Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_street-fighter0
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki
Witam czy wie ktos czy w wejherowie sa jakies szkoły sztuk walki wiem ze jest kick boxing ale takowy mnie nie interesuje... I cos takiego zebym sobie poradził bo dos gruby jestem waze nie spełna 80 kg przy wzroscie 172 (mam 12 lat )
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki
to lepiej napisz co Cie interesuje to moze ktos napisze. Poradzisz sobie na wszystkim jesli sie tylko przylozysz. Tluszczyk jest do spalenia, a kickboxing fajna rzecz 8)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki
kickboxing: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki
khakhakha jw wejherowie masz zajebiscie duzo fajnych rzeczy- kalwaria|(bieg), amfiteatr (sparing bokserski), drzewa w lesie (muay thai), baryla(mma) HAHAHAHHAHAHHAHA

zacznij od tego, a potem sie przeprowadz jak podrosniesz :lol:
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki
Ewentualnie SKM i 3-miasto... ;-)
  • 0

budo_derva
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki
Powiem ci ze w wejherowie gowno jest ;) Najlepiej jechac do gdyni lub gdanska tam jest wszystko. Od bjj po capoeire. A w weju masz ks fightzone (chodzilem tam) :P mma w zs2 (narazie nie funkcjonuje bo trener wyjechal zeby wziac udzial w kilku turniejch za granica, bedzie w styczniu dopiero) Judo w samochodowce, znowu KB w elektryku no i MMA, napieprzanie siekierami w zywe mieso (NSWZM) :lol: w Baryle :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki
Derva wiesz musze ci powiedziec ze nie jest prawda iz jestes glupi. Po prostu w Twoim mozgu nie zaczepia sie zbyt wiele mysli.

Chlopak ma lat 12 jakbys nie zauwazyl.

Do autora tematu - a za jakims karate to sie nie rozgladales ? Zawsze w malych meiscinkach sa jakies sekcje, niekoniecznie bylejakie.

Po co piszesz ze trener wyjechal aby walczyc w turniejach za granica, jak pojechal do roboty ? Nie przypominam sobie znanego zawodnika MMA wlasnie z Wejcherowa, na tyle znanego aby jezdzic na turnieje zagraniczne.
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki
Dawno mnie nie było, przypadkiem zajrzałam i chyba słusznie:). Nie wiem co śmiesznego w tym, że 12 letni chłopak pyta co można ćwiczyć w Wejherowie. Jeśli kogoś temat nie interesuje to niech się nie udziela tylko dlatego że się nudzi. A skoro polecasz 12 latkowi knajpę.. no cóż, tylko pogratulować..
Powiem Ci tak (do autora) - zależy co chcesz robić. Jest karate w sp9 na tysiąclecia - i to dobre karate (czyt.dobrze uczący technicznie instruktor) ale jest to bardziej nastawione na zawody. Drugi klub karate jest w gimnazjum tym koło ronda (dawna sp4), byłam raz popatrzeć na trening, wyglądało ok i widać grupa różnorodnie mieszana więc myślę, że bardziej nastawiona na różnorodność - niekoniecznie zawody. A co do reszty to nie wiem. Myślę że większość osób poleca tutaj by przejść się i popatrzeć jak wygląda trening - jeśli chodzi o gimnazjum to nie robią żadnego problemu, wystarczy wejść i spytać czy można popatrzeć-też tak zrobiłam.
Jeśli nic się nie zmieniło to w dziewiątce są treningi 3 razy w tyg. pn, śr i piątek o 18 a w gimnazjum wtorek i czwartek na 18. Ale nie daję 100%, musiałbyś sam sprawdzić
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki

Po co piszesz ze trener wyjechal aby walczyc w turniejach za granica, jak pojechal do roboty ?

Nie przypominam sobie znanego zawodnika MMA wlasnie z Wejcherowa




Nie kazdy z Wejherowa wyjezdza za granice do roboty to primo
secundo: Moje miasto sie pisze przez samo H
a po trzecie to nie wypowiadaj sie jak nie jestes stamtad! :P
  • 0

budo_tylkoontamstoi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lunatic asylum
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki
Kick boxing fajna sprawa! Wiesz kto jest Marek Piotrowski?...yyy...Tak myślałem...Ale kick boxing fajna sprawa!

A tak swoją drogą, to czemu nie KB?
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie w Wejherowie znajdę szkółki sztuk walki

Nie kazdy z Wejherowa wyjezdza za granice do roboty to primo
secundo: Moje miasto sie pisze przez samo H
a po trzecie to nie wypowiadaj sie jak nie jestes stamtad! :P


Widze ze od kiedy jestes za granica masz jakies problemy, bo jakos nie moge juz strawic twoich postów.

Niewatpliwie cieszy mnie twoja wypowiedz, nie ma co to robic offtopy, co niniejszym ja tez czynie.

Do autora tematu: moze zajrzyj do ksiazki telefonicznej albo uzyj googla. Mniej sie glupot naczytasz i nawkurzasz przy okazji.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024