Skocz do zawartości


Zdjęcie

Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
Carlos Newton to czarny pas bjj i watpię, aby uczył się parteru od jakiegokolwiek eksperta KM
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
No jeśli ten ekspert od KM ćwiczył judo w Kodokanie, to podejrzewam że eksperci od bźdżjii trochę go śmieszą, tak jak mojego trnera judo, który choć nigdy nie ćwiczył judo w kodkanie, to odkrycia bjj to dla niego po prostu stare judo (które ze względu na przepisy sportowe zostało weliminowane). Zresztą pamiętam taką zabawną scenkę z jednego zjazdów KM, gdzie zaproszonym do prowadzenia zajęć w parteże był facet z bjj, akurat zdarzyło się że na sali był stary, naprawdę stary trener judo Ryszard Zieniawa i techniki jakie robił facet z bjj poprawiał, he, he. To było zabawne, trzeba przyznać. No ale nic, nie chce mi się wszczynać kolejnej kłutni w zakresie wyższości jednych świąt nad drugimi.

Ale żeby nie być gołosłownym:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a dokładniej:
Among Moni’s Canadian students: champions and world famous No Holds Barred fighters, including Ultimate Fighting Champion Carlos Newton, Japanese Shooto star Joel Gerson The Samurai Club literally dominated every competition, either provincial or national, that it sent fighters to. The reason reality based fighting system and Jiujitsu is as big as it is in Canada is primarily due to the club’s foundation of fighters (also including Mark Bocek, Omar Salvosa, etc.) who are all considered the best grapplers and reality based martial artists in the country.

oraz:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
na początku filmiku, ten za plecami to Moni Aizik

A pozatym że ktoś taki jak Carlson Newton istnieje dowiedziałem się dopiero przy okazji ostatniego zjazdu, więc dla mnie akurat to naprawdę żaden autorytet, interesuje mnie raczej jego trener Moni
  • 0

budo_tytex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
Bardzo bym prosił Cię Obrońco o kontakt w sprawie ewentualnego wyjazdu na kurs do Niemiec.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tytex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
Istnieje możliwość zorganizowania kursu instruktorskiego w Polsce na korzystnych warunkach - także finansowych.Zainteresowanych proszę o kontakt.
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!

Istnieje możliwość zorganizowania kursu instruktorskiego w Polsce na korzystnych warunkach - także finansowych.Zainteresowanych proszę o kontakt.


Panowie!

Zgłaszajćie się do mnie lub do Tyrexa, badamy możliwość organizacji kursu w Polsce,
Jeśli będzie odpowiednia ilość chętnych to kurs w Polsce będzie o połowę tańszy niż na zachodzie.
Warunki działania pod szyldem Commando Krav Maga są b. dobre
- zero pogłównego (działy od każdego ćwiczącego dla guru/bosów/itd)
- szkolenie przez jednego z najlepszych szkoleniowców na świecie pod względem Krav Maga -Moni Aizik - szkolonego w kodokanie, członek sarajetu (izr. oddział spec.,) twórcy Commando Krav Maga, trenera mistrzów UFC.
- pieprzyć Instytuty, Stowarzysznia, Worldy, Izraeli, Układy, Układziki, inne... :)
- no i jeszcze parę innych zalet :) pewnie i wad też, ale tych jeszcze nie znam :)

Proszę o kontakt osoby poważnie zainteresowane, mając na myśli poważnie :) chodzi mi o przynajmniej 90% pewność udziału w kursie. Proszę o podanie danych tzn: imię, nazwisko, co kto ćwiczył i ile czasu.
Jeśli będzie odpowiednia ilość chętnych to odpalimy taki kursik w Polsce!

