Skocz do zawartości


Zdjęcie

POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

Co Ty piszesz dawaj przepisy i bąć realizstą. (...)
Zobacz MMA w Plsce nie ma żadnej organizacji ,a robvi wszystko co chce walki w klatkach , na betonie, dachach itd.
(...)
Proszę o argumenty i bez bajek , nadal jesteśmy otwarci na propozycję

bycie realista? argumenty?
A gadanie glupot bez krzty prawdy?

która prawda Cię interesuje ? ja jestem realizsta mam 10 etni staz w sportach walki jestem w zarządzie klubu. Wystarczy zobaczyc przepisy na stronie MSiT.
MT może robić każdy pod warunkiem,że ma uprwnienia związane ze sztukami walki , ponieważ MT jest tez w wydaniu tradycyjnym nie związanym z PZMT i PZKB na sali moge nawet robić jajo-bo gdyż to instruktor prowadzi zajęcia i czy to będzie kopnięcie w Gi czy w spodenkach to co to za różnica. Może inaczej czy trener piłki nożnej ma zakazane uczyć zawodników piłki ręcznej lub jazdy rowerem po górach jako cross ?
No więc mamy odpowiedz realiści.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
MTklub odpowiem Ci i postaram sie sensownie i na temat bez glupot itd...
nasz klub tez jest mlody i mielismy ten sam problem. Nasz trener zdecydowal sie na PZKB poniewaz:

1) Jedna skladka ( taka sama jak w PZMT ) a mozliwosc startu w Light Contact, Semi Contact, Full Contact, Low Kick, Muay Thai oraz K1 !!!!!
Czyli rewelacyjne mozliwosci rozwoju dla mlodych ( light, semi itd...) oraz stypendia dla medalistow MP, ME, MS!

2) Dlugoletnie doswiadczenie dzialaczy i trenerow ( obozy, zgrupowania, szkolenia, kontakty )

3) Zawodnik bedacy w kadrze nie placi z wlasnej kieszeni za zawody, wyjazdy i zgrupowania

4) Ilosc wspolpracujacych swiatowych organizacji z PZKB: ISKA, WKA, WAKO, WKN, WMF, WPMF, WMF PRO, WBC MT i K1 natomiast z PZMT: IFMA oraz WMC

Jakos nie mam nic do PZMT ani do PZKB, jestem tylko zawodnikiem jednego z klubow ale mnie irytuje jedna rzecz:

Jest jeden przepis ktory zprzecza temu co ludzie pisza o PZMT:

chodzi mi o fakt ze TYLKO PZMT moze robic oficjalne MP, szkolenia trenerskie i sedziowskie w MT...

ja znam przepis ze TYLKO ZWIAZKI moga to robic...a ze nie ma Polskiego Zwiazku MT, tak na prawde NIKT nie powinien miec do tego prawa...albo kazdy

A ze zyjemy w kraju gdzie znajomosci biora gore nad przepisami ( jak nam wszystkim wiadomo nie tylko w MT ) nie ma co oczekiwac porzadku w polskim sporcie!

MTklub, powodzenia w wyborze. Nie myslcie o rowoju PZKB czy PZMT tylko waszych zawodnikow i waszego klubu!

Pozdrawiam!
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
MTklub
Nie tylko glupoty wypisujesz, ale jak Ci sie to jawnie zarzuca to bezczelnie zbaczasz z tematu.
Nie interesuja mnie przepychanki miedzy waszymi zwiazkami, ale bezczelnie obrazac i trenerow i zawodnikow mma, a nawet sama formule, nie wolno i to sie powinno w jawny sposob pietnowac.
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

Co Ty piszesz dawaj przepisy i bąć realizstą.

przeczytaj sobie co jest w linku, który wkleiłam.

KraV Maga nie ma zawodów ,a ilośc ćwiczących jest większa od MT więc pomyśl co piszesz lub zmień mentora od bajek.

co do czego nie wiadomo :? zawsze wiedziałam, że mogę tu spotkać osoby których racjonalne argumenty są mocną stroną :) :) :) :) .
generalnie nie chce mi się nawet odpisywać. Można robić sobie różne rzeczy, można kraść, gwałcić, mordować - wszystko można obejść robiąc przekręty - dopóki nie złapią - pytanie PO CO ? aby prowadzić oficjalnie zajęcia dla grup zorganizowanych powinno się mieć potwierdzone kwalifikacje - to czysty fakt . Zresztą przy czytaniu ze zrozumieniem, połowa z Twej wypowiedzi nie ma racji bytu, ale cóż...

