Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aoki vs JZ - spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Aoki vs JZ - spoiler
Niestety podczas walki z JZ nabawił się kontuzji i nie zobaczymy go w następnej rundzie:

Just a day following Gesias "JZ" Calvancante (Pictures)'s exit from Dream's lightweight tournament, the American Top Team slugger is expected to find his way back in the field, a source from Calvancante's camp informed Sherdog.com Wednesday morning.

Shinya Aoki (Pictures), 15-2 with 1 NC, suffered a facial injury in Tuesday's bout that saw him outpoint Calvancante after two rounds. The injury will prevent the 24-year-old Japanese grappler from competing in the May 11 tournament semifinal.

According to the source, Calvancante, fresh off his first mixed martial arts loss in nearly four years, was contacted by Dream staff early Wednesday and informed of Aoki's withdrawal.

"JZ," also 24, is expected to replace Aoki in the lightweight bracket. A two-time winner of the K-1 Hero's lightweight tournament, Calvancante, 14-2-1 with 1 NC, will square off against Katsuhiko Nagata (Pictures).


Wielka szkoda, ale i tak pokonał bardzo ciężkiego przeciwnika.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aoki vs JZ - spoiler
Między rundami w jego narożniku było widać, że ciągle mu lód na twarzy trzymają, ciekawo co się stało.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aoki vs JZ - spoiler
te g&p na poczatku pierwszej rundy bylo naprawde strasznie mocne, mocno sie zdziwilem ze nie odplynal mowiac szczerze
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aoki vs JZ - spoiler
Ja sie dziwiłem czemu sędzia nie przerywa, myślałem że Aoki odpłynął. Mi się wydaje że coś mu się stało z mięśniami twarzy.

btw. JZ jednak nie przechodzi dalej zamiast Aokiego, zastąpi go ktoś inny
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Aoki vs JZ - spoiler
lekki spojler w temacie... ale ogolnie macie racje szkoda ze go zabraknie jestem pod wrazeniem jego bjj!! a walka moim zdaniem najlepsza z calej gali!! te kopniecia mega mocne tez myslalem ze odplynie!!
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aoki vs JZ - spoiler
zmieniłem temat
  • 0

budo_blondaaas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wloclawek
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Aoki vs JZ - spoiler
nie przerwali tego g&p chyba tylko dla tego ze Aoki to Japoniec gdyby JZ dostal taki grad ciosow bylo by po walce... pozatym Aoki pare razy uderzyl go w tyl glowy ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024