Skocz do zawartości


Zdjęcie

Styl pijanego mistrza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_largo191
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Styl pijanego mistrza
Witam :P
Chciałbym sie dowiedzieć czegoś na temat stylu pijanego mistrza (nie wiem nawet czy tak sie to nazywa :) nie znam sie na kung fu ) a mianowicie czy są jakieś treningi we Wrocławiu które obejmują ten styl w swoim "programie nauczania" i do jakiej federacji ten styl należy np.do wu shu czy jakiegoś tam innego ??:P
  • 0

budo_bulion77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z osiedla

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl pijanego mistrza
musisz duzo cwiczyc...potem dobrze sie upic...i to juz bedzie to:)))))))))))))))))zajrzyj na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pozdr.
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl pijanego mistrza

Witam :P
Chciałbym sie dowiedzieć czegoś na temat stylu pijanego mistrza (nie wiem nawet czy tak sie to nazywa :) nie znam sie na kung fu ) a mianowicie czy są jakieś treningi we Wrocławiu które obejmują ten styl w swoim "programie nauczania" i do jakiej federacji ten styl należy np.do wu shu czy jakiegoś tam innego ??:P

tzw. Styl pijanego człowieka jest odrębnym stylem choć niektóre style mają w swoim repertuarze pijane formy. w Polsce o ile mi wiadomo nie ma tego stylu w pełnej oryginalnej wersji. Cechą charakterystyczną jest wydzielanie ćwiczącym przez Sufu na początku każdego treningu takiej dawki wódki jaka jest potrzebna jego zdaniem, ale jednocześnie adepci maja absolutny i nieodwołalny zakaz picia JAKIEGOKOLWIEK alkoholu w dowolnej innej sytuacji aby przeciwdziałać alkoholizmowi. Kto sie napije choć raz - wypada nieodwołalnie i do końca życia. Dlatego jak zobaczysz że ktoś na imprezie tankuje piwo bądź pewien - on tego nie ćwiczy. Pamiętaj też że Azjaci inaczej metabolizują alkohol, dlatego wystarczy im kilka łyków by zostać mistrzem, Polak pewnie by umarł zanim doszedł do tego poziomu - oszczędź swoją wątrobę... :) 8)
  • 0

budo_bulion77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z osiedla

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl pijanego mistrza
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_bulion77
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z osiedla

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl pijanego mistrza
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl pijanego mistrza

http://pl.youtube.com/watch?v=O7LlGcIVDyU


:roll:
  • 0

budo_largo191
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl pijanego mistrza
Widziałem na filmie z National Geographic jak expert kung fu prezentuje ten styl i do tego w cale nie jest pijany :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] styl pijanego mistrza jest pod koniec 4 czesci a jezeli ten styl nie jest rozpowszechniony w polsce to pokazcie jakies ciekawe filmy z kung fu wu shu :P trenowalem juz jakis czas taekwondo ale ostatnio spodobalo mi sie kung fu i chcialbym sie na takie cos zapisac tylko ze nie moge znalesc zadnych treningow we wroclawiu. Trenuje ktos z was moze kung fu we wroclawiu albo orientuje sie gdzie mozna sie na to zapisac we wroclawiu?? jak tak to prosilbym o link 8)
  • 0

budo_largo191
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl pijanego mistrza
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

udało mi sie znalesc styl pijanego mistrza w polskim wykonaniu xD
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl pijanego mistrza

tzw. Styl pijanego człowieka jest odrębnym stylem choć niektóre style mają w swoim repertuarze pijane formy. w Polsce o ile mi wiadomo nie ma tego stylu w pełnej oryginalnej wersji. Cechą charakterystyczną jest wydzielanie ćwiczącym przez Sufu na początku każdego treningu takiej dawki wódki jaka jest potrzebna jego zdaniem, ale jednocześnie adepci maja absolutny i nieodwołalny zakaz picia JAKIEGOKOLWIEK alkoholu w dowolnej innej sytuacji aby przeciwdziałać alkoholizmowi. Kto sie napije choć raz - wypada nieodwołalnie i do końca życia. Dlatego jak zobaczysz że ktoś na imprezie tankuje piwo bądź pewien - on tego nie ćwiczy. Pamiętaj też że Azjaci inaczej metabolizują alkohol, dlatego wystarczy im kilka łyków by zostać mistrzem, Polak pewnie by umarł zanim doszedł do tego poziomu - oszczędź swoją wątrobę... :) 8)


No i piją czysty metanol, coby poprawic sobie zmysł dotyku :)
Oce, co ty piszesz ? 8O 8O 8O
Przeciez to są jakies bzdury :?
Styl pijanego, czy tez forma pijanego charakteryzuje się tylko jednym, trzeba byc niesamowicie sprawnym fizycznie, że by to robić, i raczej bez alkoholu :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024