Pozdrawiam Obrońca

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wolf ram hart
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
Witam,
byłbym zainteresowany tym kursem. Kwestia ceny i terminu jest najważniejsza. Nieukrywam, że chodziłoby mi raczej o bliższe poznanie systemu. Będę śledził ten wątek i jak tylko pojawią się jakieś szczegóły to się wtedy ostatecznie zdeklaruję. Na razie jestem życzliwym kibicem :)

Pozdrawiam
Wolf, Ram & Hart
  • 0

budo_tytex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
Tak jak wyżej pisał Obronca - prosimy o kontakt mailowy w kwestii rozwiewania wszelkich wątpliwości i udzielania informacji. Cena kursu zależna jest od ilości uczestników - im więcej tym taniej - im taniej tym lepiej. Kurs planowany jest na pierwszy kwartał 2009 ale daty konkretnej jeszcze nie ma. Trwają negocjacje :) !
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
Tylko że ta stronka należy do konkurencji... (IKMF) :) ,
ja już wiele takich głupot przeżyłem,
że jest tylko jedna orginalna krav maga, i tylko my ją uczymy!,
a reszta to badziewie, nieorginalne itd...
Wyzywanie się kto był uczniem Wielkiego Założyciela Systemu a kto nie !.
itd... (mógłbym wiele takich historyjek opowiedzieć o rozwoju KM ale nie czas i miejsce tu na to)
A w zasadzie chodzi o tylko i wyłącznie o prymat i utrzymanie na rynku($$$),
no i żeby nasi studenci byli święcie przekonani że to co oni robią jest lepsze od tego co tamci robią, żeby od nas nie odeszli bo a nóż widelec im się bardziej spodoba i co nie będzie uczniów nie będzie ($$$) :) :) :)
- jednym słowem robienie wody z mózgu
  • 0

budo_tytex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
Tak, każda pliszka swój ogonek chwali. Nie ma co rozprawiać o d...pie Maryny bo "koń jaki jest każdy widzi" :) . Ja "bawię" się w sztuki i sporty walki od dwudziestu paru lat i mnie Moni Aizik przekonuje. Nie należy oczekiwać cudów, bo ręka nadal zgina się w tę samą stronę. Chodzi o przekaz wiedzy i to jak ona może zostać wykorzystana. Uprawiałem karate, judo, jiu jitsu, i jeszcze różne inne cudowne combaty i nigdy nie pozbyłem się niedosytu ani wątpliwości, ale to co prezentuje pan Aizik trafia do mnie mocno choć nie bez małych zastrzeżeń ;) . Uważam jednak że choćby ze względu na "wolność" jaką pozostawia się instruktorowi (brak bezsensownych haraczy, obowiązkowego uczestnictwa w seminariach itd. pod groźbą wyklęcia ze stylu/systemu) jest wiele warta. Brałem udział w kilku kursach instruktorskich i mogę szczerze powiedzieć że często bywa tak że większość czasu jest przegadana bez sensu a tak naprawdę cały kurs można by "skompresować" do 3-4 dni intensywnej nauki praktycznych umiejętności. Nie potrzeba mi jest wiedza który paragraf stosuje się w takiej to a takiej sytuacji. Muszę wiedzieć że jeśli coś tam zrobię powinienem liczyć się z konsekwencjami ale np. te konsekwencje są niwelowane przez fakt że pozostaję zdrowy lub po prostu żywy.
Pan Moni Aizik naucza sprawnie i sensownych rzeczy, i bierze za to pieniądze bo z tego się utrzymuje, a w związku z tym, że są też inni którzy utrzymują się z tego typu działalności normalne jest, że obrzucają się błotem wg. zasady: racja jest jak d...pa, każdy ma swoją i każdy myśli, że to cudza śmierdzi". Jak idzie się do fryzjera to mu się płaci za strzyżenie, a jeśli jest to dobry fryzjer to płaci mu się więcej niż kiepskiemu.
Moni Aizik jest dobrym fryzjerem :) !
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!

: racja jest jak d...pa, każdy ma swoją i każdy myśli, że to cudza śmierdzi".
!


No, no lepiej bym tego nie wyraził :) :) :)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!