Jest jeden przepis ktory zprzecza temu co ludzie pisza o PZMT:
chodzi mi o fakt ze TYLKO PZMT moze robic oficjalne MP, szkolenia trenerskie i sedziowskie w MT...
ja znam przepis ze TYLKO ZWIAZKI moga to robic...a ze nie ma Polskiego Zwiazku MT, tak na prawde NIKT nie powinien miec do tego prawa...albo kazdy

mogę się mylić co do tego co napisałam (co zresztą zaznaczyłam). Być może MT w Polsce po prostu nie ma póki co prawa bytu.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
OUTSIDER widzisz ja tez sie do konca na tym wszystkim nie znam. Przepisy mowia jedno a robi sie drugie...nasz klub ( jestem w zarzadzie ) postanowil dac sobie spokoj z ta polityka i po prostu od pewnego czasu dbamy sami o siebie i na dobre nam to wychodzi!

Nie jestesmy uzaleznieni od zadnej organizacji, sami szukamy kontaktow, jezdzimy na gale, szkolenia...

Chociaz czasem jestesmy dotknieci przez to co sie wyrabia, postanowilismy sie tym nie przejmowac. Robimy MT, odmiany Kickboxingu, MMA...

I nikt nam niczego nie zakazuje ani nie nakazuje! Komuna dawno odeszla a dyktatorow wybijaja jednego po drugim :twisted:
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
Masato widzę,że tylko Ty jesteś tu mądry dzieki za jasne wyjaśnienia.Powiem Ci od siebie ,że Mistrzostwa Polski może organizować tylko Polski Związek Sportowy,natmoast PZMT może robić Mistrzostwa Polski PZMT polska to fajny kraja.A jeszcze jedno jak założysz prywatną działalność MT to nie trzeba żądnych papierów poprostu jest to biznes! Tylko w klubach i TKKF sa potrzebne jakieś kwity.A MMA nie obrażam tylko daje przykład ,że wszystko można.,
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
MTklub na moje wasz wybor powinien byc oczywisty.
Skoro wywodzicie sie z Karate, w PZKB mozecie nadal brac udzial w zawodach Karate organizowanych np przez organizacje WKA. A poza tym stopniowo wkrecac sie w inne dyscypliny co idzie oczywiscie z naborem nowych czlonkow klubu!

Ponadto zawodnikom wywodzacym sie z Karate latwiej jest przestawic sie na light czy semi contact niz od razu na MT czy low-kick.

Tak czy inaczej, powodzenia!
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

MTklub na moje wasz wybor powinien byc oczywisty.
Skoro wywodzicie sie z Karate, w PZKB mozecie nadal brac udzial w zawodach Karate organizowanych np przez organizacje WKA. A poza tym stopniowo wkrecac sie w inne dyscypliny co idzie oczywiscie z naborem nowych czlonkow klubu!

Ponadto zawodnikom wywodzacym sie z Karate latwiej jest przestawic sie na light czy semi contact niz od razu na MT czy low-kick.

Tak czy inaczej, powodzenia!

LOW KIC robimy od Zawsze bo to nasza podstawowa technika i nawet zawodnicy MT nie daja rady ich wytrzymać. Nie wiem o jakim karate piszesz ale my to nie te barany co skaczą i fruwaja ale się nie uderzają.
Dzięki pozdrawiam
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
MTklub low kick to nazwa formuły rywalizacji sportowej w kick boxingu a nie nazwa techniki. To co Wy robicie od zawsze to knockdown.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

MTklub low kick to nazwa formuły rywalizacji sportowej w kick boxingu a nie nazwa techniki. To co Wy robicie od zawsze to knockdown.


8O

knockdown - to powalenie na deski
a low kick to nazwa techniki- okrężnego kopnięcia na nogi
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

MTklub low kick to nazwa formuły rywalizacji sportowej w kick boxingu a nie nazwa techniki. To co Wy robicie od zawsze to knockdown.

oooooooooooooooo szok................ a czy czasami low kick to nie kopnięcie na udo . w KB określaja rywalizację wlasnie z ta technika misu
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

MTklub low kick to nazwa formuły rywalizacji sportowej w kick boxingu a nie nazwa techniki. To co Wy robicie od zawsze to knockdown.


