Skocz do zawartości


Zdjęcie

DREAM 2 - spojler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

DREAM 2 - spojler
Nie widzialem chyba wszystkich walk,ale to co widzialem :

JZ Calvancante vs. Shinya Aoki

Nie spodziewalem sie takiego rezlutatu i takiej walki , w koncu cos odmiennego od ufc , efektywna walka z dolu w mma przy okazji pokaz bjj na najwyzszym poziomie, JZ bardzo mnie zawiodl

Ronaldo Jacare vs. Ian Murphy

Na poczatku ladne sprowadzenie Murphiego , pozniej Jacare dlugo szuka konczenia, braklo na poczatku skutecznosci ,ale konczy sie tak jak przewidywano - mataleo zza plecow ( wydaje mi sie ,ze gdyby Murphy byl lepszy mogl probowac zrzucac Jacare`a , poniewaz nie zachaczyl drugiej nogi ) , widac jak dla mnie brak doswiadczenia w mma u Jacare ( za malo uderzen)

Magomed Sultanakhmedov vs. Zelg Galesic

Ladne sprowadzenie Magomeda, sweep Zelga i w koncu bardzo ladna balaszka , krotka i dobra walka , dobre jiu-jitsu

Denis Kang vs. Gegard Mousasi

Calkowite zaskoczenie , moj faworyt przegrywa:(, poczatke lekka dominacja Kanga , po jakims czasie wpada w trojkata bardzo latwo , praiwe jak dziecko niestety


Kazushi Sakuraba vs. Andrews Nakahara

Sakuraba mial duze problemy ze sprowadzeniem karateki ,w koncu udaje mu sie trafionym kopnieciu brazylijczyka , tam juz go ustawia , konczy duszeniem , choc jak dla mnie to byl neck krank jakis z duszeniem na pysk , w kazdym badz razie skutecznie
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: DREAM 2 - spojler
Calvancante wyglądał dużo lepiej w pierwszej walce z Aokim, zanim nie została przerwana. W związku z tym obstawiałem właśnie jego, tymczasem Aoki pokazał, że jego umiejętności to nie w kij dmuchał. Właściwie cały czas kontrolował walkę.

Kang dał się złapać jak amator.

Jacare według mnie wyglądał dużo lepiej, niż by wynikało z powyższego opisu, choć przeciwnik zupełnie nijaki.

Saku powoli się kończy, szybko zbliża się czas na emeryturę. To już nie ten Gracie Killer, co kiedyś, nie mówiąc już o jego walce z Carlosem Newtonem.

Najdziwniejsza walka wieczoru: Tamura vs Funaki. Funaki bardzo fajnie zaczął, dynamicznie, atakował jak nagle zwolniona sprężyna, po czym ni stąd, ni z owąd przestał się bronić i szybko przegrał.
  • 0

budo_harandil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: DREAM 2 - spojler
Jacare świetnie. Jest pod wrażeniem. Choć mogłem się tego spodziewać. W końcu oglądałem wiele jego walk na ADCC i w bjj.

Kang. No nie wierzę. Przez ten trójkąt nie weszła mi jedyna walka w typowaniu. W reszcie jeśli nie po całości, to przynajmniej wygranego dobrze typowałem. A tu taki amatorski trójkąt.

Sakuraba. Bardzo bałem się o wynik tej walki. To już nie ten Saku. Ale udało mu się. Wydaje mi się jednak, że to już koniec jego kariery.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: DREAM 2 - spojler

... Funaki bardzo fajnie zaczął, dynamicznie, atakował jak nagle zwolniona sprężyna, po czym ni stąd, ni z owąd przestał się bronić i szybko przegrał.

Z tego co widziałem dostał lewego ni to haka ni podbródkowego i to go zamroczyło.

jacare- kuźwa, az miło się patrzy z jaka gracją facet sie rusza, ale kolejnego przeciwnika powinien miec z wyższej półki

aoki - człowiek guma

galesic- sultancośtam - ja dla mnie najfajniejsza walka wieczoru choc krótka, pokaza dobrego bjj
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: DREAM 2 - spojler

Z tego co widziałem dostał lewego ni to haka ni podbródkowego i to go zamroczyło.

Szukałem czegoś takiego i nie mogłem się dopatrzeć, wyglądało mi, jakby te ciosy nie wchodziły, a potem nagle opuścił ręce. No, ale musiało tak być, jeśli odrzucimy teorie spisku. :)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: DREAM 2 - spojler
Ale kijowo powłaziły mi typy, saku i gsp za to idealnie :)
Kang chyba będzie miał koszmary po nocach jeśli ta walka nie była ustawiona bo nie wiem dlaczego ktoś tak doświadczony wepchnął się prościutko w trójkąta, dziwaczna akcja. Najpierw przechodzi ładnie garde a później już od nowa .... :?

Jacare może i nie uderza ale w Teamie Couture'a wyszlifują go na killera :twisted: Zresztą nie wiele brakuje. Obstawiałbym, że jak zdobędzie pas to dostanie oferte z juefsi

Aoki bardzo mnie zaskoczył, po pierwszej walce myślałem, że JZ go teraz rozjedzie jak buldożer a tu zonk. Fajna De La Riva :twisted: :)

Funaki jak widać więcej czasu w solarium spędził niż na treningach :lol:
Ogólnie całkiem fajna prajdowa gala ale najlepsze dopiero przed nami :D
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: DREAM 2 - spojler
Aoki powinien dostac kartki za unikanie walki.
a Kang powinien zajac sie czymkolwiek innym.
bardzo bardzo mi sie nie podobaly ich walki...

za to fajne walki Galesica i Kina, choc myslalem ze Minowamanowi moze udac sie proba wyzebrania decyzji. na szczescie sie to nie powiodlo.
Jacare kompletna dominacja. robil co chcial, poza tym ze chwile sie napracowal nad technika konczaca. total ownage ale milo sie ogladalo.

pzdr
  • 0

budo_maxxan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DREAM 2 - spojler
Kiedy niby Aoki unikał walki? wtedy gdy wciągał JZ'ego do gardy?

Jacare mógłby robić troche agresywniejsze G&P, bo mało uderzał na glebie, co nie zmienia faktu, że jest świetny. Nie moge się doczekać jego walk przeciwko lepszym przeciwnikom.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: DREAM 2 - spojler
tak. szczegolnie gdy pod koniec nie bardzo mu to wychodzilo. z samej gardy tez niewiele robil. byle zneutralizowac JZa. szkoda, ze Dream nie jest bardziej represyjne dla "gardowych wciagaczy" ;)
pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024