Tylko że ta stronka należy do konkurencji... (IKMF) :) ,
ja już wiele takich głupot przeżyłem,
że jest tylko jedna orginalna krav maga, i tylko my ją uczymy!,
a reszta to badziewie, nieorginalne itd...
Wyzywanie się kto był uczniem Wielkiego Założyciela Systemu a kto nie !.
itd... (mógłbym wiele takich historyjek opowiedzieć o rozwoju KM ale nie czas i miejsce tu na to)
A w zasadzie chodzi o tylko i wyłącznie o prymat i utrzymanie na rynku($$$),
no i żeby nasi studenci byli święcie przekonani że to co oni robią jest lepsze od tego co tamci robią, żeby od nas nie odeszli bo a nóż widelec im się bardziej spodoba i co nie będzie uczniów nie będzie ($$$) :) :) :)
- jednym słowem robienie wody z mózgu


Nawet jeśli CKM jest pięć razy lepsza, niż "normalna" KM to nie zmienia faktu, że właśnie kręcenia ($$$) jest w niej za dużo, durnego marketingu i ściemy.

Gdyby nie chodziło o kręcenie kasiory to nazywałoby się to np. "Moni Azik System"... ciekawe kiedy będzie Ninja Krav Maga :)
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
W ani jednym zdaniu się nie zgadzam, w porównaniu do np: IKMF pieniądze jakie bierze Moni są bardzo małe, marketing też nierówna się do tego z IKMF, a przede wszystkim zasady gry są uczciwsze.
Coś czuję że kogoś kole powstawanie konkurencji :) :) :)

Co do nazwy już tu było o tym pisane: nazwa Krav Maga oznacza po prostu "Walka wręcz" więc generalnie facet który ćwiczy judo, czy karate w Izraelu może powiedzieć że robi krav maga "walkę wręcz".
  • 0

budo_insiderx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
mala adnotacja co do wypowiedzi (jezeli sie nie myle) kajtka i jeszcze innego postu:
1. israeli km to system kompletny ktory siega daleko poza ramy samoobrony wiec nie ma co porownywac
2. moni siedzi od lat w stanach, zagral nawet ostatnio mala role w filmie "Vantage Point" i zaczynam sie zastanawiac czy amerykanski styl PR nie wplynal na to ze w ogole sie tak nagle pojawil na rynku combatu. zdjecia z carlosem newtonem (nie mial nic wspolnego z jego kariera w MMA), czy tez epizod w serialu "Human Weapon"
3. pomijajac nazewnictwo (czy to jest faktycznie odlam KM) Moni ogranicza sie jedynie do samoobrony. jezeli pozostanie temu wierny - ok... natomiast samoobrona to tylko czesc swiata walki wrecz szeroko pojetej. dziwie sie czemu mimo duzego doswiadczenia w parterze bazuje glownie na dzwigniach i paru sztuczkach rodem z combat 56.
4. reasumujac dla combatowcow "cos" nowego ale nie nazywalbym tego rewolucja. dla swiata walki wrecz... kolejne $$$
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!

Tak, każda pliszka swój ogonek chwali...
: racja jest jak d...pa, każdy ma swoją i każdy myśli, że to cudza śmierdzi".


  • 0

budo_tytex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!

4. reasumujac dla combatowcow "cos" nowego ale nie nazywalbym tego rewolucja. dla swiata walki wrecz... kolejne $$$


A nikt nie mówi że to rewolucja ! :) !
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!
1 nie ma systemow kompletnych

2 prosba do przyszlych instruktorow CKM: nie piszcie tylko na plakatach, ze to absolutnie najlepszy system pod sloncem, najlepsza odmiana odmian, tajny i uzywany tylko przez niektore jednostki system w glebokiej tajemnicy, super skuteczny jak zaden inny i inne extra teksty...

Czyli nie robie tego co robia inni a z czego sie tu wysmiewamy :) :) :)
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Commando Krav Maga i Moni Aizik w Warszawie, 02/08/08!

1 nie ma systemow kompletnych

2 prosba do przyszlych instruktorow CKM: nie piszcie tylko na plakatach, ze to absolutnie najlepszy system pod sloncem, najlepsza odmiana odmian, tajny i uzywany tylko przez niektore jednostki system w glebokiej tajemnicy, super skuteczny jak zaden inny i inne extra teksty...

Czyli nie robie tego co robia inni a z czego sie tu wysmiewamy :) :) :)



:) :) :) Obiecujemy :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024