Kwiat - zanim zaczniesz dezinformować to zorientuj się o czym piszesz:low kick - to nazwa techniki(także nazwa formuły rywalizacji w kick-boxingu)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

MTklub low kick to nazwa formuły rywalizacji sportowej w kick boxingu a nie nazwa techniki. To co Wy robicie od zawsze to knockdown.


Kwiat - zanim zaczniesz dezinformować to zorientuj się o czym piszesz:low kick - to nazwa techniki(także nazwa formuły rywalizacji w kick-boxingu)

Zanim zaczniesz pisac przeczytaj sense całej wypowiedzi i tematu bo ta formułe walki tylko okresla sie wtedy kiedy dozwolony jest low kick ,a w naszej starej sekcji to była obowiązkowa technika na każdym sparingu nawet u dzieci.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
Panowie zanim zaczniecie się jeżyć zwróćcie uwagę na ten fragment wypowiedzi Masato:

„Ponadto zawodnikom wywodzacym sie z Karate latwiej jest przestawic sie na light czy semi contact niz od razu na MT czy low-kick.”
Jak dla mnie określenie low kick w tym fragmencie wypowiedzi odnosi się do jednej z formuł rywalizacji sportowej w kick boxingu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A potem MTklub twierdzi:
„LOW KIC robimy od Zawsze bo to nasza podstawowa technika i nawet zawodnicy MT nie daja rady ich wytrzymać”
Z tej wypowiedzi przynajmniej dla mnie wynika, że MTklub nie zrozumiał zacytowanego przeze mnie fragmentu wypowiedzi, więc mu wyjaśniłem o co może chodzić, bo wcześniej twierdził, że jego wiedza pochodzi z 10 lat trenowania karate kontaktowego (tzw kontaktowe karate to knockdown czyli walki z zabronionym atakiem rękoma w głowę) i udziału w seminariach bokserskich. Wcale nie jest tak jak uważa wielu karateków że bez problemu przestawią się na walkę z atakiem głowy rękoma. Żeby walczyć z dozwolonym atakiem rękami na głowę trzeba trenować tą formułę rywalizacji sportowej a nie tylko od czasu do czasu wziąć udział w seminarium a zajmować się czymś zupełnie innym.
Wolałem zwrócić na to uwagę żeby nie było rozczarowania jak początkujący kick boxerzy zbiją zaawansowanych karateków.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
słuchaj uważny czytaczu w karate masz style kontaktowe i niekontaktowe . Autor cytowanego tekstu wypowiadał sie do styli karate bezkontaktowego ,a ja wypowiadałem się dla karate full kontakt, gdzie zasady walki podpuszczają wszystkie techniki z pełna siłą i jest dopuszczony nokaut. Widzisz jakie to odkrywcze :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
to w tym karate knockdown normalnie stosują techniki bokserskie ?
nie znam się na karate, szczerze mówiąc tego nie oglądam ale wydawało mi się ze oni walczą bez rękawic, machając rękami na wysokości pasa, ale nogi co poniektórzy maja dobre.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

to w tym karate knockdown normalnie stosują techniki bokserskie ?
nie znam się na karate, szczerze mówiąc tego nie oglądam ale wydawało mi się ze oni walczą bez rękawic, machając rękami na wysokości pasa, ale nogi co poniektórzy maja dobre.


Na muay thai też sie nie znasz...
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

to w tym karate knockdown normalnie stosują techniki bokserskie ?
nie znam się na karate, szczerze mówiąc tego nie oglądam ale wydawało mi się ze oni walczą bez rękawic, machając rękami na wysokości pasa, ale nogi co poniektórzy maja dobre.

A ja widziałem jak wymiataja lewym prostym na szczęnę :P Tyle jest przepisów walki sportowej w karate co w MT i KC lołem ,lahy,semi, z oddechem , z włosami itd :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?
Spamujecie. Załóżcie nowy temat.

:evil:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI ZWIAZEK MUAY THAI czy propaganda?

Na muay thai też sie nie znasz...

ty sie znasz , zawodnik z koziej wólki :lol: :)

Cypis a uważasz ze ten watek jest taki interesujący?.. po raz setny te same żale i pretensje.
przynajmniej jakieś urozmaicenie z tym karate
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024