktoś doprowadza do takiej sytuacji i robi fabrykę danów to jego sprawa ale gloryfikowanie takich ludzi mija się kompletnie z celem.


Pozdrawiam

Ps.
Są w Japonii sekcje (niekoniecznie Aikido) gdzie człowiek z 4/5 DAN'em robi za ścierkę na macie a jego wybitność sprowadza się do troski czy wyjdzie cały z zajęć.


Wszystkie wyróżnienia w tekście są moje. Za pierwszy razem nie chciało mi się cytować całości, ale skoro się upierałeś/upierałaś, że nie było kubełka wspomnianych pomyj to ci je wskazuję :P

Chyba wodzu włożył ci to w usta Clint :wink:


Ech, gdybyż był to Clint ... :oops: :wink:
  • 0

budo_clintgengar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:daleko

Napisano Ponad rok temu

Re: I co wy na to
Masz inne zdanie na ten temat 8O Może do działu "20 lat emerytury w polskim Aikido" bym się nie załapał ale do działu "18 lat aktywnego ćwiczenia, obserwacji i nauki tak" :-)

To są fakty i nic na to nie poradzę .... Piszę to z prawdziwym smutkiem i żalem :cry: Smutna prawda zawsze w oczy kole. Lubię Jerzego. P. bo to sympatyczny i wesoły człowiek a przy tym doskonały polityk niewątpliwie wybijający się wśród tej hałastry z PFA tylko za bardzo struga z siebie kogoś kim nie jest a to już jest wciskanie kitu i megalomania .......... zaraz zresztą odezwą się jego studenciaki i poplecznicy i mnie zjedzą ale trudno :D
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: I co wy na to

Masz inne zdanie na ten temat 8O Może do działu "20 lat emerytury w polskim Aikido" bym się nie załapał ale do działu "18 lat aktywnego ćwiczenia, obserwacji i nauki tak" :-)

To są fakty i nic na to nie poradzę .... Piszę to z prawdziwym smutkiem i żalem :cry: Smutna prawda zawsze w oczy kole. Lubię Jerzego. P. bo to sympatyczny i wesoły człowiek a przy tym doskonały polityk niewątpliwie wybijający się wśród tej hałastry z PFA tylko za bardzo struga z siebie kogoś kim nie jest a to już jest wciskanie kitu i megalomania .......... zaraz zresztą odezwą się jego studenciaki i poplecznicy i mnie zjedzą ale trudno :D

Przejrzalem twoje posty clintgengar, same smutki piszesz :( Napisz cos wesolego o aikido 8)
Moze uda ci sie podniesc troche poziom na forum, kto wie? :)
  • 0

budo_clintgengar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:daleko

Napisano Ponad rok temu

Re: I co wy na to

Masz inne zdanie na ten temat 8O Może do działu "20 lat emerytury w polskim Aikido" bym się nie załapał ale do działu "18 lat aktywnego ćwiczenia, obserwacji i nauki tak" :-)

To są fakty i nic na to nie poradzę .... Piszę to z prawdziwym smutkiem i żalem :cry: Smutna prawda zawsze w oczy kole. Lubię Jerzego. P. bo to sympatyczny i wesoły człowiek a przy tym doskonały polityk niewątpliwie wybijający się wśród tej hałastry z PFA tylko za bardzo struga z siebie kogoś kim nie jest a to już jest wciskanie kitu i megalomania .......... zaraz zresztą odezwą się jego studenciaki i poplecznicy i mnie zjedzą ale trudno :D

Przejrzalem twoje posty clintgengar, same smutki piszesz :( Napisz cos wesolego o aikido 8)
Moze uda ci sie podniesc troche poziom na forum, kto wie? :)


.... a bo już taki ze mnie pesymista i malkontent :cry: :wink:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: I co wy na to

Może do działu "20 lat emerytury w polskim Aikido" bym się nie załapał ale do działu "18 lat aktywnego ćwiczenia, obserwacji i nauki tak" :-)

Obserwujemy więc polskie aikido prawie tyle samo lat.

Zaś poniższe stwierdzenie:

Lubię Jerzego. P. bo to sympatyczny i wesoły człowiek a przy tym doskonały polityk niewątpliwie wybijający się wśród tej hałastry z PFA(...)

w kontekście tego:

(...)tylko za bardzo struga z siebie kogoś kim nie jest a to już jest wciskanie kitu i megalomania)(...)

i tego:

(...)bo większych pierdół dawno nie czytałem. Jak p.Jerzy P. jest wybitnym polskim nauczycielem to ja nazywam się Sokaku Takeda. Wybitny + polski + nauczyciel + Polska to wykluczające się łowa w przypadku Aikido.

brzmi doprawdy ciekawie. Sądzę, że zdecydowanie różnimy się w sposobie wyrażania sympatii do innych osób. Powiedziałeś może osobiście Jerzemu P. co sądzisz o nim i jego nauczaniu aikido?

A teraz już EOT z mojej strony, ponieważ czasu miał nie będę przez jakiś, hehehe, czas, by prowadzić dyskusje na jakikolwiek temat.

Tak czy siak, pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024